KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Yenimahalle 

Su kaçağı sorunlarına karşı Kaya tesisat sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Tesisat üzerinde her türlü problemi modern cihazlarımızla çözebiliriz.

Yenimahalle su kaçak tespiti hizmetlerimiz hakkında detayları internet adresimizde bulabilirsiniz. Su kaçaklarını bulmak için uzmanlardan destek almanız gerekir. Tesisat üzerinde yaptığımız her müdahaleye önem veriyoruz. Böylece en iyi sonucu alabiliyoruz. Yenimahalle kırmadan su kaçağı tespiti gerçekleştiren firmamız ekstra maliyet çıkarmadan sorunların tamamlanmasını sağlıyor. Profesyonel kadromuzun yardımını almak isterseniz günün her saati bizleri arayabilirsiniz.

Tesisat Hizmetlerimiz 

Yenimahalle Kameralı Su Kaçağı Tespiti & TamiriUygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Su kaçakları damlama ya da rutubet olarak kendisini gösteriyor. Su kaçak problemlerinin olduğunu düşünüyorsanız profesyonel firmamızdan destek alabilirsiniz. Tesisat hizmetlerinde kaliteli ve güler yüzlü anlayışımızla sizleri bekliyoruz. Ev ya da işyerlerinize gelerek ustalarımızla beraber çalışıyoruz.

 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Temiz su tesisatlarında oluşan su kaçaklarını noktasal olarak tamir edebiliriz. Temiz su kaçağı tespiti konusunda yıllardır çalışmalarımız bulunuyor. Su kaçak tespiti hizmetlerinde her evin ihtiyacı olan desteği verebiliriz. Temiz su tesisatı oluşturan bölümler şu şekildedir;

 • Ana boru tesisatı,
 • Su sayacı,
 • Dağıtma borusu,
 • Kolonlar,
 • Kat tesisatı

Bu bölgeler üzerinde su kaçağı sorunları görülebilir. Firmamız tüm temiz su tesisatlarına en doğru kaçak giderme çalışmalarını yapabilir.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Pis su kaçaklarını bulmak zorludur. Bu iş için kanal görüntüleme sistemlerinden destek alınır. Pis su kaçak tespiti ile atık su kaçaklarından kolayca kurtulabilirsiniz. Pis su tesisatı;

 • İç pis su,
 • Dış pis su,
 • Yağış suyu tesisatı şeklinde üç bölümden oluşur.

İç ve dış pis su tesisatı birbirinde bağlı şekilde bulunur. Yağış suyu tesisatı ayrı şekilde yapıya döşenir.  Pis su tesisatları üzerinden su kanalizasyona gönderilir. Pis su tesisatında görülen su kaçaklarını uzmanlarımızla beraber giderebiliriz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçaklarının nedenleri nelerdir? Su kaçaklarının nedenleri binalarda farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Genel nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Rutubet kokusu geliyorsa,
 • Musluklar su damlatıyorsa,
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa,
 • Su faturaları yüksek geliyorsa,
 • Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacı hala dönüyorsa,
 • Duvarlarda küflenmeler oluyorsa su kaçaklarından bahsedebiliriz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Yenimahalle olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Kendini farklı şekillerde gösteren su kaçaklarını sizler için tamir edebiliriz. Su kaçağı tespiti hizmetlerinde tüm profesyonelliğimizle beraber hareket ediyoruz. Profesyonel çözümlerimizden yararlanmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz. Biz hizmetlerimizde her zaman nitelikli çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Su kaçakları ciddi tesisat sorunlarından bir tanesidir. Kaçağın nereden geldiğini öğrenmek istiyorsanız mutlaka modern tespit cihazlarından yararlanmak gerekir. Biz özel araçlarımızla beraber Yenimahalle kırmadan su kaçak tespiti işlemlerini kolayca yapabiliriz.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Termal su kaçağı tespiti cihazları borulara zarar vermeden kaçağın yerini gösterir. Endüstriyel bölümlerde arıza ilerlemeden tespit edilmesi ciddi önem taşır. Kameradan gelen görüntüler incelenerek en doğru müdahale gerçekleştirilir.

Akustik Dinleme Cihazı

Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını belirlemek için tercih edilir. İçme suyu hattında meydana gelen kaçaklar akustik cihazlarla belirlenir. Özel olarak dizayn edilen bu cihazlarla en etkili sonuçlar elde edilir.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Manometre tesisat içerisinde basınç göndererek sızdırmazlık durumunu gösterir. Test sonrasında su kaçağı görülürse noktasal su kaçağı tespiti işlemleri yapılır. Listemizde yer alan üç yöntemde kaçakların tam yerini gösterir. Firmamız TSE standartlarında kaliteli malzemeleriyle tesisat sorunlarınızı çözebilir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçakları hem eve hem de tesisatlara ciddi sonuçlar verebilir. Bu nedenle su kaçaklarının cihazlarla mutlaka tespit edilmesi gerekir. Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti işlemleriyle tesisatlar onarılır ve olası zararların önüne geçebilir. Su kaçağı tespit çalışmaları tamamen profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Garantili tesisat uygulamalarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Modern cihazlarımızla sorunları tam olarak bulabiliriz.

Teknik destek ekibimiz dilerseniz yaşadığınız tüm sorunlara için sizlere cevap verebilir. Özel cihazlarımızla Yenimahalle kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerimiz kolayca tamamlanır.

Yenimahalle Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Yenimahalle su kaçağı tespit işlemleri talepleriniz sonrasında yerinde gerçekleştirilir. Ev ve ofislerde görülebilecek kaçak problemlerini kolayca çözebiliriz. Kısa sürede sorunları gidererek problemlerin önüne geçebiliriz. Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda yıllardır başarılı çalışmalarına devam ediyor. Hızlı ve etkin sonuçlar almak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

Günün her saati firmamız sizlere ideal çözümler sunmaya devam ediyor. Teknik ekibimiz yaşadığınız tüm sorunlarda yanınızda oluyor. Kırmadan su kaçak tespiti gerçekleştiren firmamız masrafların yükselmesini engelliyor. Tesisat hatları tamir edilmezse bir süre sonra daha ciddi problemlere neden olabiliyor. Kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız Yenimahalle su kaçağı tamiri beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
YENİMAHALLE SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
YENİMAHALLE SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
YENİMAHALLE SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
YENİMAHALLE CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Firmamız su kaçağı tamiri fiyatlarında bütçenizi asla yormuyoruz. Yenimahalle su kaçak tespiti fiyatlarımızı internet üzerinde görebilirsiniz. Tesisat işlerinde her zaman başarılı çalışmalarımızla öne çıkıyoruz. Su kaçağının tespit işlemlerinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Kaçak yeri tespit edilir ve işleme başlanır. Günün her saati acil tesisat desteğine ihtiyacınız varsa sizlere yardımcı olabiliriz. Kaçak tespit işlemlerini firmamız sizler için kolayca halledebiliyor. Bütçenize uygun kameralı su kaçak tespiti fiyatlarımızı hemen inceleyebilirsiniz. 

Yenimahalle Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Yıllardır tesisat hizmetlerinde faaliyetlerine devam eden firmamız ev sahiplerini memnun ediyor. Kaçak tamir işlemlerinde müşteri memnuniyetini esaslı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cihazlarımızda su kaçaklarını tespit ederek su kaçağı tespiti Yenimahalle çalışmalarını tamamlıyoruz. Yenimahalle kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Sıkça Sorulan Sorular 

Su kaçağı tespit cihazları termal kamera ve akustik dinleme cihazlarıdır. Su kaçaklarının durumuna göre her ikisi de beraber kullanılabilir.

Yıllardır tesisat alanında hizmet veren firmamız her türlü soruna kolayca müdahale edebiliyor.

Termal kamera tesisatlarda sıcak su kaçaklarında kullanılır.

Su kaçak tespiti modern uygulamalar sayesinde kırmadan yapılabiliyor. Ev ya da işyerlerinizde su kaçağından şüpheleniyorsanız bu konuda yardımcı olabiliriz. Günün her saati su kaçak tespitini sizler için yapabiliriz.

Su kaçakları ay sonu faturaların yüksek gelmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka uzman tesisat firmalarını aramalısınız.

Tavanda su damlaması ile kendisini gösteren su kaçaklarının onarılması gerekir. Bu konuda yardımcı olabiliriz.

Kaya Tesisat Yenimahalle Tesisatçı Kimdir?

En İyi Yenimahalle Tesisatçı FirmasıProfesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespitiAnkara Yenimahalle Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Yenimahalle 7/24 Saat Hizmet

Şeffaf bir hizmet politikasıyla hareket eden firmamız tesisat ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor. Uzman ekibimizle beraber en iyisine ulaşmanızı sağlıyoruz. Güvenilir ve özgün çözümlerimizle olumlu geri dönüşler alıyoruz. Yenimahalle ilçesinin tüm semtlerine servis hizmeti veriyoruz. Yenimahalle su kaçağı tespiti işlemlerinde kırmadan nokta atışı kaçak tespiti gerçekleştiriyoruz. Su kaçak tespiti hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

Kaya Tesisat firması Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenimahalle Ankara
  Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Yenimahalle
  Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp