KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Kızılay Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

Uzun yıllar alanında yapmış olduğu başarılı lavabo ve tuvalet tıkanık açma hizmetleri ile Kaya Tesisat olarak Kızılay tıkalı tuvalet açma & lavabo açma firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmetlerinde her zaman en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanan firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli olmaktadır. Her zaman kaliteli hizmetleri ile alanında lider olan Kızılay tıkalı tuvalet açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinde meydana gelen pis su gider tıkanıklığı sorunları firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede çözüm bulmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri hizmetleri veren Kızılay tıkalı lavabo açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Her türlü yaşam alanlarında temiz suların kullanımı sonrası pis suların kanalizasyona ulaşmasını sağlayan pis su giderleri zaman içinde tıkanma sorunları yaşayabilir. Lavabo veya tuvalet gider boruları hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Tüm tıkanıklık sorunları için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pis su gider tıkanıklıkları nelerdir?

 1. Lavabo tıkanıklıkları,

 2. Tuvalet tıkanıklıkları,

Tuvalet Tıkanıklıklarına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Tüm yaşam alanlarında çok fazla kullanılan tuvaletin tıkanması günlük yaşamın olumsuz olarak etkilenmesine neden olmaktadır. Kaya Tesisat bünyesinde yer alan Kızılay tıkalı tuvalet açma servis hizmetlerimizi güven içinde tercih edebilirsiniz. Böylece her türlü tıkanıklık sorunları çok daha kısa sürede güvenilir hizmetler ile ortadan kalkmaktadır. İşte tuvalet tıkanıklığına yol açan nedenler nelerdir?

 1. Temizlik yapılan kovanın içinde kalan bezler,

 2. İnşaat sırasında gider borularına kaçan beton parçaları,
 3. Tuvalet giderlerine atılan kadın pedi,
 4. Tuvalet kağıtları,
 5. Çocuk bezi,
 6. Gider borularının yanlış şekillerde yerine konulması,
 7. Kullanılan ıslak mendil,
 8. Gider borularının içine kaçan yüzük, kolye ya da farklı yabancı maddeler,

Tuvalet tıkanıklığına neden olan yukarıda maddeler halinde yer alan unsurlara dikkat edilmesi istenmeyen sorunların meydana gelmemesi için son derece önemli olmaktadır.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır? Kızılay

Kaya Tesisat firmamız her türlü tuvalet tıkanıklık sorunlarına anında çözüm bulmaktadır. Firmamızda tıkanık olan bölgenin tespit edilmesi için kameralı görüntüleme cihazı kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemleri çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kaya Tesisat olarak Kızılay tıkalı tuvalet açma hizmetleri için firmamız ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Genel olarak yaşam alanlarının önemli parçaları arasında yer alan lavabolar pek çok farklı nedenler sonrasında tıkanmaktadır. Bu gibi sorunlarda kaliteli ve güvenilir hizmetler almak için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Banyo ve mutfak lavabolarında farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları yaşamanız mümkün olmaktadır. İşte lavabo tıkanıklığına yol açan nedenler şunlardır;

 1. El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Ellerin yıkanması sırasında kullanılan sabun atıkları tıkanıklığa neden olacaktır. Farklı nedenlerden dolayı da tıkanıklık sorunu ortaya çıkabilir ve pis suların geri taşmasına neden olmaktadır.

 2. Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Mutfak lavabosu içine atılan yemek atıkları, yanmış yağlar ve doğranmış sebze parçaları tıkanıklığa neden olmaktadır.
 3. Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Banyo lavabo gider borularının içine kaçan kıl, tüy, saç ve sakal telinin yanı sıra atık sabun parçaları zaman içinde tıkanıklığa neden olmaktadır.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Kızılay

Lavabo tıkanıklık sorunları içim kesinlikle işi bilen uzman kişilerden yardım alınması gerekir. Tıkanıklık sorunlarında erken müdahale istenmeyen daha büyük sorunların oluşmasının önüne geçecektir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri nasıl olmalı?

 1. Tıkanan lavabo açma hizmetleri için firmamızdan talep etmeniz üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en kısa sürede adresinize gelmektedir. En son sistem kameralı görüntüleme cihazı olan robot kullanılarak tıkanık olan bölge ve neden olan cisim tespit edilir.
 2. Tıkanıklığa neden olan cismin çıkarılması için uygun olan cihaz kullanılmaktadır. Cihazın ucunda ince, uzun ve dönen bir tel parçası bulunmaktadır. Böylece tıkanık olan gider çok daha kısa sürede açılmaktadır.

Her türlü gider tıkanıklık sorunları için hiç zaman kaybetmeden Kızılay tıkalı lavabo açma firmamızdan en kaliteli hizmetleri almak için iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Kızılay Tıkalı Lavabo Açma - Kaya Tesisat

Kaya Tesisat firmamız tıkanık lavabo açma işlemlerinde kaliteli hizmetleri güven içinde sizlere sunmaktadır. Kızılay tıkalı lavabo açma hizmetleri için firmamız 7 gün 24 saat boyunda kesintisiz olarak müşteri hizmetleri verdiği içi istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Farklı nedenlerden dolayı meydana gelen lavabo tıkanıklığı soruları için en son sistem teknoloji ile çalışan Kızılay kırmadan tıkalı lavabo açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

En İyi Kızılay Tıkalı Tuvalet Açma – Kaya Tesisat

Her türlü yaşam alanlarında çok fazla kullanılan tuvaletler farklı sebeplerden dolayı gider borularında tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Her zaman en kaliteli hizmetleri çok daha kısa sürede sunmakta olan Kızılay tıkalı tuvalet açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri sunmakta olan Kızılay kırmadan tıkalı tuvalet açma firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde en kısa sürede sunmaktadır. Firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermektedir.

Kızılay Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları

HİZMETİN ADIKAMERALIİŞLEM SÜRESİ

FİYATI - ÜCRETİ

Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo AçmaEVET1 SAAT300 TL
Kızılay Lavabo Tıkanıklığı Açma & Tuvalet AçmaEVET1 SAAT300 TL
Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo AçmaEVET1 SAAT 300 TL
Mutfak Lavabo Gideri & Tuvalet Pis Su Gideri AçmaEVET1 SAAT300 TL


Her zaman bölge halkına her zaman en kaliteli tıkanıklık açma hizmetleri sunmakta olan Kaya Tesisat firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca ulaşmanızın mümkün olduğu firmamız hafta içi ve sonu aralıksız çalışmalarına devam etmektedir. Kızılay tuvalet açma & lavabo açma 300 TL ile başlayan fiyatlarla hizmetlerin çeşitlerine, türlerine ya da kullanılan malzemelere göre daha farklı olmaktadır.

Kaya Tesisat firması Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Kızılay Ankara
  Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Kızılay
  Kızılay Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp