KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

KAMPANYA
Aydın Su Kaçağı Tespiti & Su Kaçağı Bulma

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti

8 Firmadan Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır. ARA GELsin
ADA TESİSAT 05324512565ADA TESİSAT

2004 Yılında Kurulmuş olan ADA TESİSAT firmamız Ankara Su Tesisatçısı & Ankara Su Kaçağı Tespiti firması olarak, sihhi tesisat arızaları ve tıkalı gider açma işlemlerimizi kameralı cihazlarla 2 yıl malzeme işçilik garantisi ile yapmaktayız.

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti ADA TESİSAT firmasını https://adatesisatankara.com web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

AKAY TESİSAT 05076863490AKAY TESİSAT

Teknolojik cihazlar yardımı ile kırmadan su kaçaklarını noktasal tespit ediyoruz. Himetlerimiz Ankara Tesisatçı & Ankara Tıkalı Gider açma, Ankara Klozet Tamiri Montajı HEMEN ARA! Ücretsiz Keşif. Akay Tesisat Ankara

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti AKAY TESİSAT firmasını https://www.ankaratesisatci.org/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

KAYA TESİSAT 0553 267 21 91KAYA TESİSAT

KAYA TESİSAT ANKARA firması olarak sıhhi tesisat arızaları, klozet tamiri montajı, su kaçağı tespiti ve tıkanan lavabo, tuvalet giderlerinde yaşanılan olası teknik arızalarınızı uygun fiyat aralıkları ile yapmaktayız. Hemen Ara! 30 DAKİKADA USTA KAPINIZDA.

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti KAYA TESİSAT firmasını https://www.sukacagitespiti-ankara.com/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27YILDIRIM TESİSAT

20 Yıllık ustalık Deneyimi, Sertifikalı Usta kadrosu ile 2002 yılında kurulmuş olan YILDIRIM TESİSAT Ankara Su Kaçağı Tespiti, Ankara Kanal Açma, Klozet tamiri montajı ve sıhhi tesisat tamiri montajı işlerinizi en uygun fiyat aralığı ile 2 YIL malzeme işçilik garantisi ile yapmaktayız.

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti YILDIRIM TESİSAT firmasını https://www.yildirimtesisat.org web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

ASYA TESİSAT 0539 548 44 27ASYA TESİSAT

Acil Tesisat Hizmeti gerektiren işlemlerimiz için Asya TESİSAT firmamızı 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz. Alt komşunuzun tavanında oluşan su sızıntısı tespiti, Klozet sifon tamiri, Mutfak, Banyo ve Tuvaletlerden pis koku tespiti, Isınmayan petek sorunu ve Tıkanan mutfak lavabosu, Klozet tıkanıklığı ve Kanal açma hizmetleri için bizi arayarak usta talebinde bulanabilirsiniz.

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti ASYA TESİSAT firmasını https://www.adadekorasyon.net/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

ANKA TESİSAT 0539 548 44 27ANKA TESİSAT

En iyi Ankara Tesisatçi & Su Kacağı Tespiti Anka Tesisat HİZMETLERİMİZ En yaķın Ankara Tesisatçı firmamızda Termal Kameralı cihazlar yardımı ile su kaçaklarını kırmadan lokasyon bazlı garantili tespit ediyoruz. Tıkanan lavabo giderleri ve tuvalet pis su giderlerinizi robot makina ile kırmadan açıyoruz. Bulunamayan su kaçakları ve açılamayan gider tıkanıklıkları için ücret talep etmiyoruz. ÜCRETSİZ KESIF HEMEN ARA!

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti ANKA TESİSAT firmasını https://www.adadekorasyon.com web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27ANKARA SU TESİSATÇILARI

Kurumsal Ankara Su Tesisatçısı firmamız ev ve iş yerlerinde yaşanilan olası tesisat arızalarınızı tecrübeli usta kadrosu ile teknolojinin getiresi olan robot makinalar, kameralı su kaçak tespiti cihazı yardımı ile kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız. HEMEN ARA! 30 Dakika gibi kısa sürede usta kapınıza gelsin.

Detaylı olarak Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti ANKARA SU TESİSATÇILARI firmasını https://ankarasutesisatcilari.com/ web sitesi üzerinden ziyaret edebilirsiniz

Su Kaçak Tespiti Yenimahalle 

Su kaçağı sorunlarına karşı Kaya tesisat sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Tesisat üzerinde her türlü problemi modern cihazlarımızla çözebiliriz.

Yenimahalle su kaçak tespiti hizmetlerimiz hakkında detayları internet adresimizde bulabilirsiniz. Su kaçaklarını bulmak için uzmanlardan destek almanız gerekir. Tesisat üzerinde yaptığımız her müdahaleye önem veriyoruz. Böylece en iyi sonucu alabiliyoruz. Yenimahalle kırmadan su kaçağı tespiti gerçekleştiren firmamız ekstra maliyet çıkarmadan sorunların tamamlanmasını sağlıyor. Profesyonel kadromuzun yardımını almak isterseniz günün her saati bizleri arayabilirsiniz.

Tesisat Hizmetlerimiz 

Yenimahalle Kameralı Su Kaçağı Tespiti & TamiriUygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Su kaçakları damlama ya da rutubet olarak kendisini gösteriyor. Su kaçak problemlerinin olduğunu düşünüyorsanız profesyonel firmamızdan destek alabilirsiniz. Tesisat hizmetlerinde kaliteli ve güler yüzlü anlayışımızla sizleri bekliyoruz. Ev ya da işyerlerinize gelerek ustalarımızla beraber çalışıyoruz.

 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Temiz su tesisatlarında oluşan su kaçaklarını noktasal olarak tamir edebiliriz. Temiz su kaçağı tespiti konusunda yıllardır çalışmalarımız bulunuyor. Su kaçak tespiti hizmetlerinde her evin ihtiyacı olan desteği verebiliriz. Temiz su tesisatı oluşturan bölümler şu şekildedir;

 • Ana boru tesisatı,
 • Su sayacı,
 • Dağıtma borusu,
 • Kolonlar,
 • Kat tesisatı

Bu bölgeler üzerinde su kaçağı sorunları görülebilir. Firmamız tüm temiz su tesisatlarına en doğru kaçak giderme çalışmalarını yapabilir.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Pis su kaçaklarını bulmak zorludur. Bu iş için kanal görüntüleme sistemlerinden destek alınır. Pis su kaçak tespiti ile atık su kaçaklarından kolayca kurtulabilirsiniz. Pis su tesisatı;

 • İç pis su,
 • Dış pis su,
 • Yağış suyu tesisatı şeklinde üç bölümden oluşur.

İç ve dış pis su tesisatı birbirinde bağlı şekilde bulunur. Yağış suyu tesisatı ayrı şekilde yapıya döşenir.  Pis su tesisatları üzerinden su kanalizasyona gönderilir. Pis su tesisatında görülen su kaçaklarını uzmanlarımızla beraber giderebiliriz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçaklarının nedenleri nelerdir? Su kaçaklarının nedenleri binalarda farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Genel nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Rutubet kokusu geliyorsa,
 • Musluklar su damlatıyorsa,
 • Fayansların üzerinde su birikiyorsa,
 • Su faturaları yüksek geliyorsa,
 • Vanalar kapalı olmasına rağmen su sayacı hala dönüyorsa,
 • Duvarlarda küflenmeler oluyorsa su kaçaklarından bahsedebiliriz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Yenimahalle olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Kendini farklı şekillerde gösteren su kaçaklarını sizler için tamir edebiliriz. Su kaçağı tespiti hizmetlerinde tüm profesyonelliğimizle beraber hareket ediyoruz. Profesyonel çözümlerimizden yararlanmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz. Biz hizmetlerimizde her zaman nitelikli çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Su kaçakları ciddi tesisat sorunlarından bir tanesidir. Kaçağın nereden geldiğini öğrenmek istiyorsanız mutlaka modern tespit cihazlarından yararlanmak gerekir. Biz özel araçlarımızla beraber Yenimahalle kırmadan su kaçak tespiti işlemlerini kolayca yapabiliriz.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Termal su kaçağı tespiti cihazları borulara zarar vermeden kaçağın yerini gösterir. Endüstriyel bölümlerde arıza ilerlemeden tespit edilmesi ciddi önem taşır. Kameradan gelen görüntüler incelenerek en doğru müdahale gerçekleştirilir.

Akustik Dinleme Cihazı

Akustik dinleme cihazları ise yeraltı sızıntılarını belirlemek için tercih edilir. İçme suyu hattında meydana gelen kaçaklar akustik cihazlarla belirlenir. Özel olarak dizayn edilen bu cihazlarla en etkili sonuçlar elde edilir.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Manometre tesisat içerisinde basınç göndererek sızdırmazlık durumunu gösterir. Test sonrasında su kaçağı görülürse noktasal su kaçağı tespiti işlemleri yapılır. Listemizde yer alan üç yöntemde kaçakların tam yerini gösterir. Firmamız TSE standartlarında kaliteli malzemeleriyle tesisat sorunlarınızı çözebilir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçakları hem eve hem de tesisatlara ciddi sonuçlar verebilir. Bu nedenle su kaçaklarının cihazlarla mutlaka tespit edilmesi gerekir. Yenimahalle cihazla su kaçağı tespiti işlemleriyle tesisatlar onarılır ve olası zararların önüne geçebilir. Su kaçağı tespit çalışmaları tamamen profesyoneller tarafından gerçekleştirilir. Garantili tesisat uygulamalarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Modern cihazlarımızla sorunları tam olarak bulabiliriz.

Teknik destek ekibimiz dilerseniz yaşadığınız tüm sorunlara için sizlere cevap verebilir. Özel cihazlarımızla Yenimahalle kırmadan su kaçak tespiti hizmetlerimiz kolayca tamamlanır.

Yenimahalle Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Yenimahalle su kaçağı tespit işlemleri talepleriniz sonrasında yerinde gerçekleştirilir. Ev ve ofislerde görülebilecek kaçak problemlerini kolayca çözebiliriz. Kısa sürede sorunları gidererek problemlerin önüne geçebiliriz. Su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda yıllardır başarılı çalışmalarına devam ediyor. Hızlı ve etkin sonuçlar almak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

Günün her saati firmamız sizlere ideal çözümler sunmaya devam ediyor. Teknik ekibimiz yaşadığınız tüm sorunlarda yanınızda oluyor. Kırmadan su kaçak tespiti gerçekleştiren firmamız masrafların yükselmesini engelliyor. Tesisat hatları tamir edilmezse bir süre sonra daha ciddi problemlere neden olabiliyor. Kırmadan su kaçak tespiti yapan firmamız Yenimahalle su kaçağı tamiri beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor.

Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMESÜREFİYATI - ÜCRETİ
YENİMAHALLE SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
YENİMAHALLE SU KAÇAK TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
YENİMAHALLE SU KAÇAĞI TESPİT CİHAZIEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL
YENİMAHALLE CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİEVET30 İLE 60 DAKİKA ARASI300 TL

Firmamız su kaçağı tamiri fiyatlarında bütçenizi asla yormuyoruz. Yenimahalle su kaçak tespiti fiyatlarımızı internet üzerinde görebilirsiniz. Tesisat işlerinde her zaman başarılı çalışmalarımızla öne çıkıyoruz. Su kaçağının tespit işlemlerinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Kaçak yeri tespit edilir ve işleme başlanır. Günün her saati acil tesisat desteğine ihtiyacınız varsa sizlere yardımcı olabiliriz. Kaçak tespit işlemlerini firmamız sizler için kolayca halledebiliyor. Bütçenize uygun kameralı su kaçak tespiti fiyatlarımızı hemen inceleyebilirsiniz. 

Yenimahalle Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Yıllardır tesisat hizmetlerinde faaliyetlerine devam eden firmamız ev sahiplerini memnun ediyor. Kaçak tamir işlemlerinde müşteri memnuniyetini esaslı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Cihazlarımızda su kaçaklarını tespit ederek su kaçağı tespiti Yenimahalle çalışmalarını tamamlıyoruz. Yenimahalle kırmadan su kaçağı tespiti hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Sıkça Sorulan Sorular 

Su kaçağı tespit cihazları termal kamera ve akustik dinleme cihazlarıdır. Su kaçaklarının durumuna göre her ikisi de beraber kullanılabilir.

Yıllardır tesisat alanında hizmet veren firmamız her türlü soruna kolayca müdahale edebiliyor.

Termal kamera tesisatlarda sıcak su kaçaklarında kullanılır.

Su kaçak tespiti modern uygulamalar sayesinde kırmadan yapılabiliyor. Ev ya da işyerlerinizde su kaçağından şüpheleniyorsanız bu konuda yardımcı olabiliriz. Günün her saati su kaçak tespitini sizler için yapabiliriz.

Su kaçakları ay sonu faturaların yüksek gelmesine neden olabilir. Bu gibi durumlarda mutlaka uzman tesisat firmalarını aramalısınız.

Tavanda su damlaması ile kendisini gösteren su kaçaklarının onarılması gerekir. Bu konuda yardımcı olabiliriz.

Kaya Tesisat Yenimahalle Tesisatçı Kimdir?

En İyi Yenimahalle Tesisatçı FirmasıProfesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespitiAnkara Yenimahalle Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Yenimahalle 7/24 Saat Hizmet

Şeffaf bir hizmet politikasıyla hareket eden firmamız tesisat ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor. Uzman ekibimizle beraber en iyisine ulaşmanızı sağlıyoruz. Güvenilir ve özgün çözümlerimizle olumlu geri dönüşler alıyoruz. Yenimahalle ilçesinin tüm semtlerine servis hizmeti veriyoruz. Yenimahalle su kaçağı tespiti işlemlerinde kırmadan nokta atışı kaçak tespiti gerçekleştiriyoruz. Su kaçak tespiti hizmetlerinden yararlanmak isterseniz bizleri hemen arayabilirsiniz.

Kaya Tesisat firması Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenimahalle Ankara
  Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Yenimahalle
  Yenimahalle Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp