KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı
Web Adresi Tıkla

Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı

En Yakın Dikmen Açık Tesisatçı & Su Tesisatçısı Dikmen Hizmetlerimiz Sıhhi Tesisat Montajı Tesisat Tamirat Garantili Hizmet Ücretsiz Keşif Hemen Ara! 0553 2672191

Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı

Dikmen Tesisatçı Su Tesisatçısı 

Cihazla su kaçağı tespiti yapan KAYA TESİSAT firmamız Ankara semtlerinde 2005’ten bu yana hizmet sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerimizi 7/24 alabilirsiniz.

Dikmen Tesisatçı başvurularınızda kurumsal bir yerden ev ve iş yerlerine yönelik çözümler elde edersiniz. Kaya Tesisat  firmamızı birkaç adımda aradıktan sonra kameralı su tesisatçısı arayışınız etkili bir şekilde sonlanacaktır. Kameralı su kaçak tespit fiyatları konusunda sizlere ekonomik bir işlem avantajı sunmaktayız.

Su Tesisatı Arızaları Nelerdir? Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır? 

Dikmen su tesisatçısı  bünyesinde su tesisatındaki arızaların tümü için beklentileriniz karşılanmaktadır. Hizmetlerimizin gerektirdiği tüm kapsamı karşılamaktayız. En yakın tesisatçı taleplerinizde Dikmen semtinden gelen talepleriniz hızlı bir şekilde sorunu yok etmeyi sağlayacaktır.

 • En yakın su tesisatçısı neden acilen lazım olan bir durumdur sorusu için arıza türlerine göre bir işlemle yanıt vermek gerekmektedir.
 • İnşaat döneminde hatalı yerleşime bağlı su tesisatının sorunlara neden olması, eklem yerlerindeki sorunlu yerleşim
 • Boruların delinmiş veya eskimiş olması nedeniyle su akıtma sorunları olabilir. Boru eskimesi doğalgaz su borularında olabilirken iç kısımda kirli temiz su bölümlerinde de görülebilir.
 • Basınçla beraber oluşan dayanıklılık kaybı, boruların kolay delinir hale gelmesi
 • Derz aralarından sızan su kaçakları 
 • Klozet tesisatçısı, kirli su sistem uygulamalarında eskiye ait hatalı işlemler nedeniyle çok sayıda sorun görülebilmektedir.

 Her alanda su kaçak tespitlerinin yapılması için gözle görülen ve görülmeyen şekilde işlem olabilmektedir. Dikmen su tesisatçısı Kaya Tesisat sayesinde kaçaklarınız sorunsuz şekilde giderilmektedir. Tamir onarım işlemlerine geçmeden önce sızıntıların durumuna göre plan hazırlanacaktır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Kaya Tesisat firmamız var olan sızıntıların bulunabilmesi için donanımı yüksek araç gereçlerden faydalanmaktadır. Öncelikle termal kamera en önemli cihazlarımızdan biridir. Temiz ve kirli su kaçakları, doğalgaz tesisat kaçaklarında vs. bu cihazdan faydalanılmaktadır. Sese dayalı ve basınç odaklı cihazlarımız da sonuç vermektedir.

 • Her alanda Dikmen su kaçağı tespiti firmamız farklı cihaz kullanılabileceği gibi duruma göreaynı cihazları da kullanabilmektedir. Burada önemli olan çevre zararı oluşturmadan bir sonuç alabilmektir.
 • Su kaçak tespitinin olacağı alan zor görüntülenen bir yerdeyse ses ve termal ölçer cihazlar kullanılmaktadır. Nemlenen alana yakın yerlerden ses gelebileceği gibi daha belirsiz şekilde su sızıntıları olabilir. Bağlantı noktalarındaki kaçakların doğru bir şekilde tespiti sağlanmaktadır.
 • Dikmen su kaçak tespiti  yaparken maddi zarara uğratmadan sonuca odaklanıyor ve hızlı şekilde alandaki sorunu çözüyoruz. Öncelikle keşif amacıyla bir ekibimiz gelerek sorunu görmekte ve tespit işlemlerini tamamlamaktadır. Kolay çözülebilecek bir sorun olduğunda tek seferde de işlemler tamamlanabilir.
 • Tespit işlemlerinde atık su alanında sızıntılar varsa ortamda zarar görebilecek diğer malzemeler, canlılar vs. dışarı çıkarılmaktadır. Atık sulardan gelebilecek maddelerin olasılıklarına karşı önlemler almaktayız.
 • Borulara uygulanan yapay basınca rağmen yine de değişen bir durum yoksa sızdırma yok anlamına gelmektedir.

Temiz su kaçakları tespit işlemleri ve doğal gaz kaçaklarında görünen alanda ve görünmeyen borularda su kaçakları olabilir. Verilen basınç ardından gelen tepkimelere göre sızdırmazlık testlerimiz yapılmaktadır. Basıncın düşmesinden çıkarılacak sonuç, sızdırma olduğu yönündedir.

Dikmen Tesisatçı Kaya Tesisat 

Dikmen tesisatçı olarak atık su tesisat alanındaki kontrollerimiz kanal kamera kontrolüyle sağlanmaktadır. Yıllardır bu alandaki tecrübelerimizi sizlere sunarak teknik açıdan sorunları gidermekteyiz. KAYA Tesisat olarak hat kontrollerimiz kanal kameralarıyla gerçekleşmektedir.

Kırıklar, boru çatlamaları gibi sorunlarda conta sıyrılması gibi durumlar, acilen çözülmesi gereken sorunlardır. Firmamız isteklerinizi sistemli şekilde karşılamakta ve teknik çözümler sunmaktadır.

Dikmen açık tesisatçı  onarım öncesi göz hassasiyetlerine göre ekstra sorun olan yerleri bulmakta ve yeni sorunların da önüne geçmektedir. Tesisatçı olarak sistemin bütününde olası problemlerin düzeltilmesine odaklanıyoruz. Her türlü sızıntının olasılıklarını hesaplamaktayız.

Dikmen Su Tesisatçısı Kaya Tesisat 

Doğalgaz kullanımı çok yaygın bir sistem olduğu için borulardaki su akıntısının sızdırma olasılığı bulunmaktadır. Dikmen su tesisatçısı olarak doğalgaz yerlerindeki boruların kontrollerini yapmakta ve onarmaktayız. Suyun çıkış yerlerindeki delinmeler, çatlaklar basınçtaki değişiklikler nedeniyle görülebilmektedir.

Su basıncının değişmesi genel tesisat ve doğalgaz merkezi cihazının kullanımındaki dengesizliklere bağlı olabilmektedir. Basınç sorunlarının çözümünde ayrıca başka bir hizmet almanız önerilir. Delik ve sızıntılar bazen büyük su akıntılarına dönüşebilmektedir.

Su kaçaklarının kendi içinde dereceleri vardır. Durumun daha kötüye gitmemesi için olabilecek en hızlı şekilde önlemlerin alınmasını sağlamaktayız. Teknolojik cihazlar bu süreci çok daha hızlandıran yüksek performanslı aletlerdir.

Su kaçakları olan yerlerdeki belirtileri gördüğünüzde Dikmen açık tesisatçısı  öncesinde almanız gereken önlemler ayrıca önem kazanmaktadır. Duvarda nem birikmesi yerlerde kabarcıklar oluşması, kötü kokuların meydana gelmesini engelleyebilirsiniz.

Kameralı Dikmen Su Kaçağı Tespiti 

Kimyasal maddeler kullanarak kaçak giderme işlemleri yapılırken tespit edilen alanda özel materyaller kullanılmaktadır. Kalorifer tesisatının sorunlarında bu malzemelerden faydalanılmaktadır. Örneğin petek sızıntılarında dolgu yapılan malzeme katılaşarak kalıcı bir şekilde orada konumlanmaktadır.

 • Temiz su tesisatı nasıl onarılır sorusuna bakıldığında öncelikle kaçak olan yerin bulunması gerekmektedir. Temiz su kaçaklarında tehlike diğer atık su kaçaklarına göre daha az olacaktır. Ancak ortamın kötü kokması da an meselesidir.
 • Uygulamakta olduğumuz kaçak onarımlarında pimaş onarım gibi işlemler yapılmaktadır. Kalın dayanıklı plastik malzemenin uygulanması konusunda tecrübeli bir ekibimiz bulunmaktadır. Küçük bir alanda parça değişimi gerektiğinde hızlıca sonuca ulaşılmaktadır.
 • Dikmen kameralı su kaçağı tespiti  başvurusu ile su basma olasılıklarını çözmek için avantaj adım atabilirsiniz.

Sıcak su olan alanlarda kimyasallarla delik kapatmak sızıntıları engellemek çok daha kolay olabilmektedir. Duruma uygun araç gereçlerimizle sizlere sorunsuz bir şekilde işlem sunmaktayız. Kaçak tespit işlemlerine ek olarak onarımlarda kendimize güvenmekteyiz.

Sık Sorulan Sorular 

Ankara Dikmen semtinin içerisinde kırmadan su kaçağı tespiti başta olmak üzere birçok hizmeti sunuyoruz. Tıkalı tuvalet gideri açma, kanal tıkanıklıklarını giderme gibi geniş yelpazede bir hizmet vermekteyiz. Dikmen tesisat ekibimizin farkını her zaman hissedebilirsiniz.

Vermekte olduğumuz hizmetlerde su kaçak bulma işlemleri ve tesisatın diğer bölümleri konusunda çözümler sağlanmaktadır. Her çözüme uygun olan cihazlarımız sayesinde hemen taleplerinizi karşılamayı amaçlamaktayız. Pratik çözümler sunan ekibimize güvenebilirsiniz.

Kameralı ve kırmadan su kaçak tespit işlemleri en önemli hizmetlerimiz arasındadır. Ses odaklı, sıcaklık farkına göre ve tıkanık alanı kameralı gösteren araçlarımız kolay sonuçlar sunar.

Dikmen’de yer alan her mahallede güvenle hizmetler vermekteyiz. Ayrıca Ankara’nın her ilçesinden de taleplerinizi karşılamaktayız. Ümitköy, Etimesgut, Keçiören, Mamak vs. her ilçe ve mahalleden bizi arayabilirsiniz. Dikmen içinde 7/24 en yakın tesisatçı arayışınızı karşılıyoruz.

Sabit 350 TL fiyatımız Dikmen ilçe ve semtlerde geçerliliğini sürdürmektedir. Cihazla tespit işlemlerinin haricinde onarım süreci değişken olabilmektedir.

Dikmen tesisatçı hizmeti alacağınızda, zor durumda kaldığınız her saatte taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamaktayız.

Kaya Tesisat Dikmen Tesisatçı Kimdir? 

Tesisat Hizmetimiz
Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Kimdir?✅ 1 Yıl Tesisat Garantisi Uygun Fiyat
Dikmen En İyi Tesisatçı Firması✅ En Yakın Tesisatçı Hizmeti
Dikmen Su Tesisatçısı Onaylı✅ Kırmadan Lavabo - Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Kırmadan Su Kaçak Tespiti✅ Kameralı Tesisatçı 7/24

Kaya Tesisat DİKMEN TESİSATÇI çözümleri sunan her alandan beklentileri karşılayan bir firmadır. Tesisat konusunda kendimize güveniyoruz. Çözüm odaklı verdiğimiz hizmetler yüksek kalitede yapılmaktadır.

Dikmen su tesisatçısı  eskimiş yapıların kontrolleri için kurumsal sözleşmelerinize açıktır. Büyük binaların kontrollerini yaptırmak üzere taleplerinizi beklemekteyiz.

Kaya Tesisat firması Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Dikmen Ankara
  Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Dikmen
  Dikmen Tesisatçı & Su Tesisatçısı hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp