KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Web Adresi Tıkla

Batıkent Su Kaçağı Tespiti

Batıkent Su Kaçak Tespiti

Her zaman kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan Kaya Tesisat bünyesinde firmamız Batıkent su kaçağı tespiti hizmetlerinde ÜCRETSİZ KEŞİF 7/24 saat en son teknolojiyi kullanmaktadır.

Batıkent su kaçağı tespiti firmamız tesisat hizmetlerinde her zaman birinci sınıf kalite malzemeler kullanarak tüm sorunlarınıza en son sistem teknoloji ile çözüm bulmaktadır. Uzun yıllar sektörde hizmet veren ve kaliteden ödün vermeden çalışan firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ve orijinal yedek parça kullanarak özenle hizmet vermektedir. Her türlü tesisat sorunlarınız için firmamız ile iletişime geçerek her konuda yardım alabilirsiniz.

Tesisat Hizmetlerimiz

Batıkent Kameralı Su Kaçağı Tespiti & TamiriUygun Fiyat 1 yıl Garantili Hizmet
Alt Komşuya Sızın Su Nedir?Alt Komşunun Tavanında Oluşan Su Sızıntıları Dairemizde Kaçak Olduğunu Gösterir.
Su Kaçaklarını kırmadan buluyor musunuz?Kameralı cihazlarla su kaçaklarını kırmadan buluyoruz.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ne Kadar?Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatı 350 TL

Yaşam alanları için son derece önemli olan su kullanımında çok önemli olan tesisatta istenmeyen durumlarda arıza meydana gelmektedir. Temiz su kaçakları ve pis su kaçakları olarak ikiye ayrılan tesisat sorunlarında uzman yardımı alınması gerekmektedir. İşte yemiz ve pis su kaçağı tespiti hakkında detaylı bilgiler;

1 – Temiz Su Kaçak Tespiti

Ev ve iş yerleri gibi tüm alanlarda günlük yaşamın rahat bir şekilde olmasına yardımcı olan temiz su kullanımı için tesisata ihtiyaç duyulmaktadır. Bazı durumlarda hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden temiz su tesisatında kaçaklar meydana gelebilir. Temiz su kaçak tespiti için kaliteli ve güvenilir hizmetler veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

2 – Pis Su Kaçak Tespiti

Mutfak, banyo, lavabo ve tuvalet gibi bölümlerde pis suların kanalizasyona ulaşması için pis su tesisatı çok önemli bir yere sahip olmaktadır. Günlük yaşamda çok sık kullanılan temiz suyun pis olarak gitmesini sağlayan tesisatta kaçak sorunları bir takım nedenlerden dolayı oluşmaktadır. Pis su kaçak tespiti hizmetlerinde en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanan firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Ev ya da iş yerlerinde olduğu gibi diğer yaşam alanlarında kullanılan su tesisatlarında hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı su kaçakları meydana gelmektedir. Su kaçaklarının daha büyük sorunlar yol açmaması için kaçaklara erken müdahale çok önemlidir. Bu kaçakları anlamak için pek çok belirtiler bulunmaktadır. Bu belirtiler şunlardır;

 1. Vanalar kapalıyken bile su sayacı dönmeye devam etmesi,
 2. Komşunun tavanına su dolması ve sararma oluşması,
 3. Su faturasının her aydan daha fazla gelmesi,
 4. Kanalizasyon içinde yer alan böceklerin yaşam alanlarına çıkması,
 5. Duvar ya da tavanda rutubetlenme meydana gelmesi,
 6. Derz aralarının sararmış olması,

Yukarıda maddeler halinde olan belirtiler nedeni ile su kaçakları sorunları ortaya çıkmaktadır. Bu gibi su kaçağı sorunları için yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak ve kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır yazımızı okuyarak en doğru cevapları alabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

4 AŞAMADA SU KAÇAK TESPİTİ & TAMİRİ ANKARA

Firmamız KAYA TESİSAT Batıkent olarak su kaçağı tespiti sırasında yaşanılan

su kaçaklarını tespiti öncesinde ön keşif yaparak su kaçağının zarar vermiş

olduğu alt komşuda izlenimlerini yaparak, konu ile alakalı bilgi sahibi olarak

su kaçağı yaşanılan dairede işlemlerine başlamaktadır.

Dairede yaşanılan su kaçağı tespiti aşamasında 2 kural su kaçağının sıcak veya

soğuk suda olduğunu anlamak için daireye manometre ile su basınç ölçüm

işlemini yaparak basınç konturolü sağlanmaktadır. Kaçak sıcak suda veya soğuk

suda ise işlemlerimizi ona göre gerçekleştirmekteyiz.

3 aşama; su kaçağın yaşandığı bölge termal kameralı cihazlarla gözlemlenerek

yer altından geçen borularda patlak olup olmadığı anlaşılır. Bu sayede etrafa fazla

zarar vermeden kaçağın yeri noktasal olarak tespit eilerek tamirat aşamasına geçilir.

4. aşama; termal kamera vasıtası ile belirlenen alan kırılarak delinmiş boru

kesilerek PPRC boru ile maşon ve dirsek ilaveleri yapılarak su kaçağına sebep

olan nokta tamir işlemi yapılır.

Genel olarak her türlü yaşam alanlarında su kaçağı sorunları istenmeyen zamanlarda meydana gelmektedir. Yaşanan bu tarz sorunlarda geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için kısa sürede onarımı yapılması gerekir. Geleneksel yöntemler kullanılarak yapılan işlemler hem maddi hem de manevi bakımdan zarar vermektedir. Ancak en son sistem teknoloji ile yeni yöntemlerin kullanılması pek çok avantajı yanında getirmektedir. Batıkent kırmadan su kaçak tespiti hizmetleri ile her zaman adından söz ettiren Kaya tesisat firmamız her konuda yardımcı olmaktadır. İşte su kaçak tespiti nasıl yapılır sorusuna cevaplar;

Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti; su kaçağı tespitinde kameralı görüntüleme cihazı kırmadan ve çevreye zarar vermeden işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Bu cihazlar duvar altında tesisatın incelenmesini sağlayarak sorun olan bölgenin anında tespit edilmesine yardımcı olmaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı; Çok ince seslere dahi duyarlı ve hassas ayarlara sahip olan bu cihaz ile kaçak olan bölge noktasal olarak tespit edilmektedir.

Manometre ile Tesisat Ölçümü; Manometre sayesinde tesisatta oluşan nem oranı ölçümü yapılmaktadır. Böylece su kaçağı olan bölgenin tespiti yapılarak zaman kaybetmeden onarım işlemlerine başlanılmaktadır.

Yukarıda yer alan cihazlar ile noktasal su kaçağı tespiti Kaya Tesisat firmamız bünyesinde hizmet veren işinde uzman profesyonel ekibimiz tarafından çözüme ulaştırılmaktadır.

Su Kaçağı Tespit Cihazı İle Su Kaçak Tespitinin Önemi

Her türlü yaşam alanlarında meydana gelen tesisatta su kaçakları sorunlarının ortadan kaldırılması günlük yaşamın kaldığı yerden devam etmesi adına son derece önemlidir. Yapılan müdahalede hatalı yapılan işlemler geçici olarak sorundan kurtulmanızı sağlasa da daha büyük sorunların başlangıcı olacaktır. Peki Batıkent cihazla su kaçağı tespiti önemi;

Su kaçağının tespit edilmesi ve çözüme ulaşması su kaçak tespit cihazları kullanılarak çok daha doğru olacaktır. Ayrıca Batıkent kırmadan su kaçak tespiti hizmetleri veren Kaya Tesisat firmamız en güvenilir hizmetleri sunmaktadır. Usta ekibimiz bu hizmet ile duvarları kırmadan kaçak olan bölgeyi tespit edecek ve anında tamir işlemlerine başlamaktadır. İnsanların yaşamlarının daha rahat olması ve daha konforlu yaşamak için önemli olan su kullanımı için bu işlemler çok önemli olmaktadır.

Ankara Su Kaçağı Tespiti Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti sonrasında anında sorun olan bölge tamir edilmesi çok önemlidir. Büyük sorunlar yaşamamak için uzman ve güvenilir kişilerden yardım alınması doğru olacaktır. Kaya Tesisat olarak firmamızda su kaçağın tespiti ve tamiri işlemleri aşağıda yer almaktadır.

 1. Su kaçağı tespiti termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı ile yapılmaktadır.
 2. Kırmadan su kaçak tespiti işlemleri sonrası tamir işlemleri için kaçak olan bölge uygun malzemeler ile açılmaktadır.
 3. Su kaçırılan boru çıkarılır ve boru kaçak olan boru uygun yerden kesilir.
 4. Yüksek kalitede olan boru uygun boyutta kesilerek borunun kaynatılması sağlanmaktadır.
 5. Kontroller sonrası kaçağın tekrar olmaması için emin olunmalıdır.
 6. Kapatma işlemlerinde borulara zarar verilmemesine dikkat edilmelidir.

Yukarıda yer alan işlemler için Batıkent su kaçağı tamiri hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz itina ile vermektedir. Bu sayede her zaman tüm sorunlarınızda firmamızdan güven içinde yardım alabilirsiniz.

Batıkent Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

HİZMETİN ADIKIRMADAN KAMERALIİŞLEM SÜRESİFİYATI ÜCRETİ
Batıkent su kaçağı tespitiEVET1 SAAT300 TL
Batıkent su kaçak tespitiEVET1 SAAT300 TLL
Batıkent kameralı su kaçağı tespitiEVET1 SAAT300 TL
Batıkent cihazla su kaçak tespitiEVET1 SAAT300 TL

Yukarıda maddeler halinde belirtilen fiyatlar temsili fiyatlandırmadır. Güncel su kaçak tespiti için için firmamızı arayınız.Tüm su kaçaklarının nasıl, nerede, neden ve ne durumda meydana geldiği hakkında bilgi sahibi olunması çok önemlidir. Bundan dolayı işinin ehli tesisat firmasından yardım alınmalı ve fiyat tekliflerini değerlendirmelisiniz. Batıkent su kaçak tespiti fiyatları firmamızda şu şekilde belirlenmektedir;

 1. Su kaçağın büyüklüğü,
 2. Su kaçağı olan bina ya da yapının yaşı,
 3. Daha önce aynı yerde kaçak olup olmadığı,
 4.  Hizmetin verileceği yer,
 5. Kaçağın ne tür yapıda olduğu,
 6. Tespit işlemlerinde tüm hususlar dikkate alınmalı ve kameralı su kaçak tespiti fiyatları belirlenmektedir.

Batıkent Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması

Her türlü su kaçaklarının tespiti gibi yardım alınacak firmanın güvenilir ve profesyonel olması çok önemlidir. Kaya Tesisat firmamız en son sistem teknolojik ekipmanlar ile işinde uzman olan profesyonel ekibimiz yüksek kalite malzemeler kullanarak özenle hizmet vermektedir.

Su kaçağı tespiti Batıkent firmaları içinde kaliteli ve güvenilir hizmetler veren firma bulmak çok zordur. Her zaman kaliteden ve güvenden taviz vermeden hizmetlerine devam eden Kaya Tesisat bünyesinde Batıkent kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri firmamızda güven içinde verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Her türlü su kaçağı tespiti için Termal su kaçak tespit cihazı ve akustik dinleme cihazı kullanılmaktadır.

Ankara ilimiz genelinde olmak üzere başta bölge halkı ve çevresine profesyonel hizmetler verilmektedir.

Termal kamera su tesisatlarında duvarların arkasında bulunan yeri göstermekte ve akustik dinleme cihazı ile dinleme işlemleri yapılmaktadır. Su kaçak tespiti işlemlerinde iki cihaz birlikte kullanılması gerekir.

Su kaçağı tespiti işlemlerinde ilk olarak Manometre ile suyun basıncı ölçülerek su kaçağı tespiti yapılır ve termal kamera kullanılarak su borularının yeri tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Su kaçak tespiti yapılarak sorun ortadan kaldırılıp basınç ölçer ile yeniden ölçüm yapılır.

Kaya Tesisat Batıkent Tesisatçı Kimdir?

 En İyi Batıkent Tesisatçı Firması✓ Profesyonel Tesisatçı Hizmetleri
Su kaçağı tespiti✓ 1 Yıl Garantili Hizmet
Kameralı su kaçağı tespiti✓ Ankara Batıkent Tesisatçılar Derneği Üyesi
Açık Tesisatçı Batıkent ✓ 7/24 Saat Hizmet

Tesisat sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile farkını ortaya koyan Kaya Tesisat firmamız her zaman en son sistem teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermektedir. En son sistem teknolojik ekipmanlar olan kameralı görüntüleme cihazı kullanılarak kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Böylece hem zaman kaybı yaşanmaz hem de ekstra masraf yapılmaz. Her zaman yüksek kaliteli ve güvenilir hizmetler için Batıkent su kaçak tespiti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz müşteri hizmetleri veren firmamızdan aldığınız tüm hizmetlerden kesinlikle memnun kalacaksınız.

Kaya Tesisat firması Batıkent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Batıkent Ankara
  Batıkent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Su Kaçağı Tespiti işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Su Kaçağı Tespiti Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Batıkent
  Batıkent Su Kaçağı Tespiti hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp