KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Yenimahalle Tuvalet Açma & Mutfak Lavabo Gideri Açma

Yenimahalle tıkalı tuvalet açma&lavabo açma işlemlerinizi yüksek kaliteli hizmetimizle tıkalı tuvalet açma ve tıkalı lavabo açma 7/24 sizlerle.

Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma nitelikli hizmetimiz gündelik yaşantımızda sıklıkla ihtiyaçlarımızı karşılamak adına kullandığımız tuvalet ve lavaboda yaşanan tüm problemleri kaliteli bir biçimde çözümlendirmektedir. Giderlere atılan atıklar maddeler ile tıkanma sorunu aniden meydana gelebilmektedir. Yaşanılan bu süreçte size en iyi kaliteye sahip bir biçimde hizmet sunmaktayız. Size sunduğumuz hizmetlerde müşteri odaklı olup memnuniyetiniz elde etmek adına bu çerçevede çalışmaktayız. İstediğiniz her an firmamız Kaya tesisat ile iletişime geçerek Yenimahalle tıkalı tuvalet açma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yaşadığınız veya kullandığınız herhangi bir yerdeki ev, işyeri gibi yerlerde karşınıza çıkan pis su gider tıkanıklığı sorununu çok kısa bir sürede düzeltmekteyiz. Bununla beraber Yenimahalletıkalılavaboaçma hizmetimizi  de günün 24 saatinde bizlerden talep edebilirlersiniz.

Atık Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Atık suların bina dışına aktarılmasında büyük ve önemli bir role sahip olan giderlerde ani bir biçimde tıkanıklık yaşanabilir. Eğer günlük yaşamın bir parçası olan atık giderlerde yaşanan tıkanma sorunu ortaya çıkması haline yapmanız gereken şey firmamızı arayarak iletişime geçmektir. Atık su gider tıkanıklıklarını ikiye ayırabiliriz. Bunlar tuvalet tıkanıklıkları ve lavabo tıkanıklıkları diyebiliriz.

Tuvalet Tıkanıklığına Yol Açan Sebepler Nedir?

Sağlığınızı ciddi manada tehdit eden moral bozucu bu sorun gündelik yaşantıyı olumsuz şekilde etkilemektedir. Böyle ciddi bir durum ile karşılaşmanız halinde vakit kaybetmeden alanında uzman deneyimli olan firmamız Kaya tesisat ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.  Kaya tesisat Yenimahalle tıkalı tuvalet açma hizmetimizden hızlı ve kaliteli bir çözüm ile sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığına yol açan sebeplere gelecek olursak genel itibariyle şunlardır;

 • Gidere atılan yahut düşen kadın pedi
 • Bebek bezi
 • Islak mendil
 • Tuvalet Kağıdı
 • Kulak çubuğu
 • Sünger
 • Toka, bileklik gibi maddeler giderin tıkanmasına yol açabilmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz atık maddeler konusunda dikkatli olduğumuz takdirde önleyebiliriz. Fakat önlemler yetersiz kaldığından bizlerle iletişime geçmenizi şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

Kaya tesisat firması olarak müşteri merkezli bir hizmet veren bizler alanında uzman kişilerce teknik bakımdan donanımlı bir biçimde tuvalet tıkanıklığını açıyoruz. Teknik donanımdan kısaca bahsetmek gerekirse kullandığımız yöntem cihazlar; günümüz teknoloji çağının tüm imkanlarını kullanarak ortaya çıkmış sistemlerdir. Tıkanıklığa sebep olan cismin tespit edilmesinde robotik görüntüleme teknolojisi kullanarak tuvaletinize en ufak bir zarar vermeden size yardımcı oluyoruz. Ardından temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yenimahalle tıkalı  tuvalet  açma işlemini günün her saatinde Kaya tesisat kalitesiyle yaptırabilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Yol Açan Sebepler Nedir?

Tuvaletin yanı sıra günlük yaşantımızda sıkça ellerimizi ve sebze meyvelerimizi yıkadığımız lavabolarda da tıkanıklık problemleri gerçekleşmektedir. Böyle bir sıkıntılı durum ile karşılaşmanız halinde de üzerinden vakit geçmeden firmamız ile iletişime geçmenizi ve kaliteyi uygun fiyatla birleştiren hizmetimizden faydalanmanızı isteriz. Lavaboların tıkanıklık sorunlarının ortaya çıkmasına yol açan sebeplere değinecek olursak;

 • Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Mutfak lavabosundaki tıkanıklığın başlıca sebebi gıda artıklarıdır. Tabakta kalan yemek artıklarını dökmek ya da sıvı yağ gibi çevreye zarar veren bir atığı lavaboya dökmek tıkanıklığa neden olabilmektedir. Yapılan bu işlem ciddi bir hatadır.
 • Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: Gider içine ve etrafına temas eden sıklıkla kullandığımız şampuan, duş jeli ve sabunlar tıkanıklığa yol açar. Ek olarak saç ve sakal telleri yumak haline gelerek olumsuz durumu oluşturmaktadır.
 • El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Sebepleri: El yıkmada kullandığımız sabunlar da tıkanıklığa yol açabilir. Bunun yanı sıra dışarıda elimize bulaşan çamur gibi artıklar bu Yıkama esnasında gidere zarar vererek tıkanıklığa yol açabilir.

 Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?  Yenimahalle

Tıkalı lavabolardaki sorunları gidermek için alanında uzman ve bu işte yıllarca müşteri hizmeti vermiş firmaları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Şayet kısa süre içerisinde bizim gibi müşteri merkezli bir firma ile iletişime geçmezseniz giderinizdeki sorun çok ciddi boyutlara ulaşarak sizleri daha çok mağdur edebilir.  Lavabotıkanıklığıaçma aşamaları  Yenimahalletıkalılavaboaçma hizmetimiz ile şu şekilde gerçekleşmekte;

 • İlk olarak firmamız ile bağlantı kuran siz değerli müşterilerimizin sorunu bulunan ev yahut iş yerine en kısa sürede ekibimizi yönlendiriyoruz. Size ulaşan alanında yetkin uzman ustalarımız tarafından çağa uygun kameralı sistemler kullanarak tıkanıklık bulunan giderinizdeki yabancı cismi tespit ediyoruz.
 • Ardından giderinizi tıkamış olan atık cismi bulunduğu yerden çıkartmak içim bir başka cihazımızı kullanmaktadır. Herhangi bir biçimde maddi zarara uğraşmadan cihazımızdaki ince tel yardımıyla tıkanmış gider çok kısa sürede temizleyerek açıyoruz. Böylelikle gideriniz ilk günkü haline sorun ortadan kalkmış olarak geri dönmüş olur.

En İyi Yenimahalle Tıkalı Lavabo Açma Kaya Tesisat

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan firmamız sizlere müşteri odaklı bir hizmet sunmaktadır. Yenimahalle tıkalı lavabo açma hizmetimizi günün her anında aralıksız bir biçimde sizlerin kullanımına sunmaktayız. Bu alanda sizlere en ufak bir maddi zarar vermeden kaliteliyi makul fiyatlarla buluşturan önde gelen bir firmayız. Bizlere kısa sürede ulaşmanız halinde size en kısa sürede çözüm hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz.

En İyi Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma Kaya Tesisat

Ani ve kötü bir biçimde ortaya çıkan tıkanıklığı sorununu sizlere daha çok zarar vermeden bizlere ulaşmanızı isteriz. Alanında önde gelen ustalar ile çalıştığımızı ve son teknoloji cihazlar ile sizlere hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz. Bu alanda Yenimahalletıkalıtuvaletaçma hizmetinde öncü firmaların başındayız. Yenimahalle Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma işlemlerini gönül rahatlığıyla bizlere yaptırabilirsiniz. Kalitemiz konusunda pişman olmayacaksınız.

 

Kaya Tesisat firması Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Yenimahalle Ankara
  Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Yenimahalle
  Yenimahalle Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp