KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Tıkalı Tuvalet Açma & Mutfak Lavabo Açma

Uzun yıllar tıkanıklık açma alanında yer alan Kaya Tesisat firması olarak Yenikent tıkalı tuvalet açma & lavabo açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma firmamız tıkanıklık açma sektöründe en kaliteli hizmetleri güven içinde sizlere sunmaktadır. Tüm tıkanıklık sorunlarında firmamız işinde uzman olan profesyonel ekibimiz ile en son sistem teknolojik cihazlar ile hizmet verilmektedir. Yenikent tıkalı tuvalet açma hizmetleri ile her zaman farkını ortaya koyan firmamız tüm sorunlara anında çözüm sağlamaktadır. Her türlü yaşam alanlarında meydana gelen pis su gider tıkanıklıkları için hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yenikent tıkalı lavabo açma firması olarak her zaman firmamız müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına öncelik vermektedir.

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Tuvalet ve lavabolarda yer alan gider boruları farklı nedenlerden ötürü tıkanıklık sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır. Tüm bu tıkanıklık sorunları günlük yaşamın olumsuz bakımdan etkilenmesine neden olacaktır. Her türlü pis su gider tıkanıklık sorunları için her zaman güvenilir olan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pis su gider tıkanıklıkları şunlardır;

 1. Lavabo Tıkanıklıkları
 2. Tuvalet Tıkanıklıkları

Tuvalet Tıkanıklıklarına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Tuvalet insanların yaşamlarında çok önemli ihtiyaçların başında gelmekte ve pek çok nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Gider borularında meydana gelen tıkanıklık sorunlarında hiç zaman kaybetmeden güvenilir ve profesyonel firmalardan yardım alınması geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için son derece önemlidir. Kaya Tesisat firması bünyesinde çalışmalarına devam eden Yenikent tıkalı tuvalet açma firmamız en kaliteli hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan nedenler şunlardır;

 1. Tuvalette kullanılıp atılan ıslak mendiller,
 2. Yapıların inşaat halindeyken gider içine kaçan beton parçaları,
 3. Gider borularının yanlış olarak takılması,
 4. Gider borularının içine düşen kolye, yüzük ya da farklı cisimler,
 5. Tuvalet gider borularına atılan kadın pedi,
 6. Tuvalet kağıtları,
 7. Delik içine atılan çocuk bezi,
 8. Temizlik kovalarının içinde unutulan bezler,

Tuvalet tıkanıklığına yol açan tüm hususlara son derece dikkat edilmesi gerekir. Bu sayede gider borularında tıkanık sorunları meydana gelmez.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Yenikent

Tıkanıklık açma alanında her zaman farkını koruyan Kaya Tesisat firmamız her türlü sorunlarınız için çözüm odaklı çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Alanında yapmış olduğu başarılarda firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ve yüksek kalite malzemeler kullanarak işinde uzman olan profesyonel ekibimiz titizlikle hizmet vermektedir. Yenikent tıkalı tuvalet açma firmamız en kaliteli hizmetlerini en kısa sürede güven içinde sizlere sunmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

İnsanların yaşamlarının daha rahat ve konforlu olmasına yardımcı olan alanlardan mutfak ve banyo gibi alanlarda kullanılan lavabolar farklı nedenlerden sonra tıkamaktadır. Her türlü lavabo tıkanıklığı sorunları için daha büyük sorunlar yaşamamak için kesinlikle işi bilen profesyonel kişilerden yardım alınması gerekir. günlük yaşamı son derece oluşuz bakımında etkileyen lavabo tıkanıklığına neden olan etkenler şunlardır;

 1. Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri: Yemek atıklarının, yanmış yağların ya da doğranmış sebzelerin atılması gider borularının tıkanmasına sebep olmaktadır.
 2. Banyo Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri: Banyo gider borularının içine kaçan kıl, saç ya da sabun parçaları zaman içinde gider borularının tıkanıklığına neden olmaktadır.
 3. El Yıkama Lavabo Tıkanıklığı Nedenleri: Ellerin yıkanması sırasında sabun atıklarının ya da tıraş olurken sakal kıllarının gidere kaçması tıkanıklığa neden olmaktadır.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Yenikent

Ev ve iş yerleri gibi her türlü yaşam alanlarında yer alan lavabolar pek çok nedenden dolayı tıkanıklık sorunları yaşamaktadır. Bu gibi sorunlarda erken müdahale geri dönüşü olmayan sorunların oluşmaması için son derece önemli olmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma nasıl olmalı?

 1. Lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerinde her zaman güvenilir olan firmamızdan talep etmeniz üzere profesyonel ekimiz adresinize gelmektedir. Ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar olan kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanık olan bölgeyi tespit etmektedir.
 2. Tıkanıklığa yol açan cisimlerin çıkarılması gerekli olan cihaz kullanılarak işlemler çevreye zarar vermeden tamamlanmaktadır.

Mutfak ve banyo gibi alanlarda yer alan lavabo tıkanıklıkları için Yenikent tıkalı lavabo açma firmamızdan her zaman her konuda yardım alabilirsiniz.

En İyi Yenikent Tıkalı Lavabo Açma – Kaya Tesisat

Ankara ilimizde uzun yıllar hizmet veren Kaya Tesisat firmamız her türlü tıkanıklık sorunlarında en son teknoloji ile hizmetlerini vermektedir. Yenikent tıkalı lavabo açma firmamız en yenilikçi çalışmaları ile en kaliteli hizmetlerini güven içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Kameralı görüntüleme cihazları ile yapmış olduğu hizmetler sayesinde ekstra masraf yapmadan en hızlı şekilde sorunlar çözüm bulmaktadır. Yenikent kırmadan tıkalı lavabo açma firmamız vermiş olduğu teknolojik hizmetler sayesinde her zaman farkını korumaktadır.

En İyi Yenikent Tıkalı Tuvalet Açma – Kaya Tesisat

Günlük yaşamın en çok ziyaret edilen alanı olan tuvaletler farklı nedenlerden ötür tıkanmakta ve çok daha büyük sorunların başlangıcı olmaktadır. Sorunların hem sağlık bakımından hem de hijyenik bakımından erken müdahale edilmesi gerekmektedir. her türlü tıkanıklık sorunları için Yenikent tıkalı tuvaletaçma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu ara vermeden çalışmalarına devam eden Yenikent kırmadan tıkalı tuvalet açma firmamız tüm sorunlara anında çözüm bulmaktadır.

Yenikent Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları

HİZMETİN ADIKAMERALI GÖRÜNTÜLEMEİŞLEM SÜRESİFİYATI
(ÜCRET)
Yenikent Tuvalet Lavabo AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Yenikent Tuvalet Lavabo AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Tuvalet Lavabo AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL
Mutfak Lavabo & Tuvalet AçmaEvetMaksimum
1 saat
300 TL

Ankara da tıkanıklık açma sektöründe yapmış olduğu başarılı hizmetler sayesinde Kaya Tesisat firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz oalrak hizmetlerine devam eden firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli olmaktadır. Yenikent tuvalet açma & lavabo açma 300 TL olup tıkanıklık açma işlemlerine, kullanılan malzemeler gibi durumlara göre daha farklı olmaktadır.

Kaya Tesisat firması Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenikent Ankara
  Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Yenikent
  Yenikent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp