KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

Çankaya tıkalı tuvalet açma & lavabo açma hizmeti, tıkanma sebebi fark etmeden tüm lavaboların açılmasını sağlayan bir hizmettir.

Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma, lavaboların kırılmadan açılması için verilen özel bir hizmettir. Lavaboların tıkanmasına neden olan farklı etkenler bulunur. Bazı tıkanıklıklar kimyasal kullanarak açılsa da bu uzun vadede işe yarayan bir çözüm değildir. Evde açılması mümkün olmayan lavabo ve tuvaletlerin açılması için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Pis Su Gider Tıkanıkları Nelerdir?

Lavabolardan akan su, pis su giderine iletilir. Suyun tamamen çekilmesi için boruların temiz ve kullanılabilir olması gerekmektedir. Lavaboların tıkanmasına neden olan farklı etkenler vardır. Giderden yağ akıtılması, yabancı cisimlerin girmesi gibi nedenlerle giderler tıkanır.

Çankaya tıkalı lavabo açma hizmeti bu noktada sağlanmaktadır. Eğer gider boruları kullanılabilir durumda ise gider açılabilir. Ancak boruların yıpranması durumunda kullanılmaması tavsiye edilir. Gider borularının değişmesi için gerekli işlemler yapılarak da giderler açılır.

Tuvalet Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Tuvaletlerin tıkanma sebebi genellikle katı cisimlerden kaynaklanır. Ancak günlük hayatta dikkat etmediğimiz farklı etkenler de lavaboların tıkanmasına neden olabilir.

 • Tuvalete peçete veya ped gibi cisimlerin atılması,
 • Gider borusunu açmak için uzun süreli kimyasal kullanımı,
 • Yabancı cisimlerin gidere kaçması,
 • Boruların yıpranması ve dökülen parçalar sebebi ile tıkanması.

Tuvaletlerin tıkanmasına neden olan başlıca etkenler bunlardır. Gider açmak için kullanılan kimyasallar, boruların yıpranmasına neden olur. Belirli sürelerden sonra boruların parçaları dökülmeye başlar. Görünürde bir yıpranma olmasa da bu parçalar borunun tamamen tıkanmasına neden olacaktır.

Boruların yıpranmasından dolayı meydana gelen sorunlarda Çankaya tıkalı tuvalet açma firmaları ile iletişime geçmelisiniz. Bu durumda evde tıkanıklık açmak için yapabileceğiniz bir uygulama yoktur. Firmamız, tuvaletlere zarar vermeden giderin açılmasını, gerektiği takdirde boruların değişimini yapmaktadır.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır Çankaya?

Tuvaletlerin açılabilmesi için öncelikle tıkanmasına neden olan etkenlerin belirlenmesi gerekir. Tuvalet tıkanıklığı için kullanabileceğiniz açıcı kimyasallar mevcuttur. Bir süre bu kimyasallarla açma işlemi yapılabilir. Ancak uzun süreli kullanılması zamanla boruların zedelenmesine neden olur ve işe yaramaz.

Çankaya tıkalı tuvalet açma hizmeti almak için firmamızla günün her saatinde iletişime geçebilirsiniz. Tıkanan tuvaletlerin açılması, uzman personellerimiz tarafından yapılır. Bu sayede tuvaletlerde herhangi bir hasar meydana gelmez. Tıkanıklık en çok 1 saat içerisinde açılmaktadır.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanılan lavaboların sık sık tıkanması mümkündür. Tıkanma sebepleri, kullanım şekillerine bağlıdır. Örneğin, mutfak lavabolarının tıkanmasının başlıca sebebi, giderden yağ dökülmesidir. Dökülen yağlar, borulara yapışır ve zamanla birikerek su akmasını engeller.

Banyo ve tuvalet lavaboları, temizlik ürünleri ve bakım ürünlerinin gider borusunda birikmesinden dolayı da tıkanabilir. Boruların yıpranması halinde parçaların dökülmeye başlaması mümkündür. Bu durumda borular tamamen tıkanır ve işlevini yitirir.

Çankaya kırmadan tıkalı lavabo açma hizmetimiz, uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Tıkanma sebebinin ne olduğu fark etmeden işlemler ortalama 1 saat içerisinde tamamlanır. Alınan hizmet doğrultusunda lavabolar, uzun süre tıkanmadan kullanılabilmektedir.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır Çankaya?

Lavabo tıkandığında açmak için evde uygulayabileceğiniz çeşitli işlemler bulunur. Lavabo tıkanıklığını açabileceğiniz kimyasallar mevcuttur. Bu ürünleri kullanarak günlük temizliğini yapabilirsiniz. Ancak boruların yıpranması, borularda yağ birikmesi gibi durumlarda bu şekilde açmanız mümkün değildir.

Lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almanız gereken durumlar söz konusu alabilir. Eğer lavabo açılması için kısa sürede işlem yapılmazsa, biriken su evde kötü bir koku yaymaya başlayacaktır. Bu sorunlarla karşılaşmamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Çankaya Tıkalı Lavabo Açma – Kaya Tesisat

Lavabo tıkanıklığı, sıklıkla ortaya çıkan sorunlardan biridir. Bulaşık yıkarken genellikle küçük cisimler lavaboların giderlerine kaçar. Pirinç, bulgur tanesi gibi cisimler, zamanla birikir ve borunun tıkanmasına neden olur. Aynı zamanda borulardan dökülen parçalar da tıkanma sebeplerinden biridir.

Lavabo tıkanıklığı açmak için evde yapacağınız işlemler, lavaboların zarar görmesine neden olabilir. Çankaya kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmeti veren firmamızla istediğiniz saatte iletişime geçebilirsiniz. Kaya tesisat olarak alanında uzman bir ekiple hizmet vermekteyiz. Lavabo açma işlemlerinde lavabolar zarar görmediği gibi biriken suların evinizi kirletmesi de engellenir.

Çankaya tıkalı tuvalet açma işlemlerinin süresi ortalama 1 saattir. Bu süre tıkanıklığa göre değişiklik gösterse de tüm işlemler en çok 1 saat içerisinde tamamlanacaktır. Bu sayede giderlerde oluşan konunun eve yayılması engellenir.

En İyi Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma – Kaya Tesisat

Lavaboların tıkanması için evde uygulayabileceğiniz çözüm önerileri bulunur. Ancak tuvalet tıkanıklığı genellikle evde açılması mümkün olmayan bir sorundur. Tuvaletlerin tıkanmasına neden olan başlıca etkenler şunlardır:

 • Tuvalet giderleri eğimsiz olduğunda dökülen atıklar doğrudan tıkanmasına neden olur.
 • Diş macunları, tuvalet kağıtları, süngerler zamanla boruların tamamen kapanmasına yol açar.
 • Gider boruları yıprandığında parçaları dökülmeye başlar ve borular zamanla kapanır.

Bu sebeplerle tıkanan tuvaletlerin evde uygulanan işlemlerle açılması mümkün değildir. Çankaya tıkalı tuvalet açma hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu hizmet vermekteyiz.

Lavabo ve tuvalet açma hizmetlerini, alanında uzman firmalardan almalısınız. Aksi takdirde kırılma ve farklı hasarlar meydana gelebilir. Çankaya kırmadan tıkalı tuvalet açma hizmetimiz, profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Kaya tesisat olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Çankaya Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları

Lavaboların ve tuvaletlerin tıkanma sebepleri farklılık gösterir. Yapılması gereken işlemler de farklı olabileceği için sabit bir fiyat vermek doğru değildir. Çankaya tıkalı tuvalet açma & lavabo açma 300 TL gibi fiyatlarla başlar ve yapılan işlemlere göre değişiklik olabilir. İşlemlerin süresi ortalama 1 saattir.

Kaya Tesisat firması Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Çankaya Ankara
  Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Çankaya
  Çankaya Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp