KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Hakkımızda
Web Adresi Tıkla

Hakkımızda

2005 yılından beri Ankara'nın güvenilir ve profesyonel su tesisatçısı olarak faaliyet gösteren Kaya Tesisat, müşterilerinin tesisat ve su ile ilgili sorunlarına çözüm sunmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma gibi konularda uzman ekibimiz, her zaman hizmetinizdedir. Özellikle kırmadan su kaçağı tespiti konusunda son teknoloji ekipmanlarımızla Ankara'nın lideri konumundayız.

Yılların deneyimi ile tesisat sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunmak bizim önceliğimizdir. Bize başvurduğunuzda sadece bir tesisatçı değil, aynı zamanda sizinle ilgilenen ve sorununuzu kökten çözmeyi amaçlayan bir iş ortağı bulursunuz.

Arızaların ve tıkanıklıkların günlük yaşamınızda ne kadar büyük sıkıntılara neden olabileceğinin bilincindeyiz. Bu nedenle size en hızlı hizmeti sunmayı kendimize ilke edinmiş durumdayız. Sıradan bir tesisat sorunu olsun ya da daha karmaşık bir durum, Ankara'nın en iyi tesisatçısı olarak yanınızdayız.

İhtiyacınız olduğunda, bizimle 0553 2672191 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilir ve kalitemizi ve uzmanlığımızı bizzat deneyimleyebilirsiniz. Kaya Tesisat, Ankara'da tesisat konusundaki güvenilir bir isimdir.

Hizmet bölgelerimiz ise Sincan, Yenikent, Eryaman, Etimesgut, Çayyolu, Ümitköy, Batıkent, Demetevler, Yenimahalle, Çankaya ve Dikmen'i kapsamaktadır. Ankara genelinde hizmet veriyoruz ve Google Haritalar'da işaretlenmiş bölgeleri hizmet alanlarımıza dahil ediyoruz.

Kaya Tesisat firması Hakkımızda hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
  • Hakkımızda Yorum
    Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Hakkımızda Ankara
    Hakkımızda hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Hakkımızda işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
  • Hakkımızda Yorum
    Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Hakkımızda
    Hakkımızda hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp