KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Eryaman Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla

Eryaman Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Eryaman

Uzun yıllar tesisat sektöründe en kaliteli hizmetlerini güven içinde sunmakta olan Kaya Tesisat bünyesinde Eryaman su kaçağı tespiti firmamız her konuda yardımcı olmaktadır.

Eryaman su kaçağı tespiti hizmetleri ile her zaman farkını ortaya koyan firmamız en son sistem teknolojik gelişmeler doğrultusunda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Her geçen yapmış olduğu başarılı hizmetler ile adından söz ettiren firmamızda işinin ehli profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik makineler ve yüksek kalite malzemeler kullanarak hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan tüm tesisat sorunlarınızda firmamız ile iletişime geçerek kalıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Tesisat Hizmetlerimiz

 

Eryaman Kameralı Su Kaçağı Tespiti & Tamiri✓ Uygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?✓ Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?✓ Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?✓ Eryaman Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Su kullanımında büyük rolü olan tesisat pis su tesisatı ve temiz su tesisatı olarak ikiye ayrılmaktadır. Bundan dolayı hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı temiz su kaçakları ve pis su kaçakları sorunları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Peki pis su ve temiz su kaçağı nedir?

1 – Temiz Su Kaçak Tespiti

Tüm yaşam alanlarında insanları çok daha rahat ve konforlu bir yaşam için suyun kullanımında tesisat çok önemlidir. Temiz su tesisatında istenmeyen zamanlarda farklı nedenlerden dolayı su kaçakları sorunları ortaya çıkmaktadır. Temiz su kaçağı tespiti çok daha kısa sürede çevreye zarar vermeden en son sistem teknolojik makineler ile firmamız en kaliteli hizmetlerini sunmaktadır.

2 – Pis Su Kaçak Tespiti

Yaşam alanlarında yer ala mutfak, banyo, tuvalet ve lavabolarda kullanılan temiz suların pis su olarak kanalizasyonlara ulaşması için pis su tesisatına ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak yanlış kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı tesisatta su kaçağı sorunları meydana gelmektedir. Pis su kaçağı tespiti ile çok daha kısa sürede sorunların çözüm elde edilmesine yardımcı olan firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Her türlü yaşam alanlarında büyük bir rolü olan temiz su ve pis su tesisatlarında kullanım ya da diğer nedenlerden dolayı su kaçakları oluşmaktadır. Su kaçaklarının daha büyük sorunlara neden olmaması için erken müdahale son derece önemli olmaktadır. Bundan dolayı su kaçaklarının olduğunu gösteren bir takım belirtiler bulunmaktadır. İşte bu belirtilerden bazıları; Kanalizasyon içinde yer alan böceklerin yaşam alanlarına çıkması,

 1. Vanalar kapalıyken bile su sayacı dönmeye devam etmesi,
 2. Komşunun tavanına su dolması ve sararma oluşması,
 3. Su faturasının her aydan daha fazla gelmesi,
 4. Duvar ya da tavanda rutubetlenme meydana gelmesi,
 5. Derz aralarının sararmış olması,

Bu belirtiler ortaya çıkması halinde bulunduğunuz yaşam alanlarında su kaçağı sorunları meydana gelmiştir. Bundan dolayı su kaçağı sorunlarının daha büyük sorunlara yol açmaması için detaylı bilgileri öğrenmek ve kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Eryaman olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Ev ya da iş yerleri gibi tüm yaşam alanlarında su kaçağı sorunları her an meydana gelebilir. Bu gibi sorunlar karşısında erken müdahale istenmeyen daha büyük sorunların ortaya çıkmaması için son derece önemli olmaktadır. Geleneksel yöntemler hem çok daha fazla zaman kaybı hem de çevreye zarar vererek ekstra masrafların yapılmasına neden olmaktadır. Çok daha büyük sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için her zaman kaliteli hizmetleri ile farkını ortaya koyan Kaya Tesisat firmamız Eryaman kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerini en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak daha hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Peki su kaçağı tespiti nasıl yapılır?

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti; Su kaçağı sorunlarında sızıntı yapan bölgenin tespiti kameralı görüntüleme cihazı ile çok daha kısa sürede tespit edilmektedir. Bu cihazlar çevreye zarar vermeden ve kırmadan arızalı bölgenin bulunmasında büyük rol oynamaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı; Boruların dinlenmesi için son derece önemli olan bu cihazlar sese çok daha duyarlı olması sayesinde kaçak olan bölgenin anında tespit edilmesine yardımcı olmaktadır.

Manometre ile Tesisat Ölçümü; Cihaz sayesinde tesisatta meydana gelen nem oranının ölçümü yapılarak su kaçağı olan bölgenin büyüklüğü hakkında bilgi sahibi olunmaktadır. Bu sayede bu tarz sorunlara çok daha erken müdahale etmek mümkün olacaktır.

Yukarıda yazılı olan cihazların yardımı ile noktasal su kaçağı tespiti Kaya Tesisat firmamız bünyesinde çalışmakta olan profesyonel ekibimiz tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Su Kaçağı Tespit Cihazı İle Su Kaçak Tespitinin Önemi

Ev ya da iş yerleri gibi tüm yaşam alanlarında oluşan su kaçakları sorunlarından kurtulmak devamlı olarak su tesisatı kullanmak zorunda olan insanların yaşamlarında çok daha önemli olmaktadır. Su kaçağı tespiti sırasında yapılan hatalı bir işlemler sorunların geçici olarak ortadan kalkmasını sağlarken zaman geçtikçe daha büyük ve geri dönüşü olmamasına neden olacaktır. İşte Eryaman cihazla su kaçağı tespiti önemi;

Yaşam alanlarında su kaçaklarının tam olarak yerini tespit edebilmek ve sonrasında erken müdahale etmek bu cihazlar sayesinde olmaktadır. Eryaman kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerinde farkını ortaya koyan Kaya Tesisat firmamız her konuda yardımcı olmaktadır. İşinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik cihazlar ile kırmadan kaçağın tespit edilmesini sağlamaktadır. Hem daha rahat su kullanımı hem de günlük yaşamın aksamaması için bu hizmetler son derece önemli olmaktadır.

Eryaman Su Kaçağı Tespiti Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı olan bölgenin tespit edilmesi ile onarım işlemlerine başlanılması gerekir. Bu tarz hizmetler için kesinlikle profesyonel ve güvenilir ustalardan yardım alınması çok daha doğru olacaktır. Kaya Tesisat firmamız su kaçak tespiti ve onarım işlemleri şu şekilde sunmaktadır;

 1. Su kaçağı tespiti termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile yapılmaktadır.
 2. Kırmadan su kaçak tespiti işlemleri sonrası tamir işlemleri için kaçak olan bölge uygun malzemeler ile açılmaktadır.
 3. Su kaçırılan boru çıkarılır ve boru kaçak olan boru uygun yerden kesilir.
 4. Yüksek kalitede olan boru uygun boyutta kesilerek borunun kaynatılması sağlanmaktadır.
 5. Kontroller sonrası kaçağın tekrar olmaması için emin olunmalıdır.
 6. Kapatma işlemlerinde borulara zarar verilmemesine dikkat edilmelidir.

Tu işlemlerin büyük bir titizlikle yapıldığı firmamızda Eryaman su kaçağı tamiri hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafında sizlere sunulmaktadır. Su kaçağı sorunu ve tamir işlemleri için firmamızdan güven içinde hizmet alabilirsiniz.

Eryaman Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
ERYAMAN SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ERYAMAN SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ERYAMAN SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ERYAMAN CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Tesisatta su kaçağı sorunlarının nasıl meydana geldiği ve nasıl onarım yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Bu tarz sorunlarda çözüm elde etmek için işinde uzman olan güvenilir firmalardan yardım alarak fiyat teklifleri değerlendirilmektedir. Eryaman su kaçak tespiti fiyatları firmamızda belirlenmesi için dikkate alınan noktalar şunlardır;

 1. Daha önce aynı yerde kaçak olup olmadığı,
 2.  Hizmetin verileceği yer,
 3. Kaçağın ne tür yapıda olduğu,
 4. Su kaçağın büyüklüğü,
 5. Su kaçağı olan bina ya da yapının yaşı,
 6. Tespit işlemlerinde tüm hususlar dikkate alınmalı ve kameralı su kaçak tespiti fiyatları belirlenmektedir.

Eryaman Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması

Kaya Tesisat firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile işinde uzman olan profesyonel ekibimiz yüksek kalite malzemeler kullanarak özenle hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti Eryaman firmaları içinde kaliteli ve güvenilir hizmetler veren firma bulmak çok zordur olup Kaya Tesisat bünyesinde Eryaman kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri firmamızda güven içinde verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı kullanılmaktadır.

Eryaman halkı başta olmak üzere tüm Ankara ilimizde hizmet verilmektedir.

Termal kamera su tesisatlarında duvarların arkasında bulunan yeri göstermekte ve akustik dinleme cihazı ile dinleme işlemleri yapılmaktadır.

Termal kamera su tesisatlarında duvarların arkasında bulunan yeri göstermekte ve akustik dinleme cihazı ile dinleme işlemleri yapılmaktadır.

Kaya Tesisat Eryaman Tesisatçı Kimdir?

Eryaman En İyi Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Türkiye Eryaman Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Eryaman✓ 7/24 Saat Hizmet

Kaya Tesisat firmamızda en son sistem teknolojik ekipmanlar olan kameralı görüntüleme cihazı kullanılarak kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Her zaman yüksek kaliteli ve güvenilir hizmetler için Eryaman su kaçak tespiti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri veren firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Kaya Tesisat firması Eryaman Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Eryaman Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Eryaman Ankara
  Eryaman Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Eryaman Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Eryaman Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Eryaman
  Eryaman Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp