KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma  

Evlerde tuvalet ve lavabolar sürekli kullanılması nedeniyle tıkanabiliyor. Gider hatlarında yaşanan arıza sorunlarına Kaya tesisat çözüm buluyor.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma çalışmalarımıza internet adresimizden göz atabilirsiniz. Ankara gider tıkanıklıkları hizmetlerimizi modern cihazlarımızda gerçekleştiriyoruz. Böylece kırmadan sorunsuz bir şekilde tıkalı bölümler açılabiliyor. Uygun fiyatlı hizmetlerimizle başkentin en iyileri arasında bulunuyoruz. Profesyonel çözümlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Tıkalı hatlara sizler için garantili çözümler sunmaya devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana Ankara tıkalı tuvalet açma hizmetlerinde en iyi arasında yer alıyoruz.

Tuvalet ve lavabo tıkanıklıkları son sistem araçlarla çözülmektedir. Kameralarımız olası problemleri bizlere net bir şekilde gösterebiliyor. Kırmadan ve zarar vermeden tıkanıklıkla yok ediliyor. Tıkanıklık sorunlarında mutlaka bizlerden destek almalısınız. Ankara tıkalı lavabo açma hizmetlerimizi sizlere gün içerisinde verebiliriz.

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir? 

Pis su gider tıkanıkları farklı çözülemeyen nesnelerden dolayı ortaya çıkıyor. Pis su gider hatlarında yaşanan tıkanıklıklar şu şekildedir.

 • Lavabo tıkanıkları,
 • Tuvalet Tıkanıklıkları,
 • Gider Tıkanıklıkları

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir? 

Tuvalet tıkanıklıkları her yapıda ortaya çıkabilir. Hayatımızı olumsuz şekilde etkileyen bu sorundan kurtulmak için Ankara tıkalı tuvalet açma servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tesisat hatlarında olası mağduriyetiniz en aza indirilecektir. Tuvalet tıkanıklığına neden olan etmenler;

 • Tuvalet kağıdı ya da peçete,
 • Yabancı cisimlerin atılması,
 • Çocuk bezi ya da ped,
 • Beton parçaları ana nedenlerdir.

Bu nedenlerden dolayı tuvaletleriniz tıkandıysa uzmanlardan destek almanız gerekir. Tuvalete atılan yabancı cisimler boruyu tıkayabilir. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda Kaya tesisat gerekli desteği verebilir.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır? ANKARA 

Tıkalı tuvaleti açmak için yeni nesil tıkanıklık açma cihazlarından destek alıyoruz. Gideri tıkayan problemler tespit edilir ve çalışmalara başlanır. Kaya tesisat başkentin her yerinde bu desteği sizlere verebilir.

İşlemlerimizi tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüksek teknolojili cihazlarımız Ankara tıkalı tuvalet açma uygulamalarını gün içerisinde sunabiliyor.

Tuvalet ve lavabolar sürekli olarak tıkanma problemleri görülebilir. Tıkanıklığın nedenini tam olarak kestiremiyorsanız robotlarımızla sizlere yardımcı olabiliriz. Tıkalı gider hatlarını sizler için tamir edebiliriz. Tesisat hatları detaylı olarak incelenir ve tamir edilir. Tıkalı tuvaleti açmak için profesyonel şekilde hareket ederiz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir? 

Lavabo tıkanıklık sorunları ev halkının mağdur olmasına neden olabiliyor. Tıkanıklık problemi yaşadığınız zaman mutlaka uzmanlarla iletişime geçmelisiniz. Lavabo tıkanıklığına neden olan sebepler;

 • Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Lavaboya atılan yemek artıkları tıkanıklığa neden olabilir. 
 • Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Gider bölümüne giden saç, sakal ya da temizlik ürünleri tıkanıklığa neden olabilir. 
 • El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Burada kullanılan sabunlar tıkanıklığın ana nedenidir. 

Lavabolarda yaşanan tıkanıklıklar canınızı sıkabilir servisimiz lavaboda yaşanan tıkanıklık sorunlarını sizler için tamir edebilir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? ANKARA 

Tıkalı lavaboyu açmak için mutlaka deneyimli kişilerden destek almalısınız. Kaya tesisat lavabo tıkanıklığı açma konusunda sizlere yardımcı olabilir. Tıkanıklık açma çalışmalarında en iyi firmalardan bir tanesiyiz. Hayatınızı kabusa çeviren her türlü tuvalet tıkanıklığı servisimiz tarafından sona erdiriliyor. Ankara tıkalı lavabo açma hizmetleri bu adres üzerinde sizleri bekliyor.

En İyi Ankara Tıkalı Lavabo Açma – Kaya Tesisat 

Özellikle eski yapılı binalarda tıkanıklık sorunları sıklıkla ortaya çıkıyor. Tıkanıklık problemleri ayrıca kötü kokulara neden oluyor. Firmamız bu adres üzerinde sizlere en doğru desteği sunabiliyor. Tıkanıklık açma konusunda tüm uzmanlığımızla beraber hareket ediyoruz.

Ankara tıkalı lavabo açma hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetlerimiz garantili bir şekilde sizleri bekliyor. Pis su gideri kamerası kullanarak sorunları kolayca bulabiliyoruz. En uygun fiyatlı hizmet politikalarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Ankara tıkalı tuvalet açma hizmetlerinde Kaya tesisat sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Ankara kırmadan tıkalı lavabo açma hizmetleriyle sağlıklı gider hatlarına sahip olabilirsiniz.

En iyi Ankara Tıkalı Tuvalet Açma – Kaya Tesisat 

Tuvaletlere atılan yabancı cisimler tıkanıklığa neden olabiliyor. Ankara tıkalı tuvalet açma hizmetinden yararlanarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.  Tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşan kişiler farklı çözüm yöntemleri uygulamaktadır. Ancak tam olarak sonuç asla alınmamaktadır. Kaya tesisat profesyonel müdahale gerçekleştirerek sorunları garantili bir şekilde sona erdirebiliyor. Tıkalı hatlarda uygulanan yöntemler şu şekildedir..

 • Tuvalet pompası kullanma,
 • Kimyasal kullanarak tuvalet açma
 • Uzman tesisat firması olan Kaya tesisat ile iletişim seçeneklerdir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam eden firmamız Ankara kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmetlerini sizler için sunuyor. 

Ankara Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları 

HİZMETİN ADI 

KAMERALI GÖRÜNTÜLEME 

İŞLEM SÜRESİ 

FİYATI
(ÜCRET)
 

Ankara Tuvalet Açma 

Evet 

Maksimum
1 saat
 

300 TL 

Ankara Lavabo Açma 

Evet 

Maksimum
1 saat
 

300 TL 

Tıkalı Lavabo Gideri Açma 

Evet 

Maksimum
1 saat
 

300 TL 

Tıkalı Mutfak Gideri Açma 

Evet 

Maksimum
1 saat
 

300 TL 

 

Tıkalı tuvalet ve lavabo sorunlarıyla karşılaştığınız zaman son sistem teknolojik araçlardan destek alıyoruz. Kameralar tesisat üzerinde tıkanıklığa neden olan problemleri kolayca gösterebiliyor. Daha sonra kırmadan müdahalede bulunuluyor. Başkent tıkalı tuvalet açma hizmetlerini Kaya tesisat bu adres üzerinden sizlere sunabiliyor.

Ankara şehrinin en iyi firmalarından bir tanesiyiz. Bu adres üzerinden sizlere hızlı, kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunuyoruz. Dilediğiniz zaman internet üzerinden bizlere taleplerinizi ileterek tesisat konusunda destek alabilirsiniz. En uygun fiyatlı çözümlerimizle dilediğiniz zaman tanışabilirsiniz. Ankara tıkalı tuvalet açma & lavabo açma 300 TL‘den başlayan fiyatlarla siz değerli ev sahiplerini bekliyor. Sitemiz üzerinde tesisat hizmetlerimizin tamamına erişebilirsiniz.

Kaya Tesisat firması Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara Ankara
  Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Ankara
  Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp