KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

Tıkanıklık açma sektöründe uzun yıllar hizmet veren Kaya Tesisat olarak Bahçelievler tıkalı tuvalet açma & lavabo açma firmamız her türlü tesisat sorunlarında yardımcı olmaktadır.

Tıkanan Mutfak Lavabo ve Tuvalet Pis Su Gideri Açma İşlemleri Kırmadan Makinayla Kısa Sürede Açmaktayız. Uygun Fiyat ÜCRETSİZ KEŞİF HEMEN ARA! 0553 2672191

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma firmamız tüm hizmetlerinde kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmet vermektedir. Sektörde hizmet vermeye başladığı ilk günden bu güne kadar firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenine çok daha fazla önem vermektedir. Her zaman kaliteli hizmetleri ile alanında lider olan Bahçelievler tıkalı tuvalet açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tüm yaşam alanlarında yaşanılan pis su gider tıkanıklık sorunlarına anında çözüm sunmaktadır. Bahçelievler tıkalı lavabo açma hizmetleri için her zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Genel olarak yapılan pek çok hataların yanı sıra farklı nedenlerden dolayı her an pis su giderlerinde tıkanıklıklar meydana gelebilir. Bu gibi tıkanıklık sorunları günlük yaşamın olumsuz yönden etkilenmesine neden olacaktır. Her türlü pis su gider tıkanıklıkları için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Merak edilen pis su gider tıkanıklıkları nelerdir?

 1. Tuvalet tıkanıklıkları

 2. Lavabo tıkanıklıkları

Tuvalet Tıkanıklıklarına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Her zaman tuvalet tıkanıklıkları günlük yaşamın tamamen olumsuz olarak etkileyen sorunların başında gelmektedir. Bu tarz sorunlarda hiç zaman kaybetmeden kaliteli hizmetler güvenilir firmalardan yardım alınması çok daha doğru olacaktır. Kaya Tesisat bünyesinde yer alan Bahçelievler tıkalı tuvalet açma servis hizmetlerimizi güven içinde tercih edebilirsiniz. Böylece her türlü tıkanıklık sorunları çok daha kısa sürede güvenilir hizmetler ile ortadan kalkmaktadır. İşte tuvalet tıkanıklığına yol açan nedenler nelerdir?

 1. Tuvalet giderlerine atılan kadın pedi,

 2. Tuvalet kağıtları,
 3. Çocuk bezi,
 4. Kullanılan ıslak mendil,
 5. Temizlik yapılan kovanın içinde kalan bezler,
 6. İnşaat sırasında gider borularına kaçan beton parçaları,
 7. Gider borularının yanlış şekillerde yerine konulması,
 8. Gider borularının içine kaçan yüzük, kolye ya da farklı yabancı maddeler,

Yukarıda tıkanıklığa neden olan etkenlerin gider borusuna atılmamasına dikkat edilmesi gerekir. Böylece tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlar meydana gelmeyecektir.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Bahçelievler

Kaya Tesisat olarak çok uzun yıllar hizmet veren firmamız tuvalet tıkanıklığı sorunlarında en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanarak çözüm bulmaktadır. Bu cihazlar sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kaya Tesisat olarak Bahçelievler tıkalı tuvalet açma hizmetleri için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Lavabo tıkanıklığı sorunları istenmeyen zamanlarda birden ortaya çıkarak günlük yaşamın aksamamasına neden olmaktadır. Tüm lavabo tıkanıklığı sorunları için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Banyo ve mutfak lavabolarında farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları yaşamanız mümkün olmaktadır. İşte lavabo tıkanıklığına yol açan nedenler şunlardır;

 1. Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Mutfak lavabosu içine atılan yemek atıkları, yanmış yağlar ve doğranmış sebze parçaları tıkanıklığa neden olmaktadır.

 2. Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Banyo lavabo gider borularının içine kaçan kıl, tüy, saç ve sakal telinin yanı sıra atık sabun parçaları zaman içinde tıkanıklığa neden olmaktadır.
 3. El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Ellerin yıkanması sırasında kullanılan sabun atıkları tıkanıklığa neden olacaktır. Farklı nedenlerden dolayı da tıkanıklık sorunu ortaya çıkabilir ve pis suların geri taşmasına neden olmaktadır.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Bahçelievler

Genel olarak lavabo tıkanıklık sorunları içim kesinlikle işi bilen uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Çünkü erken ve profesyonel kişiler tarafından müdahale edilmeyen sorunlar daha büyük geri dönüşü olmayan sorunlara neden olacaktır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi nasıl yapılır?

 1. Tıkanan lavabo açma hizmetleri için firmamızdan talep etmeniz üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en kısa sürede adresinize gelmektedir. En son sistem kameralı görüntüleme cihazı olan robot kullanılarak tıkanık olan bölge ve neden olan cisim tespit edilir.

 2. Tıkanıklığa neden olan cismin çıkarılması için uygun olan cihaz kullanılmaktadır. Cihazın ucunda ince, uzun ve dönen bir tel parçası bulunmaktadır. Böylece tıkanık olan gider çok daha kısa sürede açılmaktadır.

Her türlü gider tıkanıklık sorunları için hiç zaman kaybetmeden Bahçelievler tıkalı lavabo açma firmamızdan en kaliteli hizmetleri almak için iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Bahçelievler Tıkalı Lavabo Açma- Kaya Tesisat

Ankara da Bahçelievler ilçesi içinde yer alan Kaya Tesisat firmamız kaliteli hizmetleri güven içinde sizlere sunmaktadır. Bahçelievler tıkalı lavabo açma hizmetleri için firmamız 7 gün 24 saat boyunda kesintisiz olarak müşteri hizmetleri verdiği içi istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Aniden ortaya çıkan lavabo tıkanıklıkları için her zaman firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bahçelievler kırmadan tıkalı lavabo açma hizmetleri sunan firmamız alanında yapmış olduğu başarılar ile her zaman lider konumda yer almaktadır.

En İyi Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma – Kaya Tesisat

Günlük yaşamın en çok kullanılan alanlarından olan tuvaletler hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı gider borularında tıkanıklık meydana gelmektedir. Bu gibi sorunlara en etkili çözümleri çok daha kısa sürede Bahçelievler tıkalı tuvalet açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Haftanın her günü ara vermeden hizmet veren firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. Bahçelievler kırmadan tıkalı tuvalet açma firmamızdan en kaliteli hizmetleri almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bahçelievler Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları

Ankara ilimizde Bahçelievler bölge halkına en kaliteli hizmetleri sunmakta olan Kaya Tesisat firmamız alanında yapmış olduğu başarılar ile alanında lider konumda yer almaktadır. 7 gün 24 saat boyunca ulaşmanızın mümkün olduğu firmamız hafta içi ve sonu aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Uygun fiyatlara hizmet veren firmamızda her türlü tıkanıklık açma hizmetleri güven içinde verilmektedir. Bahçelievler tuvalet açma & lavabo açma 300 TL olup hizmet türlerine ya da kullanılan malzemelere göre fiyatlarda değişiklikler olmaktadır.

Kaya Tesisat firması Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Bahçelievler Ankara
  Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Bahçelievler
  Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp