KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla

Ankara Su Kaçağı Tespiti

7/24 Açık Ankara Su Kaçak Tespiti Kaya Tesisat Hizmetlerimiz Kırmadan Su Kaçağı Bulma Alt Komşuya Sızan Su Arıza Tespiti ÜCRETSİZ KEŞİF Uygun Fiyat Garantisi İletişim 0553 267 21 91 Hemen Ara!

Ankara Su Kaçak Tespiti

Alanında uzman Kaya Tesisat, su kaçaklarını kırmadan teknolojik cihazlarla çözmekte, Ankara su kaçak tespiti  hizmetlerimiz ideal şekilde sağlanmaktadır. Kaçak su tespit cihazımız maksimum verim sunar.

Tesisat Hizmetlerimiz 

✅ Ankara Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?2022 Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 500TL
✅ Ankara Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Tespiti Kaya Tesisat Ankara Kameralı Su Kaçağı Bulma
✅ En Uygun Ankara Su Kaçağı Tespiti Firması1 Yıl Garantili Hizmet
✅ En İyi Ankara Su Kaçağı Tespiti FirmasıKaya Tesisat Ankara Cihazla Su Kaçak Tespiti

Binalardaki su kaçakları tesisat bölümünde görülen arızalara bağlı şekilde gerçekleşmektedir. Kendi içerisinde türleri olan su kaçakları temiz su kaçakları ve pis su kaçakları şeklinde iki türlüdür. Aşağıdaki yazımızda su kaçaklarına dair önemli detayları bulabilirsiniz.

1- Temiz Su Kaçak Tespiti 

Şebeke sularının geçtiği ev ve iş yeri tesisatındaki kaçaklar hayatınızı zorlaştırabilmektedir. Bir anda ortaya çıkan sorunlarda su kaçak tespiti yapılması ve anında çözüm gerekecektir.

2- Pis Su Kaçak Tespiti 

Kaçak suyun lavabo ve tuvaletlerde kirli bölgelerden gelmesi nedeniyle acil çözüm gerekebilmektedir. Ev ve iş yerlerinde pis su kaçak tespiti yapan ekibimiz uygun müdahaleler yapacaktır.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçak belirtileri bir alandaki zararın azalması için dikkat edilmesi gereken bir durumdur.  En yaygın görülen su kaçak belirtileri aşağıdaki gibidir:

 • Yerle duvar arasındaki derz aralarında belirgin değişimler
 • Alt katta bulunan kişilerin tavanında su birikintisi, döküntüler vs. en yaygın nedenlerdir.

Su kaçakları bahsedilen nedenlere bağlı olarak görülebilmektedir. Önemli olan detay, bu durumda ne yapılacağıdır. Etkili çözümler için aşağıdaki süreçleri takip edebilir ve yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

1 aşama; Firmamız KAYA TESİSAT Ankara olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

2 aşama; Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep olan nokta tamir işlemi yapılır.

Yukarıdaki tabloda resimli olarak göstermiş olduğumuz aşamaları Ankara Kaya Tesisat su kaçak tespiti firması olarak profesyonel usta kadromuzla 1 yıl garantili bir şekilde yapmaktayız. Sizde kurumsal firmamızdan hizmet almak isterseniz 0553 2672191 numaralı hat üzerinden bizlere ulaşarak uzman desteği alabilirsiniz.

Kırmadan su kaçak tespitinin yapılması var olan su kaçakları sorununun daha da artmasını engellemektedir. Maddi ve manevi zararların oluşmaması için tespitin hızlı bir şekilde yapılması kritik bir konudur.  Tamir geciktiği sürece zarar da artacaktır. Tespit işlemlerinde eski teknikler birçok zararı da beraberinde getirmekteydi. Günümüzde ise yeni teknolojik cihazlar sayesinde çok daha avantajlı bir şekilde tesisat süreci sonlanmaktadır. Ankara kırmadan su kaçak tespiti işlemlerini bu hassasiyette sürdüren Kaya Tesisat alanında tecrübeli uzmanlarla çalışmaktadır. Merak edilen soru ise su kaçak tespiti işlemlerinin türü nasıl sorusudur?

Kameralı Cihazla su kaçağı tespiti; termal kameralarla yapılan bir işlemdir. Sızıntı olan yerlerde sıcaklık değişimi ve cihaza özel tespit yolları bulunmaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı isminden de anlaşılacağı gibi sese dayalı bir şekilde su kaçaklarını bulmakta olan cihazdır. Görüntüye gerek kalmadığında ses gelen yere göre yönlendirme olacaktır.

Manometre ile tesisat ölçümü  sıvı basıncını ölçen bir alet olarak basınç değişim noktalarını doğrudan bulmaktadır.

Sıralı halde bahsedilen noktasal su kaçağı tespiti cihazlarımız KAYA Tesisat firmamız tarafından profesyonel müdahalelerle maksimum seviyede tamamlanmaktadır. 

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su tesisatı hemen her yapıda olan bir sistemdir. Borularla oluşturulan bu sistem birçok açıdan soruna neden olabilmektedir. Dolayısıyla meydana gelen sorunlarda çözüm önem kazanmaktadır. Hatalı işlem olmamasına özen gösterilmesi, çok sayıda kaybı da engelleyecektir. Bu kapsamda Ankara cihazla su kaçağı tespiti  neden bu kadar önemlidir?

Bir yerde su kaçağının yerinin tam olarak bulunması, daha da önemlisi bunun kısa sürede gerçekleşmesi gerekmektedir. Kısa sürede yapılacak işlem için su kaçak tespit cihazları olmadan çok zorlu bir durum olacaktır. Bununla beraber Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti veren Kaya Tesisat firmamızdan uzman bir hizmet almış olursunuz. Kaçak neredeyse duvarlarınız kırmaya gerek kalmadan tespit edilmiş olur. Hemen tamir aşamasına geçilecektir. Problemlerden hızlı bir şekilde kurtulmuş olursunuz.

KAMPANYA %10 İNDİRİM 2022 ANKARA CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ HİZMETİ 500TL

Ankara Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Önemli olan bir detay tespitle tamir arasındaki zamanı en aza indirmektir.  Aşamaların doğru bir şekilde ilerlemesine odaklanan profesyonel çalışma arkadaşlarımız, size konforu hızlı bir şekilde sunacaktır. Peki, Kaya Tesisat olarak su kaçağı tespiti ve tamiri uygulamalarını nasıl yapıyoruz?

 • Kullanılan araçlar, Akustik Dinleme Cihazı, Termal Su Kaçak Tespit Cihazı türleridir. İhtiyaca göre değişkenlik olabilmektedir.
 • Kırmadan su kaçak tespiti yapıldıktan sonra kaçak olan alana uygun tamir malzemelerimiz hazırlanmakta ve alana getirilmektedir.
 • Su kaçıran borunun çıkarılması ardından kritik cihaz boru makasıdır. Borunun ilerisi dikkate alınarak hizalı biçimde kesme işlemi tamamlanır.
 • Bir diğer aşamada tamir faaliyetlerimiz kalite standartlarına göre hazırlanan yeni boru aşamasıdır. Uygun boyutta hazırlıklar yapılarak sürece devam edilir.
 • Diğer aşama boru ütüsü için gereken işlemler sağlanmaktadır. dirsek gibi malzemelerden faydalanılmakta, ekipman oluşturulmaktadır.
 • İşlemler bitince kaçağın bir daha oluşmamasına dikkat edilerek işlemler sonlandırılmaktadır.
 • Net bir sonuç alınması için genellikle tamir yeri bir gün bekletilerek diğer gün de takip sağlanmaktadır. Tüm işlemler devam ederken borunun zarar görmemesine dikkat edilmektedir.
 • Bahsedilen süreçte Ankara su kaçağı tamiri çözümlerimiz hasar olan yere göre detaylarda değişebilmektedir. Profesyonellikten ödün vermeyen hizmetlerimize her daim başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
ANKARA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ANKARA SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ANKARA SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ANKARA CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Yukarıdaki tabloda belirtilen fiyatlandırma temsilidir. Bir tespit ve görüntü alınmadan Ankara su kaçak tespiti fiyatları konusunda net bir sonuç almak mümkün değildir.  Tespit ardından gelecek sürece göre aşağıdaki detaylara uygun biçimde fiyatlarımız belirlenmektedir:

 • Nerede hizmet verileceği
 • Yapı türü
 • Yapının eski veya yeni olması
 • Su kaçaklarının aynı yerde görülme sıklığı
 • Kaçaktaki büyüklük
 • Yapıya özel tespit edilen diğer durumlar kameralı su kaçak tespiti fiyatlarında belirleyici olmaktadır. En net fiyat teklifi almak için güvenle Kaya Tesisat başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ankara Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Profesyonel bir firmadan su kaçağı bulma hizmeti alırken doğru adresten aldığınızı bilmeniz önemlidir. Yeniden sürekli sorun çıkmaması için iyi ve tecrübeli Kaya Tesisat’a başvurularınızı yapabilirsiniz. Pek çok maliyetten kurtulacağınız çözümlerde kaliteden ödün vermeden hizmetler sağlamaktadır.

Su kaçağı tespiti Ankara  ilçesindeki faaliyetlerimizde diğer firmalara göre fark yaratan çözümler sunuyoruz. Hizmet takibi konusunda prensiplerimizden ödün vermemekteyiz. Kaya Tesisat firmamız Ankara kırmadan su kaçağı tespiti  işlemlerinde kaliteli ekipmanlara ek çözüm odaklı çalışmaktadır.

Yapıya zarar vermeden kırmadan ve noktasal olarak su kaçak tespiti yapan cihazlar Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı’dır. Gereken yerlerde bu cihazların hepsi kullanılabilir.

Kaya Tesisat olarak Ankara’nın hemen her ilçesinde ve mahallesinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yüksek standartlarda hizmet veren ekibimiz memnuniyet sağlamaktadır.

Görünmeyen yerlerdeki kaçak sular için termal suyla avantajlı bir çözüm sağlanmaktadır. Su tesisatının olduğu arka plandaki bölümde akustik cihaz da eklenerek hızlıca noktasal çözüm sağlanır.

Basınç ölçen cihaz manometre su kaçağı tespitinde en güvenli yollardan biridir. Boruların yeri termal kamerayla görüntülenince akustik cihazla su kaçağının yeri tespit edilerek netlik kazanılmaktadır. Bazı durumlarda su kaçak tespiti basınçölçer aletlere gerek kalmadan tek borularla yapılır.

Neden su faturanızın çok geldiği, düzenli olarak kullanımla zıtlaşan faturalar varsa su kaçakları nedeniyle olabilir. Kaya Tesisat başvurularınızı geciktirmeden yapabilirsiniz.

Dairenize bir su sızıntısı varsa ve üst kattan geliyorsa yüksek ihtimalle kaçak su durumu vardır. Zarar çoğalmadan komşunuza durumu söylemeli ve tesisatçı ile çözüm sağlanmalıdır.

Ayrıcalıklarla dolu su kaçak tespiti firmamız Kaya Tesisat doğru cihazlarla en kesin sonuçları almanızı sağlamakta ve bunu uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

KAYA TESİSAT ANKARA TESİSATÇI KİMDİR?

Kaya tesisat Ankara'da 2006 yılında kurulmuş sıhhi tesisat alanında, su tesisatı tamiri, alt komşuya damlayan su sızıntı tespiti ve en yakın tesisatçı hizmeti veren kurumsal bir firmadır.

Ankara'nın En İyi Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Türkiye Ankara Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Ankara

✓ 7/24 Saat Hizmet

Kaya Tesisat firması Ankara Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ankara Ankara
  Ankara Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Ankara
  Ankara Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp