KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Ümitköy Su Kaçağı Tespiti
Web Adresi Tıkla

Ümitköy Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Tespiti Ümitköy

Ümitköy su kaçağı tespit işlemlerinde Kaya tesisat sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Tesisat hatlarında yaşadığınız tüm sorunlar için bizlerle 7/24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Ümitköy su kaçak tespiti çalışmalarıyla en iyi hizmete uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Su kaçağı tespit çalışmalarımızla öne çıkıyoruz. Yaşadığınız her türlü soruna karşı en doğru müdahalede bulunabiliriz. Su kaçağı tespit uygulamalarında tamamen nitelikli kadromuzla beraber hareket ediyoruz. İşlemlerimizin tamamı kırmadan kolay bir şekilde tamamlanmaktadır.

Tesisat Hizmetlerimiz 

Su kaçağı tespiti konusunda tüm uzmanlığımızla yanınızdayız. Hizmetlerimizi bu konuda deneyimli ekiplerimizle beraber sunuyoruz. Tamir hizmetlerini sizler için tamamlayabiliriz. Yaptığımız tesisat uygulamalarının tamamı garantilidir. Tesisat hizmetlerini iki başlık altında toplayarak tamir ediyoruz.

Ümitköy Kameralı Su Kaçağı Tespiti & TamiriUygun Fiyat 1 Yıl Garantili Hizmet
Alt Komşumuzun Tavanına Su Sızıyorsa!Alt Komşunuzun Tavanında Su Sızması ve Sararma Varsa Dairemizde Su Kaçağı Vardır.
Su Kaçaklarını Kırmadan Buluyor Musunuz?Evet Kameralı Cihazlarla Kırmadan Noktasal Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Ankara Ümitköy Su Kaçağı Tespiti 350 TL
 1. Temiz Su Kaçak Tespiti 

Temiz su tesisatları bizim için hayati bir rol oynar. Burada meydana gelecek problemler ciddi sorunlara neden olabilir. Temiz su tesisat hatlarında ortaya çıkan sorunlara su kaçak tespiti ile son verebiliriz.

 1. Pis Su Kaçak Tespiti 

Pimaş borular yardımıyla atık sular ortamdan uzaklaştırılır. Borularda su kaçağı olduğu zaman etrafı kötü bir koku sarabilir. Bu gibi sorunlarda anında müdahale yapılması gerekir. Firmamız pis su kaçak tespiti konusunda sizlere yardımcı olabilir.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir? 

Su kaçak belirtileri her yapıda değişiklik gösterebilir. Burada önemli olan su kaçakları ortaya çıktığı zaman müdahalenin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Canınızı sıkan tesisat sorunlarına karşı sizlere gereken desteği verebiliriz. Dikmen’de her yapıda görülebilen su kaçaklarını sizler için tamir edebiliriz.

Tesisat alanında sizlere garantili çözüm sunmaya devam ediyoruz. Bu konuda işinin ehli ustalarımızla yanınızdayız. Su kaçağı tespit işlemlerini yapan firmamız kalitesiyle her geçen gün öne çıkmaya devam ediyor. Su kaçağı tespiti konusunda tüm uzmanlığımızla beraber hareket ediyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Ümitköy olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Su kaçağı tespit işlemlerinde farklı cihazlardan destek alınır. Biz noktasal su kaçağı tespiti konusunda en iyi desteği almanıza yardımcı oluyoruz. Teknolojik ekipmanlarımızla aradığınız kaliteye anında ulaşabilirsiniz. Su tesisat üzerinde yaşadığınız sorunlar için bizleri arayabilirsiniz.  Su kaçaklarına sizler için en doğru müdahalede bulunabiliriz. Noktasal su kaçağı tespiti yapan firmamız bu konuda beklentileri karşılıyor. Ümitköy kırmadan su kaçak tespiti ile sorunlarınız tamamen bitiyor.

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kameralı cihazlar su kaçaklarının tam olarak yerini belirlemenizi sağlıyor. Uzmanlarımız kameraları kullanarak ortaya çıkan tüm kaçakların önüne geçiyor.

Akustik Dinleme Cihazı

Akustik dinleme cihazlar su kaçaklarının başarılı bir şekilde bulunmasını sağlıyor. Akustik dinleme cihazlarını kullanmak profesyonellik gerekir. Bu cihazlarla ekstra kırma işlemi yapılmadan tesisat sorunları halledilir.

Manometre İle Tesisat Ölçümü 

Manometre, tesisat borusu içerisine basınç gönderir ve kaçak durumunu kontrol eder. Bu testi yapmak için 24 saat gerekir. Eğer sorun varsa cihazlar yardımıyla noktasal su kaçağı tespiti gerçekleştirilir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi 

Su kaçakları bir süre sonra yapı içerisinde su baskınlarına neden olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için uzman tesisat firmasından destek almalısınız. Su kaçakları her yapıda görülen sorunlar arasındadır. Ümitköy cihazla su kaçağı tespiti ile tüm sorunlar sona erdirilir. Su kaçağı tamir edilmezse;

 • Eşyalarınız zarar görebilir,
 • Yer döşemeleri deforme olabilir,
 • Duvar ve tavanlarda kabarma görülebilir,
 • Sayaç ayarları bozulabilir,
 • İstenmeyen kokular ortaya çıkabilir.

Su kaçağı tespiti hizmetlerimizle en iyi desteği vermek için sizleri bekliyor. Firmamız su tesisat hatlarına profesyonel bir şekilde yaklaşıyor. Yeni nesil cihazlarımızla noktasal tespit yapıyor ve anında tamir desteği veriyoruz.

Su kaçaklarında en iyi markalar arasındayız. Tesisat uygulamalarımız garantili bir şekilde tamamlanır. Su kaçağı problemleri başınızın ciddi şekilde ağrımasına neden olabilir. Ümitköy kırmadan su kaçak tespiti ile bu sorunlardan sizleri kurtarabiliriz.

Ümitköy Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır? 

Su kaçağı tamir işlemler özel cihazlarla gerçekleştirilir. Tamamen uygun fiyatlara gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerden oldukça memnun kalacaksınız. Günün her saati işlerinizi kolaylaştıracak çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Sahip olduğumu iş tecrübemizle beklentilere cevap veriyoruz. Yaygın servis ağımız ve profesyonel çalışmalarımızla en iyisine ulaşmanızı sağlıyoruz. Aklınıza gelen her türlü tesisat problemlerini yok edebiliriz. Sitemiz üzerinden su kaçağı tespiti ve tamiri hizmetlerinden anında yararlanabilirsiniz. Günün her saati yerinde kırmadan su kaçak tespiti işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Yapılar üzerinde kırma dökme yapmadan tesisat sorunlarını halledebiliriz. Uygun fiyatlı çözümlerimizden oldukça memnun kalacaksınız. Cihazla su kaçağı tespiti hizmetlerinde uygun fiyatlı çözümlerimizle dilediğiniz zaman tanışabilirsiniz. Su kaçaklarında aradığınız profesyonellik sizleri bekliyor. Klasik su tesisatında görülebilecek tüm sorunlar Ümitköy su kaçağı tamiri hizmetleriyle sona eriyor.

Ümitköy Su Kaçağı Tespiti Fiyatları 

HİZMETİN ADIKIRMADAN KAMERALIİŞLEM SÜRESİFİYATI ÜCRETİ
Ümitköy Su Kaçağı TespitiEVET1 SAAT350 TLTL
Ümitköy su kaçak tespitiEVET1 SAAT350 TL
Ümitköy kırmadan su kaçağı tespitiEVET1 SAAT350 TL
Ümitköy cihazla su kaçak tespitiEVET1 SAAT350 TL

Tesisat hatlarında ortaya çıkabilecek tüm sorunlara müdahale etmek gerekir. Su kaçakları ile karşılaştıysanız bu konuda yardımcı olabiliriz. En özel fiyat koşulları altında beklentilerinize cevap verebiliriz. Yapılarda ortaya çıkan tüm sorunları sizler için bitirebiliriz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için su kaçağı problemlerini bitirebiliriz.

Ümitköy üzerinde en uygun fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanabilirsniz. Kırmadan su kaçak tespiti yaparak en iyi firmalardan biri olmayı başardık. Ümitköy su kaçak tespiti fiyatlarımız hakkında detaylar internet adresimizde yer alıyor. Tesisat onarımı ve çok daha fazlasına buradan erişebilirsiniz.  Kameralı su kaçak tespiti fiyatları için bizi arayabilirsiniz. 

Ümitköy Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması 

Kaya tesisat etrafı kırmadan su kaçağı sorunlarının tamamen bitmesini sağlıyor. Su kaçağı tespiti Ümitköy hizmetlerimizle sağlıklı tesisatlara ulaşmanızı sağlıyoruz. Su kaçakları ev halkının tamamını rahatsız edebiliyor. Bu gibi durumlarda mutlaka uzmanlardan destek almak gerekir. Su kaçağı problemleri deneyimli ustalar tarafından tamir ediliyor. Su kaçaklarında en iyi hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Tesisat borularının geçtiği her alan dikkatli bir şekilde kontrol edilir ve gerekli müdahale yapılabilir. Ümitköy kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleriyle tüm sorunlarını sona erdirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Su kaçaklarını bulmak için özel cihazlardan yararlanılır. Termal kamera ve akustik dinleme cihazları en sık tercih edilen ürünlerdir

Ümitköy ilçesinde oturuyorsanız tesisat üzerinde yaşadığınız tüm sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

Termal kamera su kaçaklarında kullanılan cihazlardan bir tanesidir. Sıcak su hatlarında görülen olası kaçaklarda kamera aracılığı ile tespit edilir.

Uygun fiyatlı su kaçak tespiti çalışmalarından dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Kaçak problemlerinde noktasal olarak tespit yapılır ve müdahale gerçekleştirilir. Modern cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti mümkün hale geliyor. bu cihazlar sayesinde su kaçağının yeri tam olarak tespit edilebiliyor.

Bir anda beklenmeyen yüksek faturalarla karşılaşıyorsanız mutlaka tesisat firmasından su kaçağı desteği almalısınız.

Bulunduğunuz dairenin tavanında su damlacıkları görüyorsanız su kaçaklarının varlığından bahsedebiliriz.

Neden Kaya Tesisat Ümitköy Tesisatçı Kimdir?

En İiyi Ankara Ümitköy Su Kaçağı Tespiti✓ Kırmadan Kameralı Hizmet Veriyoruz.
Ümitköy'ün En İiyi Tesisatçı Firmasıyız✓ 7/24 Saat Açık Tesisat
Ümitköy Cihazla Su Kaçak Tespiti & Tamiri✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Açık Tesisatçı Ümitköy✓ En Yakın Tesisatçı Firması

Kaya tesisat Ümitköy üzerinden en iyi su kaçak tespiti çalışmalarını sizler için sunuyor. Yerinde tamirat desteği almak için hemen telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Kaya Tesisat firması Ümitköy Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ümitköy Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Ümitköy Ankara
  Ümitköy Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ümitköy Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ümitköy Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Ümitköy
  Ümitköy Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp