KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Web Adresi Tıkla

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Garantili Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Hizmetlerimiz Ankara Açık Su Tesisatçısı 7/24 Tesisatçı 0553 2672191 ÜCRETSİZ KEŞİF Uygun Fiyat Hemen ARA!

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Hizmeti İçin 0553 2672191 numaralı hattı arayınız.

Ankara'da 2005 yılında kurulmuş olan KAYA TESİSAT firmamız, sıhhi tesisat tamiri ve montajı işlemleriniz de 7/24 saat hizmet alabileceğiniz kurumsal bir firmadır. Ev ve işyerlerinde yaşanılan su sızıntı tespiti işlemlerinizde kameralı cihazlarla kırmadan noktasal tespit imkanı sunmaktadır. Kaya TesisatAnkara Tesisatçı firmamızı arayarak en uygun fiyat aralıklarıyla garantili hizmet alabilirsiniz.

Ankara Tesisatçı Su Tesisatçısı 

Ankara su tesisatçısı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her saatte, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında su tesisatı arıza tespiti, montajı ve tamiri mevcuttur. Ankara tesisatçı firmaları arasında öncü olan firmamız, 15 yılı aşkın deneyimi ve profesyonel kadrosu ile kusursuz hizmetin garantisini vermektedir. 

Su Tesisatı Arızaları Nelerdir? Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su tesisatları, pis su ve temiz su gider borularından oluşur. Her iki boruda da kullanıma bağlı olarak veya kurulum aşamasında yapılan teknik hatalardan dolayı arıza meydana gelir. Su tesisatı arızaları şunlardır: 
Tesisat sistemleri zamanla eskir ve borularda çürüme, deformeler meydana gelir. 
Boruların birleştirme malzemeleri zamanla yıpranır ve ek yerlerde deformasyonlar oluşur. 
Su tesisatının kurulumunda kullanılan malzemelerin hatalı olması, darbelere dayanıklı olmamasına ve arıza yaşanmasına neden olur. 
Borular eskidikçe oksitlenir, paslanır ve çürümeye başlar. 
Su tesisatı arızası, üretiminde yapılan hatalardan dolayı da ortaya çıkabilir. 
Kullanıma bağlı olarak kireçlenme olması da mümkündür. 
Su tesisatı arızaları farklılık gösterdiği için arıza tespiti doğru bir şekilde yapılmalıdır. Su kaçak tespiti yapılırken eski tekniklerin kullanılması, hem borulara zarar verir hem de arıza tespitinin tam olarak anlaşılmasının önüne geçer. Firmamız, arıza tespitlerinin doğru şekilde yapılması adına en yeni cihazları kullanmaktadır. 
Su tesisatında sızıntı gibi sorunlar yaşıyorsanız, zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Günün her saatinde hizmet verdiğimiz için arıza tespiti ve tamiri kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Firmamızdan alacağınız hizmetlerde, borular yıpranmaz ve kırılmaz. 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su kaçağı tespiti, geçmişte boruların kırılması ile yapılmaktaydı. Günümüzde ise borulara hiçbir zarar vermeden su kaçağı tespiti yapılması mümkün hale gelmiştir. Ankara su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız, bu alanda en yeni cihazları kullanmaktadır. Kullanmış olduğumuz cihazlar; termal kamera, akustik dinleme cihazı, basınç ölçer cihazlarıdır. 
Ankara su kaçak tespiti hizmetimiz şu şekilde sağlanmaktadır; 
Ustalarımız, su kaçağının olduğu alana en yakın boruları kontrol eder. 
Boru kontrolleri yapıldıktan sonra termal kamera cihazları, boruların içerisine gönderilir. 
Borunun içerisindeki alanı yansıtan ekran üzerinden gerekli incelemeler sağlanır. 
Bu yöntem sayesinde boruda herhangi bir hasar olmadığı gibi nokta atışı tespit yapılır. 
Yapılan arıza tespiti sonrasında profesyonel ekibimiz tarafından montaj, tamir hizmetleri de verilmektedir. 

Ankara Tesisatçı Kaya Tesisat 

BU HAFTAYA ÖZEL ANKARA TESİSATÇI HİZMETLERİ % 20 İNDİRİMLİ HEMEN ARA 0553 2672191 AKAY TESİSAT 7/24 AÇIK TESİSATÇI

Kaya Tesisat olarak 2005 yılından bu yana hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız, Ankara’nın tüm semtlerine hizmet vermektedir. 7/24 açık olduğumuz için Ankara tesisatçı hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 
Su tesisatları, karmaşık yapılara sahip olmasa da son derece hassastır. Yanlış müdahalede bulunulması, tesisatta ciddi hasarlara neden olabilir. Bu gibi aksiliklerle karşılaşmamak için mutlaka profesyonel hizmet almalısınız.
Bünyemizde, alanında gerekli yetkinliğe ulaşan ve deneyimli olan ustalar vardır. Ekiplerimiz alan keşfi yaparken, tesisatınıza herhangi bir zarar vermez. Gelişen teknolojiye uyum sağladığımız için cihazlarımız sürekli olarak yenilenir. Ankara açık tesisatçı aradığınızda, en uygun ve güvenilir hizmeti firmamızdan alacağınızın garantisi vermekteyiz. 

Ankara Su Tesisatçısı Kaya Tesisat 

BU HAFTAYA ÖZEL ANKARA SU TESİSATÇISI HİZMETİ % 20 İNDİRİMLİ HEMEN ARA! 0553 2672191 AKAY TESİSAT  7/24 SU TESİSATÇISI

Su tesisatları, su kullanımına ihtiyaç duyulan her alanda vardır. Tesisatlar, hatalı yapılabileceği gibi zamanla eskir ve farklı sorunlar meydana gelir. Günümüzde her veya işyerinde su tesisatında sızıntı, kötü koku gibi sorunlar meydana gelmektedir. 

Su tesisatı arızalarına bakılmadığında, rutubet ve küflenme olacağı için kötü kokular tüm alanı kaplayacaktır. Bu nedenle kısa süre içerisinde arıza tespiti yaptırmalı, gerekli tamir ve montaj hizmetlerini almalısınız. Güvenilir ve uygun fiyatlı bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, Ankara su tesisatçısı olarak beklentilerinizi tam olarak karşılayacak hizmeti vermekteyiz. 
Firmamızda, arıza tespiti yapılması için kullanılan farklı cihazlar vardır. Bu cihazlar, tespitlerin net bir şekilde yapılmasını sağlar. Arıza tespitinin doğru yapılması, ustalarımız profesyonel ve deneyimli olması, kusursuz hizmetler sunmamızı sağlamıştır. Aynı zamanda Ankara açık tesisatçısı aradığınız her saatte firmamızdan hizmet almanız mümkündür. 

Kameralı Ankara Su Kaçağı Tespiti 

Teknolojik gelişmeler, günümüzde her sektörde önemli ilerlemeler kaydedilmesini sağlamıştır. Su tesisatı sektöründe yaşanan gelişmeler de su kaçağı tespitlerinin en doğru ve en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Kullanılan kameralı tespit yöntemi sayesinde su tesisatlarında herhangi bir kırılma veya hasar söz konusu olmaz. 
Ankara kameralı su kaçağı tespiti hizmetimizde, ustalarımız öncelikle alan keşfi yapmaktadır. Alandaki incelemelere göre su sızıntısı yaşanan alana yakın borular tespit edilir. Daha sonra bu boruların içerisine kameralı sistemlerimiz gönderilir. Kamera üzerinden ustalarımız boruları inceler ve arızaları tespit eder. Gerekli tespitler yapıldıktan sonra montaj ve tamir hizmetleri de profesyonel bir şekilde verilir. 

Sık Sorulan Sorular


Kanal Açma 


Firmamızdan, tıkalı kanal açma, tıkalı tuvalet açma hizmeti alabilirsiniz. Ankara’nın tüm semtlerinde kanal açma hizmeti verdiğimiz gibi su tesisatı tamiri için de hizmetlerimiz mevcuttur. Arıza tespiti, tamir, montaj hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Su tesisatı & su tesisatçısı hizmetlerimiz, Ankara’nın tüm semtlerinde verilmektedir. Su kaçağı tespitleri, yeni nesil cihazlarımızla yapılır ve kırmadan verilir. Arıza tespitlerinde, termal kamera, basınç ölçer gibi farklı cihazlar kullanılır. Su kaçağı sorunları yaşamanız halinde firmamızdan günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. 

Firmamız, yeniliğe ve gelişime açık olduğu için kullandığı aletleri değiştirmektedir. Tüm cihazlarımız, yeni nesil cihazlardır ve kırmadan su kaçağı tespiti yapılmasını sağlar. Alacağınız hizmetlerde, su borularında herhangi bir kırılma veya hasar meydana gelmez. 

Faaliyetlerimiz, Çukurambar, Demetevler, Ostim, Etimesgut, Keçiören, Eryaman gibi Ankara’nın tüm semtlerinde devam etmektedir. Hizmet almak istediğiniz bölge fark etmeden, ustalarımız adresinize en kısa süre içerisinde ulaşmaktadır. 

Uygun fiyatlarla su tesisatı tamir ve montaj hizmetleri vermekteyiz. Bölge farklılık göstermeden tüm semtlerde hizmetlerimiz 350 TL’dir. 

Yaşam alanlarında oluşan su kaçaklarını Kaya Tesisat firmamız; talep üzerine gittiği dairede ön keşiflerini yaparak doğru cihazı seçerek uygulamaya başlamaktadır. Su kaçağı olup olmadığını anlamak için manometre kullanılarak daire içerisin de su tesisatın da eksiltme var mı! diye kontrolü sağlanmaktadır. 

Su tesisatı arızalarının yaşatabileceği mağduriyetleri engellemek adına günün her saatinde hizmet vermekteyiz. 7/24 açık olan firmamıza, iletişim numarası üzerinden ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. 

Kaya Tesisat Ankara Tesisatçı Kimdir? 

Ankara Tesisat Hizmetimiz

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Kimdir?✅ 1 Yıl Tesisat Garantisi Uygun Fiyat
Ankara En İyi Tesisatçı Firması✅ En Yakın Tesisatçı Hizmeti
Ankara Su Tesisatçısı Onaylı✅ Kırmadan Lavabo - Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Kırmadan Su Kaçak Tespiti✅ Kameralı Tesisatçı 7/24

Kaya Tesisat olarak 2005 yılında faaliyet göstermeye başladık. Firmamız, yeniliğe ve gelişime açık olduğu için tesisat sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Kullandığımız cihazlar sürekli olarak yenilenir ve pratik, hızlı işlemler vermek için hizmet kalitemiz artırılır. Ankara Tesisatçı firmaları arasına öncü olmayı başardığımız gibi firmamıza bugüne dek herhangi bir şikayet iletilmedi. 
Su tesisatı, ciddiyet gerektiren ve profesyonel ekiplerle tamir edilmesi gereken bir sistemdir. Bünyemize alanında yetkin ve profesyonel olan personelleri kazandırmayı başardık. Ekiplerimiz, plan dahilinde sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Oturmuş bir çalışma düzenimizin olması, Ankara su tesisatçısı firmaları arasında en iyi firmalardan olmamızı sağlamıştır. Alacağınız her hizmet için garanti vermekte ve profesyonel çalışmalar yürütmekteyiz. 
 

Kaya Tesisat firması Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara Ankara
  Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Ankara
  Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
 • Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Nazlı Tunç, Konum : Ankara Ankara
  Yeni taşındığımız daire de yapılması gereken tesisat montaj işlemleri için Kaya Tesisat Emrah ustayı çağırdık, temiz işçiliği ve uygun fiyatı ile güven veren bir usta Ankara tesisatçı hizmetlerini herkese öneririm. Herşey için tekrar teşekkür ederim.
 • Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Çiğdem Çevik, Konum : Ankara Ankara
  Ankara açık tesisatçı hizmeti için bu saatde arayarak , lavabomuzdaki su akıntısı için hizmet istedik ve geç saat olmasına rağmen hizmet verdikleri için teşekkür ederim. Ankara açık tesisatçı arıyorsanız! Akay tesisat Ankara'yı arayarak uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz. Teşekkürler
0553 267 21 91
Whatsapp