KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Kızılay Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla

Kızılay Su Kaçağı Tespiti

Kızılay Su Kaçak Tespiti 

Su kaçağı sorunlarıyla başa çıkamıyorsanız mutlaka uzmanlardan destek almanız gerekir. Kızılay su kaçağı tespiti konusunda sizlere yardımcı olan Kaya tesisat profesyonelleriyle sizleri bekliyor.

Kızılay su kaçak tespiti konusunda en uygun fiyatlı çözümler sizleri bekliyor. Tesisat üzerinde yer alan sorunlar profesyonel kişiler tarafından anında tamir ediliyor. Termal kamera ve diğer profesyonel cihazlarla tespit edilen su kaçakları kolayca onarılabiliyor.

Tesisat Hizmetlerimiz

Kızılay Kameralı Su Kaçağı Tespiti & Tamiri350 TL 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Ankara Kızılay Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Su tesisatlarında yaşanan problemler için uzman tesisat firmaları ile iletişime geçmeniz gerekir. Temiz ve pis su tesisatlarda ortaya çıkan su kaçakları sorunları nasıl çözülür? Su kaçağı tespit hizmetleri firmamız her sorununuza yardımcı oluyor. Eviniz ya da iş erinizde su tesisatlarıyla ilgili bir arıza olduğu zaman bizleri hemen arayabilirsiniz.

 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Mutfak ve banyolarda kullanılan temiz su hatlarında kaçak meydana gelebilir. Temiz su hatlarında kaçak olduğunu nasıl anlarsınız.

 • Temiz su borularında sızıntı görülür.
 • Borunun hasar gören bölümünde nemlenme olur.
 • Nemli duvardan su akmaya başlar.
 • Alt komşuya su damlar.

Temiz su kaçağı tespiti işlemlerinde sizlere profesyonel destek verebiliyoruz. Özellikle sıcak su hatlarında ortaya çıkan sorunlarda termal kameradan destek alınıyor. Su kaçak tespiti konusunda aradığınız destek profesyonellerle sizleri bekliyor.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Pis su giderlerinde sorun meydana geldiği zaman mutlaka uzman müdahalesi gerekiyor. Tesisatlarda kullanılan malzemenin kalitesi son derece önemlidir. Pis su giderlerindeki ortaya çıkan sızıntının için özel cihazlardan destek alınır. Pis su borularında kaçak tespiti nasıl yapılır?

 • Kameralı görüntüleme cihazları kullanılır.
 • Su kaçağının olduğu nokta incelenir.
 • Pis su boruları kontrol edilir.
 • Pimaş borusunun girişinden, kameralı görüntüleme cihazı kullanılır.
 • Su kaçağının tespiti yapılır ve onarım gerçekleştirilir.

Garantili su kaçağı uygulamaları bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Şimdi internet adresimizi ziyaret ederek pis su kaçak tespiti hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçaklarında tesisatçı hataları sıklıkla ortaya çıkar. Fakat sadece tesisatçı hatalarına bağlı bir durum değildir.

 • Musluklar kapalıyken zeminden su sesi geliyorsa,
 • Duvarda rutubet ve nemlenme varsa,
 • Vana kapalı ilen sayaç dönüyorsa,
 • Alt katta oturan komşunuzun tavanında rutubet ve damlacıklar varsa,
 • Su faturalarınız yüksekse.
 • Kombinin su basıncı sık sık düşüyorsa su kaçakları olabilir.

Üstte yer alan belirtiler varsa mutlaka uzmanlardan destek almalısınız.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Kızılay olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Su kaçakları yapının herhangi bir bölümünde meydana gelebilir. Kırmadan su kaçakları nasıl yapılır? Kırmadan kaçağı yapmak için termal kameralardan yararlanılır. Termal kamera ile sıcak su borularındaki kaçaklar kolayca bulunur Uzman bir firmadan destek alarak Kızılay kırmadan su kaçak tespiti işlemleri kolayca tamamlanır. Kaçak tespit işlemlerinde üç cihazdan destek alınır.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Termal kameralar kullanılarak tesisat üzerinde ortaya çıkan sorunlar kolayca çözülür. Termal kameraları mutlaka profesyoneller kullanmalıdır. Kaya tesisat bu konuda sizlere gereken desteği verebilir.

Akustik Dinleme Cihazı

Uzman tesisatçılar akustik cihazları kullanarak su sızıntısını dinler ve noktasal olarak tespit eder. Hassas şekilde ölçüm yapan bu cihazlar en çok kullanılan ürünlerden biridir. Ses dalgalarının oluşturduğu izleri bilgisayar ortamında değerlendiren tesisatçılar gerekli müdahaleyi gerçekleştirir.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Sızdırmazlık kontrolü su kaçaklarının tamamlanıp tamamlandığını belirler. Tüm tesisat hatlarında kullanılabilir. Manometre ile yapılan ölçümlerde su seviyesi düşerse kaçak oluşumu bulunur. Tesisat üzerinde kaçak bulunmuyorsa tesisatın 24 saat aynı basınç altında tutulmalıdır. Bu uygulamalar kullanılarak noktasal su kaçağı tespiti kolayca tamamlanır.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçakları ciddiye alınması gereken tesisat sorunlarından bir tanesidir. Bu yüzden tek başınıza tesisat problemlerini çözemezsiniz. Kaçağın tespiti ve sorunun giderilmesi için profesyonel kişilerden yardım almalısınız. Pek çok alanda karşımıza çıkan su kaçakları için ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Kızılay cihazla su kaçağı tespiti ile fazla faturalardan kurtulabilirsiniz. Dünyada her geçen gün suya olan ihtiyacın artması da bu hizmetlerin öne çıkmasına neden oluyor. Su kaynaklarının israf edilmeden kullanılması için sağlıklı tesisatlara ihtiyacınız vardır.

Su kaçaklarının tam yerinin tespit edilmesi için profesyonel cihazlardan yararlanılır. Kızılay kırmadan su kaçak tespiti işlemleri sonrasında tesisat sorunları tamamen sona erdirilir. Evinizde su tesisatlarında yaşanan sorunları çözebilmeniz için gereken desteği veriyoruz. Bu konuda tamamen profesyonel ekiplerimizle çözüm sunuyoruz.

Kızılay Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Günümüzde su tesisat sistemleri son derece önemlidir. İnsan hayatı için vazgeçilmez konulardan biri olan suyun sağlıklı bir şekilde tüketilmesi gerekir. Binalara su tesisatı döşerken dikkatli olmak gerekir. Tesisat üzerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir sızıntı hayatınızı olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Ayrıca ciddi faturalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Su kaçağı tespiti ve tamiri işlemi nasıl yapılır?

 • Kırmadan su kaçak tespiti için termal kameralar kullanılır. 
 • Su kaçağı olan nokta tespit edilir.
 • Bölge açılır.
 • Arıza tamiri yapıldıktan sonra test edilir.

Su kaçağı tespiti farklı araçlar kullanılarak belirlenir. Soğuk ya da sıcak su boruları için termal kameralardan yararlanılır. Kızılay su kaçağı tamiri hizmetleri hakkında tüm detayları internet üzerinde bulabilirsiniz.

Kızılay Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

HİZMETİN ADIKIRMADAN KAMERALISÜRESİFİYATI ÜCRETİ
Kızılay su kaçağı tespitiEVET1 SAAT350 TL
Kızılay su kaçak tespitiEVET1 SAAT350 TL
Kızılay kırmadan su kaçağı nulmaEVET1 SAAT350 TL
Kızılay cihazla su kaçak tespitiEVET1 SAAT350 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen tabloda Tesisat fiyatları arızaya göre değişim gösterir. Net fiyat için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Bu adres üzerinde arızanın durumuna göre en uygun fiyat tekliflerini elinizin altına getiriyoruz. Sistemlere uygun çözümler sunarak cebinize uygun Kızılay su kaçak tespiti fiyatları le karşılaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve kameralı su kaçak tespiti fiyatları hakkında detayları almak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. 

Kızılay Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Su Kaçak tespit işlemlerini kırmadan başarılı bir şekilde yapabiliriz. Yıllardır tesisat alanında sizlere çözüm sunuyoruz. Nerede olursanız olun en uygun tesisat müdahalelerimizden yararlanabilirsiniz. Aksi durumda çok daha ciddi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Firmamız su kaçağı tespiti Kızılay hizmetlerini bu adres üzerinden elinizin altına getiriyor. Yaşam alanlarımızda oluşan su kaçakları kolayca tamir ediliyor. Kızılay su kaçağı bulma servisi günün her saati sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Kızılay kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerini tamamen profesyonellerimizle sizlere sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Su kaçağını kırmadan tespit edebilmek için termal kamera ve akustik dinleme cihazlarından yararlanılır. Sıradan ustalar bu gelişmiş cihazları kullanamaz ve evinize zarar verebilir

Ev ve iş yeri fark etmeden her yere bu hizmeti verebiliriz. Bizleri arayarak tesisat sorunlarınızı bildirmeniz yeterlidir

Su kaçağı problemi sorunlarında termal kamera sıklıkla kullanılır. Sıcak su kaçaklarında kullanılan termal kameralar noktasal olarak kaçağı belirler

Kırmadan su kaçak tespiti hizmetleri modern tesisat uygulamalarından bir tanesidir. Cihazlar kullanılarak noktasal olarak tespit yapılır ve ekstra maliyet ortaya çıkmaz. Su kaçağından şüpheleniyorsanız Kaya tesisat bu konuda yardımcı olabilir. Yeni nesil cihazlarla su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilebiliyor.

Su faturalarınız çok mu yüksek geliyor? Bunun nedeni su kaçakları olabilir. En yakın zamanda mutlaka uzman tesisat firmasından destek almalısınız

Üst kattan sızarak su damlaması kaçak sorunlarını gösterebilir Bölgede nemlenme ve rutubet varsa uzman tesisat firmasıyla iletişime geçmelisiniz

Kaya Tesisat Kızılay Tesisatçı Kimdir?

En İyi Kızılay Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Ankara Kızılay Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Kızılay✓ 7/24 Saat Hizmet

Su kaçağı sorunlarını pratik bir şekilde çözebilen Kaya tesisat uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız hizmet detayları internet üzerinde yer alıyor.

Kaya Tesisat firması Kızılay Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Kızılay Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Kızılay Ankara
  Kızılay Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Kızılay Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Kızılay Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Kızılay
  Kızılay Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp