8 Firmadan Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır. ARA GELsin
ADA TESİSAT 05324512565ADA TESİSAT

2004 Yılında Kurulmuş olan ADA TESİSAT firmamız Ankara Su Tesisatçısı & Ankara Su Kaçağı Tespiti firması olarak, sihhi tesisat arızaları ve tıkalı gider açma işlemlerimizi kameralı cihazlarla 2 yıl malzeme işçilik garantisi ile yapmaktayız.

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti ADA TESİSAT firmasını https://adatesisatankara.com web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

AKAY TESİSAT 05076863490AKAY TESİSAT

Teknolojik cihazlar yardımı ile kırmadan su kaçaklarını noktasal tespit ediyoruz. Himetlerimiz Ankara Tesisatçı & Ankara Tıkalı Gider açma, Ankara Klozet Tamiri Montajı HEMEN ARA! Ücretsiz Keşif. Akay Tesisat Ankara

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti AKAY TESİSAT firmasını https://www.ankaratesisatci.org/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

KAYA TESİSAT 0553 267 21 91KAYA TESİSAT

KAYA TESİSAT ANKARA firması olarak sıhhi tesisat arızaları, klozet tamiri montajı, su kaçağı tespiti ve tıkanan lavabo, tuvalet giderlerinde yaşanılan olası teknik arızalarınızı uygun fiyat aralıkları ile yapmaktayız. Hemen Ara! 30 DAKİKADA USTA KAPINIZDA.

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti KAYA TESİSAT firmasını https://www.sukacagitespiti-ankara.com/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27YILDIRIM TESİSAT

20 Yıllık ustalık Deneyimi, Sertifikalı Usta kadrosu ile 2002 yılında kurulmuş olan YILDIRIM TESİSAT Ankara Su Kaçağı Tespiti, Ankara Kanal Açma, Klozet tamiri montajı ve sıhhi tesisat tamiri montajı işlerinizi en uygun fiyat aralığı ile 2 YIL malzeme işçilik garantisi ile yapmaktayız.

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti YILDIRIM TESİSAT firmasını https://www.yildirimtesisat.org web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

ASYA TESİSAT 0539 548 44 27ASYA TESİSAT

Acil Tesisat Hizmeti gerektiren işlemlerimiz için Asya TESİSAT firmamızı 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz. Alt komşunuzun tavanında oluşan su sızıntısı tespiti, Klozet sifon tamiri, Mutfak, Banyo ve Tuvaletlerden pis koku tespiti, Isınmayan petek sorunu ve Tıkanan mutfak lavabosu, Klozet tıkanıklığı ve Kanal açma hizmetleri için bizi arayarak usta talebinde bulanabilirsiniz.

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti ASYA TESİSAT firmasını https://www.adadekorasyon.net/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

ANKA TESİSAT 0539 548 44 27ANKA TESİSAT

En iyi Ankara Tesisatçi & Su Kacağı Tespiti Anka Tesisat HİZMETLERİMİZ En yaķın Ankara Tesisatçı firmamızda Termal Kameralı cihazlar yardımı ile su kaçaklarını kırmadan lokasyon bazlı garantili tespit ediyoruz. Tıkanan lavabo giderleri ve tuvalet pis su giderlerinizi robot makina ile kırmadan açıyoruz. Bulunamayan su kaçakları ve açılamayan gider tıkanıklıkları için ücret talep etmiyoruz. ÜCRETSİZ KESIF HEMEN ARA!

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti ANKA TESİSAT firmasını https://www.adadekorasyon.com web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27ANKARA SU TESİSATÇILARI

Kurumsal Ankara Su Tesisatçısı firmamız ev ve iş yerlerinde yaşanilan olası tesisat arızalarınızı tecrübeli usta kadrosu ile teknolojinin getiresi olan robot makinalar, kameralı su kaçak tespiti cihazı yardımı ile kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. HEMEN ARA! 30 Dakika gibi kısa sürede usta kapınıza gelsin.

Detaylı olarak Dikmen Su Kaçağı Tespiti ANKARA SU TESİSATÇILARI firmasını https://ankarasutesisatcilari.com/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

Su Kaçak Tespiti Dikmen

Su kaçağı problemleri başınızı ağrıtıyorsa bu konuda Kaya tesisat sizlere gereken desteği verebilir. Ustalarımızla beraber tesisatlarınız incelenir ve gerekli müdahale gerçekleştirilir.

Dikmen su kaçak tespiti hizmetlerini dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Su kaçaklarını bulurken dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekir. Tesisatlarda yapılacak yanlış bir müdahale geri dönülemeyecek sorunlara neden olabilir. Dikmen üzerinde tesisatlarınızda ortaya çıkan sorunları sizler için sona erdirebiliriz. Dikmen su kaçağı tespit işlemleri sonrasında tüm problemleriniz ortadan kaldırılır.

Tesisat Hizmetlerimiz 

Dikmen Kameralı Su Kaçağı Tespiti & TamiriUygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Su kaçakları genel olarak alt kat tavanına tavanının damlasıyla ya da yüksek faturalarla kendisini gösterir. Firmamız profesyonel cihazlarıyla beraber su kaçaklarını önleyebilirsiniz. Dikmen üzerinde kaliteli ve güler yüzlü hizmeti anlayışı bu adres üzerinde sizleri bekliyor. Ev ya da işyerlerinize gelerek işinin uzmanı ustalarımız su kaçaklarına müdahale gerçekleştiriyor. Su kaçakları iki türde bulunur. Bunlar temiz ve pis su kaçaklarıdır.

 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Temiz su tesisatı mutfak ve banyolarda yer alır. Temiz su tesisatı üzerinde sürekli su sızması oluyorsa akustik dinleme cihazı ile tespiti gerçekleştirilebiliyor. Temiz su kaçağı tespiti işlemlerinde en iyi hizmeti buradan alabilirsiniz. Su kaçak tespiti çalışmalarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Pis su kaçaklarını bulmak çok daha zordur. Bu kaçakları bulmak için kanal görüntüleme sistemlerinden destek alınır. Özel cihazlarla gerçekleştirilen pis su kaçak tespiti ile atık su sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçak belirtileri farklı şekillerde kendisini gösterebilir. Su kaçaklarından şüpheleniyorsanız mutlaka uzman tesisat firmalarından destek almalısınız. Su kaçağı belirtileri;

 • Fayans boşluklarında sararma,
 • Duvara kabarma,
 • Musluklar kapalı durumdayken su saatinin dönmesi,
 • Yüksek fatura,
 • Kombi bar göstergesinin sürekli düşmesi genel nedenlerdir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ DİKMEN

Firmamız KAYA TESİSAT Ankara Dikmen olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Su kaçağı tespit yöntemleri günümüzde kırmadan yapılabiliyor. Kamera sayesinde tesisat üzerinde ortaya çıkan çatlak, kırık ya da conta sıyrılması anında fark edilebiliyor. Pimaş borularında meydana gelen sorunların çözümü için bizleri arayabilirsiniz.

Termal kameralarda su kaçaklarının noktasal olarak belirlenmesine yardımcı oluyor. Isı algılayıcılar bu konuda sizlere destek veriyor. Termal kameralar özellikle sıcak su tesisatı borularında uygulanıyor. Dikmen kırmadan su kaçak tespiti işlemleri sonrasında ekstra masraf olmadan kaçakları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Termal kameralar sıcak su hatlarında ortaya çıkan kaçaklarda tercih edilir. Olası kaçaklarda noktasal tespit yapan bu cihazlar profesyonel kişiler tarafından kullanılır.

Akustik Dinleme Cihazı

Frekans dinleme üzerinden su kaçakları kolayca tespit edilir. Duvarda ya da tavanda ortaya çıkan su kaçaklarını bu yöntemle tespit edebilirsiniz.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Sızdırmazlık kontrolü sayesinde kaçakları kolayca görebilirsiniz. Manometre en doğru sonucu sizlere verir. Eğer tesisat üzerinde kaçak ortaya çıkarsa yeri tam olarak tespit edilebilirsiniz. Manometre noktasal su kaçağı tespiti işlemlerini kolayca tamamlanmasını sağlar.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçakları tesisat borularına ciddi zararlar verebilir. Bu durum maddi külfetle karşılaşmanıza neden olur. Su kaçağının boyutu ve durumuna göre özel müdahale gerekir. Küçük bir sızıntıdan ortaya çıkan sorunlar zamanla daha da büyüyebiliyor.  Su kaçakları ciddiye alınması gereken sorunlar arasındadır. Dikmen cihazla su kaçağı tespiti ile sayesinde su kaçaklarına en doğru çözümler sunulur.

Teknik destek su kaçaklarında en önemli konulardan bir tanesidir. Özel cihazlarımızla sizlere kaçak tespit hizmetlerini sunabiliriz. Böylece paradan da tasarruf edebilirsiniz. Evinizde kaçak olup olmadığını öğrenmek isterseniz Dikmen kırmadan su kaçak tespiti desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Dikmen Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Yıllardır Dikmen halkına su kaçağı tamir desteği veriyoruz. Ev ve ofislerde görülebilecek su kaçak sorunlarına anında müdahalede bulunuyoruz. Bunun için yüksek teknolojik cihazlarımızdan yararlanıyoruz. Kaçakların noktasal yerini tespit ederek en kısa sürede sorunu giderebiliyoruz. Tesisat sorunlarının büyüklüğüne göre özel çalışmalarımız bulunuyor. Su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerini yaparken hiçbir yere zarar vermiyoruz. Kırmadan su kaçak tespiti yaparak beklentilerinizi karşılayan hizmet sunuyoruz.

Su kaçağı tespiti işlemlerine başkentin en iyi markaları arasındayız. Farklı tesisat borularına gözel Dikmen su kaçağı tamiri çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz..

Dikmen Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
DİKMEN SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI350 TL
DİKMEN SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI350 TL
DİKMEN SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI350 TL
DİKMEN CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI350 TL

Su kaçağı tespit çalışmalarında yüksek teknolojiden yararlanıyoruz. Su kaçağını son teknoloji cihazlarımızda kolayca bulabilirsiniz. Fiyat konusunda da sizleri memnun ediyoruz. Size özel fiyat tekliflerimizden yararlanmak isterseniz iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Etrafı kırmadan tesisat hizmetlerinden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dikmen su kaçak tespiti fiyatlarımızla müşterilerimizin beğenisini kazanıyoruz. Genel tesisat uygulamaları ve kameralı su kaçak tespiti fiyatları hakkında detayları bilgiler burada sizleri bekliyor. 

Dikmen Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız tesisat alanında aradığınız kaliteyi sizlere sunmaya devam ediyor. Kaçak tamir işlemlerinde müşteri memnuniyetini ele alarak hareket ediyoruz. Dikmen ve çevresinde tesisat desteği almak isterseniz doğru yerdesiniz. Cihazlarımızda su kaçaklarını tespit ediyor ve müdahale gerçekleştiriyoruz. Ayrıca olası arızalarında önüne geçiyoruz. Özel araçlarımızla beraber su kaçağı tespiti Dikmen çalışmalarımızdan gün içerisinde yararlanabilirsiniz. Dikmen su kaçağı bulma hizmetlerimiz sizleri bekliyor. Dikmen kırmadan su kaçağı tespiti çalışmalarımız hakkında detaylar sitemizde bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular 

Su kaçakların evin her yerinde görülebilir. Kaçakları bulmak için termal kamera, akustik dinleme cihazı ve manometreden destek alınır.

Dikmen üzerinde tesisat sorunlarında yaşadığınız her konuya uzmanlarımızla beraber yardımcı oluyoruz.

Termal kamera özellikle sıcak su hatlarında görülen kaçaklarda kullanılır. Sıcak suyun kaçış yerini tam olarak gösteren kameralar en iyi sonucu sizlere sunar.

Etrafa zarar vermeden su kaçak tespiti hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Modern cihazlarımız sayesinde su kaçaklarının tespiti yapılır. Su kaçağı ve diğer tesisat sorunları için sizleri adresimizde bekliyoruz. Su kaçağının farklı türlerine tespit yapabilir ve tamir edebiliriz. 

Su faturalarının yüksek gelmesinin temel nedeni su kaçakları olabilir. Su kaçak tamirinden sonra faturalarda ortaya çıkan değişimi fark edebilirsiniz.

Üst kattan su damlıyor ve rutubet oluşumu gözleniyorsa mutlaka uzman tesisat firmasında su kaçak hizmeti almanız gerekir.

Kaya Tesisat Dikmen Tesisatçı Kimdir?

En İyi Dikmen Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Ankara Dikmen Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Dikmen ✓ 7/24 Saat Hizmet

Ev ya da işyerlerinde ortaya çıkan su kaçaklarına profesyonel bir şekilde müdahalede bulunabiliriz. Suya olan ihtiyacın her geçen gün artması nedeniyle kaçak sorunlarına olan müdahalenin önemi de değerli hale gelmiştir. Dikmen üzerinde en iyi tesisat hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. Su tesisatı konusunda yetkili olan firmamız sahip olduğu tecrübeyle her geçen gün büyümeye devam ediyor. Siz de su kaçağı konusunda kesin çözüme ulaşmak isterseniz bu konuda yardımcı olabiliriz. Su kaçağı sorunlarını sorunlarına Kaya tesisat sizler için el atıyor. Su kaçak tespiti hizmetlerine sitemizde üzerinden erişebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Ekiplerimiz en doğru hizmet uygulamalarını siz değerli konut sahipleri için sunuyor.

Kaya Tesisat firması Dikmen Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Dikmen Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Dikmen Ankara
  Dikmen Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Dikmen Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Dikmen Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Dikmen
  Dikmen Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp