KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Balgat Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla

Balgat Su Kaçağı Tespiti

Balgat Su Kaçak Tespiti 

Balgat su kaçağı tespiti için Kaya tesisat profesyonel desteğini sizlere sunuyor. Tesisat hatlarınızda problem ortaya çıktığı zaman hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Balgat su kaçak tespiti hizmetlerimizde tesisat üzerinde noktasal tespit gerçekleştiriyoruz. Yaşam alanlarında su kaçağı tespitinin yapılması önemli konulardan bir tanesidir. Hayatımızı doğrudan etkileyen su kaçaklarına müdahalede bulunulmalıdır.

En Uygun Balgat Kameralı Su Kaçağı Tespiti Fiyatı & Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti Ücretsiz Keşif 7/24 Saat Hizmet

Tesisat Hizmetlerimiz

Balgat Kameralı Su Kaçağı Tespiti & Tamiri350 TL 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Balgat Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Su tesisatlarında arıza problemler iki şekilde görülür. Bu problemler temiz ve pis su tesisat sorunlarıdır. Tesisat sorunlarının tamamına profesyonellerimizle beraber hareket ediyoruz. Tesisatta yaşanan su kaçaklarına nasıl müdahalede bulunulur? Bu konuda detayları yazımızda bulabilirsiniz.

 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Temiz su tesisatları en önemli hatlardan bir tanesidir. Banyo, mutfak ya da lavaboda yer alan temiz su tesisat hatlarında su kaçakları ortaya çıkabilir. Su kaçak tespiti işlemlerinde özel cihazlardan yararlanarak temiz su hatlarında yaşanan arızaları giderebiliriz.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Yaşam alanlarında kullanılan kirli suların sağlıklı bir şekilde uzaklaştırılması gerekir. Kirli sularda yaşanacak su kaçakları temiz su hattıyla karışmasına neden olabilir. Evinizde ya da iş yerinizde koku meydana geliyorsa pis su hatlarında kaçak ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda pis su kaçak tespiti yaparak tesisat sorunlarının önüne geçebiliriz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçakları farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. En sık görülen sebepler şu şekildedir.

 • Binanın eski olması,
 • Galvaniz boru kullanılması,
 • Tesisatların zarar görmesi,
 • Boruların doğru şekilde kaynatılmaması,
 • Musluk ve giderlerde su sızıntıları kaçakların ana nedenleridir.

Bu gibi etmenler su kaçağına neden olabilir. Su kaçaklarının nasıl tespit edileceğini öğrenmek için yazımızı okuyabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ BALGAT

Firmamız KAYA TESİSAT Ankara Balgat olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Su kaçakları farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. Tamir işlemine geçmeden önce tespitin doğru şekilde yapılması gerekir. Balgat üzerinde su kaçak tespiti hizmeti sunan firmamız sizlere en iyi çözümleri sunabilir. Noktasal su kaçağı tespiti sayesinde ekstra tadilat masrafı ile uğraşmazsınız. Sadece kaçağın olduğu yerde müdahale edilerek eviniz herhangi bir şekilde zarar görmemektedir. Balgat kırmadan su kaçak tespiti cihazları ile sorunlar kolayca belirlenir. Peki kaçak belirlemede hangi cihazlar kullanılır?

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kameralı cihazlar birkaç dakikada su kaçaklarının yerini kolayca belirliyor. Termal cihazlar suyun ısısından yola çıkarak bölgeleri net şekilde gösteriyor. Uzmanlarımız kameralar yardımıyla su kaçaklarının yerini kolayca tespit edebiliyor. Kaçakların tespit edilmesi onarımı için en iyi desteği elinizin altına getiriyoruz. Profesyonel olarak destek vererek tesisat sorunlarınızı çözebiliyoruz.

Akustik Dinleme Cihazı

Su kaçaklarının bulunmasını sağlayan bir diğer yöntemde akustik dinleme cihazlarıdır. Akustik dinleme cihazlarını genel olarak profesyonel tesisatçılar tespit eder. Akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılır ve ekstra masraftan kurtulursunuz. Herhangi bir bölgenin kırılmadan ve zarar verilmeden onarım gerçekleşir. Akustik dinleme cihazı en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Özel kulaklık yardımı ile kaçak suyun sesi kolayca belirlenir.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Manometre, düşük aralıklarla basıncı ölçmek için kullanılmaktadır. Su ile kaçak işlemlerinde sıklıkla kullanılır. Kaçak testi yapılabilmesi için tesisatta hava bırakılmaması gerekir. Hava yok edildikten sonra su basılır. Daha sonra vana kapatılarak 10 dakika süre ile sızdırmazlık testi gerçekleştirilir. Kaçak bulunmaması durumunda tesisatın 24 saat aynı basınç altında bulunur. Noktasal su kaçağı tespiti işlemlerin Kaya tesisat aradığınızı sizlere sunabiliyor.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçakları her yapıda görülen sorunlardan bir tanesidir. Hayatımızı normale döndürmek için mutlaka tesisat sorunlarının önüne geçilmesi gerekir. Peki, Balgat cihazla su kaçağı tespiti neden önemlidir? 

Su kaçağını sadece profesyonel kişiler belirler. Su kaçağının yerini kendiniz tespit edemezsiniz. Su kaçaklarında genellikle cihazlar kullanılır. Noktasal olarak su kaçağı bulunmadığı zaman tekrar kaçak problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu da ekstra maliyet anlamına gelir. Su kaçağı problemini nem, rutubet ve akan tavandan anlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda hemen uzman tesisat firmasıyla iletişim geçiniz. Su kaçaklarının tam yerinin tespiti için Balgat kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Noktasal tespit sayesinde duvarlarınız hiçbir şekilde kırılmayacaktır. Cihazla su kaçağı tespiti işlemleri için profesyonellerden yardım almalısınız. Bu konuda disiplinli çalışmalarıyla öne çıkan firmamızdan destek alabilirsiniz.

Balgat Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Su kaçaklarının birçok çeşidi bulunur. Su kaçaklarının durumuna göre ustalar farklı müdahalelerde bulunabilir. Kaya tesisat su kaçağı tespiti ve tamiri işlemini nasıl gerçekleştiriyor? 

 • Su kaçak tespiti profesyonel cihazlar kullanılarak tespit edilir. 
 • Kırmadan su kaçak tespiti tamamlandıktan sonra bölge açılır. 
 • Sorunlu boru çıkarılır. 
 • Yeni boru döşenir. 
 • Diğer borularla kaynama işlemi yapılır. 
 • Gerekli kontroller gerçekleştirilir. 

Su sızıntısı tamirinde insanlar evlerinin kırılacağından endişe etmektedir. Eski dönemlerde su kaçakları bu şekilde tamiri gerçekleşiyordu. Klasik su tesisatında ustalar kaçağı bulana kadar evi kırmaktadır. Bu da ciddi masraflara neden olmaktadır. Kaya tesisat profesyonel araçları ile kırmadan tesisat tamir işlemlerini sizler için yapabiliyor. Balgat su kaçağı tamiri hizmetleriyle sağlıklı tesisatlarla tanışabilirsiniz.

Ankara Balgat Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Ne Kadar?


Balgat su kaçağı tespiti sorunun büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda kullanılan cihazlarda fiyatları etkileyebilir. Kırmadan su kaçak tespiti gerçekleştiren firmamız bütçenizi yormayan en uygun fiyatlarla gerekli desteği verebiliyor. Balgat ilçesinin dört bir tarafında su kaçaklarını başarılı bir şekilde onarabiliyoruz. Onarım uygulamalarında tamamen uzmanlarımızla beraber hareket ediyoruz. Balgat su kaçak tespiti fiyatlarımız hakkında detayları da sitemizde bulabilirsiniz.

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
ANKARA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ANKARA SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ANKARA SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ANKARA CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Tesisat onarımı fiyatlarımızı düşük tutarak herkesin bu hizmetten yararlanmasını sağlıyoruz. Onarım süreci tamamlandıktan sonra gerekli kontroller yapılır ve tesisat teslim edilir. Ek masraflar gerektirmeden işleriniz kolay hallediliyor.  Fiyat teklifi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. En özel kameralı su kaçak tespiti fiyatları için telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. 

Balgat Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Kaya tesisat su kaçağı tespiti konusunda sizlere pratik çözümler sunmaya devam ediyor. Evinizi kırmadan tesisat problemlerini hallederek beklentilerinize cevap veriyoruz

Profesyonel olarak hizmet veren firmamız deneyimli elemanlarıyla sizleri bekliyor. Su kaçağı tespiti Balgat hizmetlerinin tamamı internet adresimizde bulunuyor. Çalışma prensiplerinden taviz vermeden yoluna devam eden firmamız en Balgat kırmadan su kaçağı tespiti uygulamalarını sizler için sunuyor.

Su Tesisatı Hakkında Sorulan Sorular

Su kaçaklarını noktasal tespit eden cihazlar;

 • Termal Kamera
 • Akustik Dinleme Cihazıdır.

Balgat ilçesinin her yerinde dilediğiniz zaman tesisat sorunlarını çözebiliriz. Bizlerle iletişime geçerek desteğimizden hemen yararlanabilirsiniz

Termal kamera, duvarların arkasında suyun hareketlerini sizlere gösterir. Özellikle sıcak su kaçaklarında etkili bir yöntemdir.

Kırmadan su kaçak tespiti termal kamera ve akustik dinleme cihazlarıyla gerçekleştirilir. Böylece kaçak konumunun noktasal tespiti yapılır ve müdahale edilir. Manometre kullanılarak suyun basıncı ölçülüp su kaçağı ile ilgili kesinlik kazanılır. Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağının yerini tam olarak tespit edebilirsiniz.

Su faturalarının yüksek gelmesinin en büyük nedeni su kaçaklarıdır

Üst kat komşunuzun dairesinden su sızıntısı varsa su kaçaklarından bahsedebiliriz. Bu gibi durumlarda tesisatçılardan destek almalısınız

Kaya Tesisat Balgat Tesisatçı Kimdir?

Balgat En İyi Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Ankara Balgat Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Balgat7/24 Saat Hizmet

Kaya tesisat profesyonel bir şekilde su kaçak tespiti hizmetlerini sizler için sunuyor. Gizli ve açık tüm su kaçakları için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Kaya Tesisat firması Balgat Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Balgat Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Balgat Ankara
  Balgat Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Balgat Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Balgat Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Balgat
  Balgat Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp