KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 0553 2672191
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 0539 5484427
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27
Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma
Web Adresi Tıkla

Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma

Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en yenilikçi gelişmelerin öncüsü olan Kaya Tesisat firması olarak Batıkent tıkalı tuvalet açma & lavabo açma firmamız her zaman lider konumda olmaktadır.

Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmetlerinde her zaman en son sistem teknolojik ekipmanlar kullanan firmamız için müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemli olmaktadır. Her türlü tıkanıklık sorunlarınızda Batıkent tıkalı tuvalet açma firmamız ile iletişime geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz. Ev ya da iş yerlerinde meydana gelen pis su gider tıkanıklığı sorunları firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede çözüm bulmaktadır. 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri hizmetleri veren Batıkent tıkalı lavabo açma firmamızdan her konuda yardım alabilirsiniz.

Pis Su Gider Tıkanıklıkları Nelerdir?

Yaşam alanlarında önemli bir yere sahip olan temiz suların kullanımı sonrası pis suların kanalizasyona ulaşmasını sağlayan pis su giderleri zaman içinde tıkanma sorunları yaşayabilir. Lavabo veya tuvalet gider boruları hatalı kullanım ya da farklı nedenlerden dolayı tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Tüm tıkanıklık sorunları için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pis su gider tıkanıklıkları nelerdir?

 1. Tuvalet tıkanıklıkları,

 2. Lavabo tıkanıklıkları,

Tuvalet Tıkanıklıklarına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan tuvaletin tıkanması günlük yaşamın olumsuz olarak etkilenmesine neden olmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerin tek adresi olan firmamızdan tüm tıkanıklık sorunları için hiç zaman kaybetmeden yardım alabilirsiniz. Kaya Tesisat firması olarak Batıkent tıkalı tuvalet açma servisimiz en hızlı şekilde hizmetlerini vermektedir. Böylece tıkanıklık sorunları çok daha kısa sürede çözüm firmamız sayesinde çözüm bulmaktadır. Tuvalet tıkanıklığına neden olan unsurlar;

 1. Tuvalet kağıtları,

 2. Çocuk bezi,
 3. Kullanılan ıslak mendil,
 4. Temizlik yapılan kovanın içinde kalan bezler,
 5. İnşaat sırasında gider borularına kaçan beton parçaları,
 6. Tuvalet giderlerine atılan kadın pedi,
 7. Gider borularının yanlış şekillerde yerine konulması,
 8. Gider borularının içine kaçan yüzük, kolye ya da farklı yabancı maddeler,

Tuvalet tıkanıklığına neden ola  unsurlara dikkat edilmesi istenmeyen sorunların meydana gelmemesi için son derece önemli olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Batıkent

Tıkanıklık açma sektöründe yer alan Kaya Tesisat firmamız her türlü tuvalet tıkanıklık sorunlarına anında çözüm bulmaktadır. Firmamızda tıkanık olan bölgenin tespit edilmesi için kameralı görüntüleme cihazı kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile tuvaletlerin tıkanmasına neden olan cisimler çevreye zarar vermeden çok daha kısa sürede tespit edilmektedir. Batıkent tıkalı lavabo açma hizmetlerinde her zaman bir numara olan firmamız ile ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığına Etki Eden Sebepler Nelerdir?

Yaşam alanlarının önemli parçaları arasında yer alan lavabolar pek çok farklı nedenler sonrasında tıkanmaktadır. Bu gibi sorunlarda kaliteli ve güvenilir hizmetler almak için hiç zaman kaybetmeden firmamızdan yardım alabilirsiniz. Peki banyo ve mutfak lavabolarında tıkanıklığa neden olan unsurlar nelerdir?

 1. Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Mutfak lavabosu içine atılan yemek atıkları, yanmış yağlar ve doğranmış sebze parçaları tıkanıklığa neden olmaktadır.
 2. Banyo Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Banyo lavabo gider borularının içine kaçan kıl, tüy, saç ve sakal telinin yanı sıra atık sabun parçaları zaman içinde tıkanıklığa neden olmaktadır.
 3. El Yıkama Lavabosu Tıkanıklığı Nedenleri: Ellerin yıkanması sırasında kullanılan sabun atıkları tıkanıklığa neden olacaktır. Farklı nedenlerden dolayı da tıkanıklık sorunu ortaya çıkabilir ve pis suların geri taşmasına neden olmaktadır.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır? Batıkent

Lavabo tıkanıklığı sorunlarınız için güvenilir ve profesyonel kişilerden yardım alınması istenmeyen sorunların meydana gelmemesi için çok önemli olmaktadır. Tıkanıklık sorunlarında erken müdahale istenmeyen daha büyük sorunların oluşmasının önüne geçecektir. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri nasıl olmalı?

 1. Tıkanan lavabo açma hizmetleri için firmamızdan talep etmeniz üzerine işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en kısa sürede adresinize gelmektedir. En son sistem kameralı görüntüleme cihazı olan robot kullanılarak tıkanık olan bölge ve neden olan cisim tespit edilir.

 2. Tıkanıklığa neden olan cismin çıkarılması için uygun olan cihaz kullanılmaktadır. Cihazın ucunda ince, uzun ve dönen bir tel parçası bulunmaktadır. Böylece tıkanık olan gider çok daha kısa sürede açılmaktadır.

Banyo ve mutfak lavabo tıkanıklığı sorunları için güvenilir hizmetlerin tek adresi olan Batıkent tıkalı lavabo açma firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

En İyi Batıkent Tıkalı Lavabo Açma- Kaya Tesisat

Ankara ilimizde tıkanıklık açma sektöründe yer alan Kaya Tesisat firmamız en kaliteli hizmetlerini her zaman çok daha kısa sürede güven içinde sizlere sunmaktadır. Batıkent tıkalı lavabo açma firmamızdan en kaliteli hizmetleri ihtiyacınız olduğu her zaman iletişime geçerek alabilirsiniz. Farklı nedenlerden dolayı meydana gelen lavabo tıkanıklığı soruları için en son sistem teknoloji ile çalışan Batıkent kırmadan tıkalı lavabo açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz.

En İyi Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma – Kaya Tesisat

Ev ya da iş yerlerinde çok fazla kullanılan tuvaletler farklı sebeplerden dolayı gider borularında tıkanıklık sorunları meydana gelmektedir. Her zaman en kaliteli hizmetleri çok daha kısa sürede sunmakta olan Batıkent tıkalı tuvalet açma firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak müşteri hizmetleri veren firmamızda işinde uzman olan profesyonel ekibimiz en son sistem teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Batıkent kırmadan tıkalı tuvalet açma firmamız her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde en kısa sürede sunmaktadır.

Batıkent Tıkalı Tuvalet Açma & Lavabo Açma Fiyatları

Batıkent bölge halkına her zaman en kaliteli tıkanıklık açma hizmetleri sunmakta olan Kaya Tesisat firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız hafta içi ve hafta sonu fark etmeden her zaman en kaliteli hizmetlerini güven içinde en hızlı şekilde sunmaktadır. Batıkent tuvalet açma & lavabo açma 300 TL ile başlayan fiyatlarla hizmetlerin çeşitlerine, türlerine ya da kullanılan malzemelere göre daha farklı olmaktadır.

Kaya Tesisat firması Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Batıkent Ankara
  Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Batıkent
  Batıkent Tuvalet Tıkanıklığı Açma & Lavabo Açma hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp