KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Sincan

Sincan su kaçağı problemlerini Kaya tesisat sizler için çözebiliyor. Gelişmiş su kaçak tespit araçlarımızla günün her saati güvenilir destek veriyoruz.

Sincan su kaçak tespiti hizmetlerimizi sizler için sunuyoruz. Sincan ve çevresinde görülen su arızalarını onarabiliriz. Profesyonel ekiplerimizle çözümler sunuyoruz. Sincan su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız tüm uzmanlığıyla beraber hareket ediyor. Tesisat hatlarında ortaya çıkan tüm sorunların çözülmesi için çalışıyoruz.

Tesisat Hizmetlerimiz

 

Sincan Kameralı Su Kaçağı Tespiti & Tamiri✓ Uygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?✓ Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?✓ Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?✓ Sincan Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Sıhhi tesisatlar yapıların önemli paçalarından bir tanesidir. Tesisat hizmetlerinde tecrübelerimiz sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler verebiliriz. Temiz su ve atık suyun doğru şekilde borulara aktarılması için çalışırız. Her sıhhi tesisat için farklı müdahale gerekebilir. Boruların kalınlıkları ve kullanılacak malzeme sayısı ustalarımız tarafından belirlenir. Evinizin ve ofisinizin sıhhi tesisat desteğine ihtiyacı varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tesisat alanında yüksek teknoloji ürünlerimizi sizler için sunuyoruz.

 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Temiz su tesisat sıhhi tesisatların önemli parçaları arasındadır. Bu bölgede üzerinde ortaya çıkacak sorunlar ciddi problemlere neden olabilir. Temiz su tesisatlarını sizler için onarabiliriz. Su kaçak tespiti hizmetlerinde özel araçlarımızdan destek alıyoruz. Profesyonel çalışmalarımızla beklentilere cevap veriyoruz.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Pis su tesisatları için doğru tamir bakım ve montaj desteğini sunabiliriz. Garantili çözümlerimizden gün içerisinde yararlanabilirsiniz. Sincan ilçesinin en iyi tesisat firması olarak yanınızdayız. Hatlarda meydana gelen arızalar pis su kaçak tespiti cihazlarıyla kolayca belirleniyor.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçak belirtileri yapılarda her an ortaya çıkabiliyor. Kaçak belirtileri kendi içerisinde farklılık gösteriyor. Özellikle tavanda damlama ve su faturalarında artış varsa su kaçaklarından bahsedebiliriz. Su tesisatlarına sizler için profesyonel müdahalede bulunabiliriz. Garantili tesisat hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ SİNCAN

Firmamız KAYA TESİSAT Sincan olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Su kaçak tespit işlemleri kısa sürede tamamlanır. Müşterilerimiz onayı verdikten sonra işleme geçilir. Kırma işlemleri sadece sorunlu bölgede yapılır. Sincan kırmadan su kaçak tespiti için uzmanlarımızla yanınızdayız. Bölgeleri doğru bir şekilde kontrol ederek kaçak sorunlarını bitirebiliriz. Tüm işlemler ev içerisinde kırmadan tamir edilir. Onarım işlemlerinden sonra yüksek faturalardan da kurtulursunuz. Evin her yerinde ortaya çıkabilen su kaçakları ile mücadele konusunda yanınızdayız. Her türlü tesisat sorununda bizleri arayabilirsiniz.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kameralı cihazlar su kaçaklarını noktasal olarak gösterebilir. Ekiplerimiz tesisat içerisinde kameraları kullanarak kaçakları sona erdirir. Sincan kameralı su kaçağı tespiti işlemlerimizi en uygun fiyatlardan sunarak bu konuda da müşterilerimizi memnun ediyoruz. Tesisat hatları hızlı ve güvenilir bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız bizleri hemen arayabilirsiniz. En yakın servis noktamızla sorunları çözebiliriz. Tesisat uygulamalarında müşterilerimizin sorunlarını dinleyerek en doğru desteği sunabiliriz.

Müşterilerimizin sorunlarını dinleyerek ev içerisinde ön keşifte bulunuruz. Daha sonra kameralarımızla tesisatları inceleriz. Böylece noktasal olarak tespit gerçekleştiririz.

Akustik Dinleme Cihazı

Su kaçakları birçok konut sahibinin başını ağrıtabiliyor. Su kaçakları uzun bir süre kendisini belli etmeden ilerliyor. Su kaçağı tespiti ve tamiri ihmal edildiği zaman yapıların çürümesine neden olabiliyor. Bu yüzden kalıcı bir destek uygulaması gerekiyor. Akustik dinleme cihazları suyun titreşimlerini algılar ve sorunları tespit eder.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Su sızıntısı genellikle ömrünü tamamlayan tesisatlarda ortaya çıkar. Manometre tesisat içerisine basınç göndererek noktasal su kaçağı tespiti yapabilir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçaklarının tespiti ve tamiri uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Böylece kalıcı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ve modern araçlarımızla beklentilere cevap veriyoruz. Su kaçağı tamiratında kullanılan teknolojik cihazlar en doğru tespiti gerçekleştirebiliyor. Su kaçak tespitinde kullanılan cihazlar oldukça uygun maliyetlere hizmetlerin tamamlanmasını sağlıyor. Profesyonel ellerde Sincan cihazla su kaçağı tespiti hizmetleri beklentilere cevap eriyor. Eski zamanlarda günlerce süren tespit çalışmaları şimdi birkaç dakikada çözülüyor. Büyük masraflar çıkartılmadan kaçaklar kolayca onarılabiliyor. Sincan kırmadan su kaçak tespiti için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Sincan Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Kırmadan su kaçak tespiti işlemlerini sizler için yapabiliriz. Sincan üzerinde yılların deneyimiyle yüksek donanımlı cihazlarımızla sorunu çözebiliriz. Tamirata başlamadan önce tesisata basınç kontrolü yapılarak kaçak bölge aranır. Akustik ve termal kameralı cihazlar ile su kaçağı noktasal olarak bulunur ve tamir edilir. Sincan su kaçağı tamiri hizmetlerini bu şekilde tamamlarız.

Sincan Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
SİNCAN SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
SİNCAN SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
SİNCAN SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
SİNCAN CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Sincan kaçak tespit fiyatlarında sizleri üzmeyecek tekliflerimiz yer alıyor. Tesisat sorunları başınızı ağrıttığı zaman bizleri arayabilirsiniz. Kameralı su kaçak tespiti fiyatlarımız bütçenizi asla yormuyor. Parke ve fayanslarda su birikiyorsa ya da küflenme başladıysa su kaçakları olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka bizleri arayınız. Size özel Sincan su kaçak tespiti fiyatlarımız sitemizde yer alıyor.

Sincan Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Kaya tesisat su kaçağı tespiti Sincan hizmetlerimizi sizler için sunuyor. Su kaçağı tespit çalışmalarında;

 • Termal kamera su kaçakları bulma,
 • Endoskop kamera ile su kaçağı bulma,
 • Gaz ileme çalışması,
 • Akustik cihazla su kaçağı bulmak,
 • Nem ölçerle su kaçağı bulma,
 • Manyetik cihazla alan dinlemesi yapabiliriz.

Gelişmiş araçlarımızla Sincan kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizi başarılı bir şekilde sunabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Su kaçağı tespit cihazları için bir çok makine bulunuyor. Termal kamera ve akustik dinleme cihazları en çok kullanılan modellerdir.

Termal kameralar sorunlu sıcak su hatlarında bulunan kaçakları tespit eder. Tespit sonrasında boru tamiratı ya da değişimi yapılır.

Kırmadan su kaçağı tamirini yapmak için mutlaka uzmanların hareket etmesi gerekir. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi için bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz talepleriniz sonrasında su kaçak tespiti işlemlerini kolayca tamamlar.  Sincan su tespiti için gerekli ekipmanlara sahibiz. Kameralarımızla beraber noktasal tespit yapılır ve tamirat gerçekleştirilir. Tesisat alanındaki tecrübemizle sizlerin su kaçağı sorunları tamamlanır. Su kaçağının oluşum nedenlerini öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Su kaçakları faturalarınızın yaklaşık iki kat artmasına neden olabilir. Faturalarınızda ani değişimle karşılaştıysanız mutlaka uzman tesisat firmalarını arayınız.

Özellikle alt katta yaşayan insanlar su kaçakları ortaya çıktığı zaman ciddi şekilde mağdur olabiliyor. Biz uzman ekiplerimizle su kaçaklarını tamir ederek bu tür mağduriyetleri ortadan kaldırıyoruz.

Kaya Tesisat Sincan Tesisatçı Kimdir?

Sincan'nın En İyi Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Sincan Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Sincan✓ 7/24 Saat Hizmet

Sincan noktasal su kaçak tespiti çalışmalarımızla başkentin en iyi firmaları arasında bulunuyoruz. Talepleriniz sonrasında tesisat hatlarınız gelişmiş cihazlarla kontrol edilir. Detaylı olarak incelenen tesisatlara daha sonra tamir desteği verilir. Sincan su tesisat tamir hizmetlerimizle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabiliriz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz anda en iyi hizmet koşullarını sunmak için çalışırız. Kaya tesisat bu adres üzerinde Sincan su kaçak tespiti çalışmalarını sizler için sunmaya devam ediyor. Tesisat hizmetlerimiz ile ilgili bir çok detayı internet adresimizde bulabilirsiniz.

Kaya Tesisat firması Sincan Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Sincan Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Sincan Ankara
  Sincan Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Sincan Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Sincan Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Sincan
  Sincan Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp