KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla

Çayyolu Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Çayyolu

Borulardaki su kaçakları KAYA TESİSAT ile detaylı Çayyolu su kaçağı tespiti ardından çözüme ulaşmaktadır.  Yüksek teknoloji cihazlarla hızlı işlem gerçekleşmektedir.

Tesisat Hizmetlerimiz 

Çayyolu Kameralı Su Kaçağı Tespiti & Tamiri✓ Uygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?✓ Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?✓ Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?✓ Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Yapılarda tespiti yapılan sular, kaçak suyun özelliklerine göre temiz su kaçakları pis su kaçakları şeklinde çeşitlere ayrılmaktadır.  Yazımızda konuyla ilgili daha detaylı bilgi aşağıdaki gibi verilmektedir.

1- Temiz Su Kaçak Tespiti 

Şebeke sularından kaynaklanan sorunlar için temiz su kaçak tespiti işlemleri gerçekleşmektedir.  Sızıntı veya boru patlaması olabilir.

2- Pis Su Kaçak Tespiti 

Bina içindeki pis su kaçak tespiti genellikle lavabo ve tuvaletlere yönelik oluşturulmaktadır. Hemen her yapıda bu durum görülebilir.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçak belirtileri İstisnalar olmakla beraber belirtiler aşağıdaki gibidir:

 • Renk değişimi olan derz araları
 • Akıtan tavan, nemden kabaran bölgeler

Belirtildiği gibi su kaçaklarının yaygın göstergeleri bunlardır. Uygulanması gereken işlemler değişebilecektir. Peki, oluşan kaçak sorunlarında yapılması gereken ne diyenler için kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Ankara Çayyolu olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Evlerde veya iş yerlerinde meydana gelen su kaçaklarında sorunun büyümemesine odaklanılması gerekir.  Fark edilen kaçaklarda tespit işlemlerini hızlıca gerçekleştirmekteyiz.  Tamir aşamasına geçmeden önce geleneksel yollar haricinde problemleri çözmekteyiz. Çünkü geleneksel yollar türlü açıdan zarar verebilmektedir. Kötü kokular hoş olmayacaktır. Günümüzdeki teknolojik yöntemler çok daha avantajlı sonuçlar almak için uygundur.  Çayyolu kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerimizde Kaya Tesisat olarak profesyonel işlemler sıralaması gerçekleşmektedir. Peki, su kaçak tespiti yapılırken hangi cihazlar uygulanmaktadır?

Kameralı Cihazla su kaçağı tespiti; görüntülenmesi zor kaçaklarda kullanılan özel bir cihazdır. Tespit işlemlerinde Kaya Tesisat olarak bu cihazı kullanmaktayız.

Akustik Dinleme Cihazı; sese dayalı bir şekilde su kaçaklarının tespit edilmesini sağlamaktadır. Son teknoloji cihazımızla akıntı yeri bulunacaktır.

Manometre ile tesisat ölçümü  nerede basınç farkları oluşuyorsa oraya odaklanarak tespit işlemi gerçekleşmektedir. Tesisatın içindeki su dengesizlikleri basınca yansımaktadır.

Kaçak tespitlerinde genellikle bahsedilen cihazlardan ikisi kullanılmaktadır. Doğrudan noktasal su kaçağı tespiti için KAYA Tesisat başvurularınızı 7/24 yapabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Çalışma alanlarında, yaşam alanlarında birçok yerde su kaçakları görüldüğünde yeniden o alanın normale dönmesi hız gerektirmektedir. Hata götürmeyen bir işlem olarak su kaçaklarının onarımında zararı tersine çevirmek için işlemler yapılmaktadır. Peki, Çayyolu cihazla su kaçağı tespiti önemi neden kaynaklanmaktadır?

Yer olarak su kaçaklarının noktasal durumunun bulunabilmesi için kaçak tespit cihazları bir zorunluluktur. Kaya Tesisat Çayyolu kırmadan su kaçak tespiti yaparken bu cihazları uzman ekibiyle etkili şekilde kullanmaktadır. Modern yöntemleri kullanarak kırmadan tamir işlemleri yapılmaktadır.  Kaçak bulma konusunda sizlere profesyonel bir hizmet vereceğimizi garanti ederiz. Birçok sorundan hızlı bir şekilde kurtulmanız için işlemlerimiz başlatılmaktadır.

Çayyolu Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Çayyolu su kaçağı tamiri nasıl yapılır sorusunda öncelikle Çayyolu ilçesinden gelen talepleriniz için randevu oluşturuyoruz. En acil biçimde doğru bir şekilde tamir yapmak için tespit sağlamaktayız. Peki, Kaya Tesisat su kaçağı tespiti ve tamiri yaparken nasıl bir süreç takip etmektedir?

 • Modern Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ve Akustik Dinleme Cihazı kullanımı en önemli kısımdır. Su kaçaklarında kırmadan noktasal işlemler bu cihazlarla olabilmektedir.
 • Kırmadan su kaçak tespiti  yapılmasının ardından nerede ve nasıl tamir olacaksa malzeme hazırlığı gerçekleşmektedir. 
 • Kaçak olan boru bulununca çıkarılmaktadır. Sorunlu bölüm bulunarak ileri ve geri kısımlarından kesme işlemleri tamamlanır.
 • Ne kadar kesildiyse yeni yerleşim hesaplamaları yapılarak yeni borunun alana yerleşimi sağlanacaktır.
 • Maşon ya da dirsek malzemelerinin kullanım amacı boru ütüsüdür. Yeni parça bu şekilde düzleştirilerek uyarlama yapılmış olur.
 • Teknik işlemler tamamlandığında kontrol aşamasına büyük önem vermekteyiz. Kaçak yeniden kendisini gösteriyor mu bakılmaktadır.
 • Bir gün bekletilen tamir alanı, diğer gün de sorun olmaması halinde zararsız şekilde kapatılacaktır.

Yukarıda belirtildiği üzere sistemli Çayyolu su kaçağı tamiri hizmetimiz titizlikle gerçekleşen bir süreç demektir. Dolayısıyla taleplerinizi güvenle oluşturabilir, baştan sona memnuniyet elde edebilirsiniz.

Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
ÇAYYOLU SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ÇAYYOLU SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ÇAYYOLU SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
ÇAYYOLU CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Çayyolu su kaçaklarının fiyatlandırması koşul, neden ve alan büyüklüğü, malzeme etkenlerine göre değişebilmektedir. Tespitin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için aşamalı bir şekilde işlemler yürütülmektedir. İşinde profesyonellikten ödün vermeyen Kaya Tesisat firmamızı tercih ederek teklif talebinde bulunabilirsiniz. Çayyolu su kaçak tespiti fiyatları belirlenirken şu kriterleri dikkate almanız önerilmektedir:

 • Tamir alanı nerede
 • Tamir olacak binadaki eski sistem durumu
 • Eskiden aynı noktada kaçak görülüp görülmediği
 • Ne kadar büyüklükte alanı etkileyen bir işlem olacağı
 • Tespit tamirdeki yeni olasılıklar kameralı su kaçak tespiti fiyatları  açısından belirleyici olmaktadır.

Müşterimiz olarak sizler de başvuru yaparak fiyat teklifi için Kaya Tesisat firmamızı en uygun koşullarda değerlendirebilirsiniz.

Çayyolu Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Tespiti gerçekleştirecek olan Kaya Tesisat firmamız işinde birçok maliyeti azaltmaya yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Güncellenen fiyatlarımıza ek en kaliteli ürünlerimizi doğru standartlarda temin ediyoruz. Sizlerin uzun seneler sorunsuz bir tesisat kullanmanız için Kaya Tesisat firmamız kaliteli ekipmanlar kullanarak ideal bir çözüm sağlamaktadır.  Genel olarak her işlemde prensiplerimizden ödün vermemekteyiz. Yeni cihazların kullanımında da ekibimiz düzenli eğitimlerini almaktadır.

Su kaçağı tespiti Çayyolu ilçesindeki başvurularınızı 7/24 gün içinde her zaman yapabilirsiniz. Zor durumdaki her müşterimize olabilecek en kısa sürede yanıt vermekteyiz. Yüksek kalitede hizmetler veren firmamızda Çayyolu kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini sorunsuz şekilde alabilmektesiniz. Çözüm odaklı bakış açımız kolaylık sağlamak üzere bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular 

Akustik Dinleme Cihazı ve Termal Su Kaçak Tespit Cihazı kullanılarak noktasal işlemler gerçekleşmektedir. Cihazlar bir arada kullanıldığında elde edilen sonuç hızlı olabilmektedir.

Çayyolu tesisatçı hizmetlerimizi ilçenin hemen her yerinde sunmaktayız. Genel hizmet politikamız yüksek standartlarda varlığını sürdürmektedir. Yararlanacağınız hizmetleri almanızı beklemekteyiz.

Termal kamera ile su kaçak tespiti akustik dinleme cihazıyla beraber, doğrudan su kaçağı olan yeri bulmaktadır.  Termal kameranın amacı, nem farklarının tespitidir. Neme göre sıcaklık değişimini kameralı sistemle gösteren bir cihaz vardır. Akustik cihazla beraber hedefe çok daha net şekilde ulaşmaktayız.

Suyun basıncı ölçülerek kırmadan su kaçağı bulunabilmektedir.  En önemli aşamalardan biri bu tespit aşamasıdır. Su borularının yeri bulunduktan sonraki aşamada su kaçak tespiti yapılmakta, tamire geçilmektedir. Su kaçağının yeri bulunması konusunda uzman bir çalışma yapılır.

Neden faturanızın bir süredir yüksek geldiğini düşünüyorsanız yanıtı su kaçakları olabilir. Duvar veya bölgesel olarak evinizin içinde rengi değişen zeminler varsa hemen tespit için işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Dairenize bir su sızıntısı olduysa geciktirmeden hemen üst komşunuzu aramalı ve bilgilendirme yapmalısınız. İki tarafa da zarar olmaması için su kaçağı tesisat firmamıza hemen başvuru yapabilirsiniz.

Kaya Tesisat Çayyolu Tesisatçı Kimdir?

Çayyolu En İyi Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Ankara Çayyolu Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Çayyolu✓ 7/24 Saat Hizmet

7/24 saat Çayyolu Su kaçak tespiti Kaya Tesisat farkıyla en doğru cihazlar ve yöntemlerle yapılmaktadır. Tespit ardından gelen çözümlerimizle marka olarak fark yaratmaktayız.

 

Kaya Tesisat firması Çayyolu Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çayyolu Ankara
  Çayyolu Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çayyolu Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çayyolu Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Çayyolu
  Çayyolu Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp