KAMPANYA
ADA TESİSAT
ADA TESİSAT 05324512565

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
AKAY TESİSAT
AKAY TESİSAT 05076863490

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
KAYA TESİSAT
KAYA TESİSAT 0553 267 21 91

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
YILDIRIM TESİSAT
YILDIRIM TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ASYA TESİSAT
ASYA TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKA TESİSAT
ANKA TESİSAT 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla
KAMPANYA
ANKARA SU TESİSATÇILARI
ANKARA SU TESİSATÇILARI 0539 548 44 27

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

Web Adresi Tıkla

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim

2002 yılın dan bu yana En Yakın Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yıldırım Tesisat firması olarak, Ankara ilçelerin de sıhhi tesisat,tıkanıklık açma ve kırmadan cihazla su kaçak tespit arızalarınız da 1 yıl garantili 7/24 açık tesisatçı hizmeti sunuyoruz.

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti

Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti

En İyi Ankara Tesisatçı & Ankara Su Kaçağı Tespiti Hizmetimiz 05395484427 7/24 Açık Su Tesisatçısı ÜCRETSİZ KEŞİF Hemen ARA!

Hayatımızın her alanında ihtiyacımız olan suyu kullanırken, su tesisatlarına gereksinim duyarız. Bu nedenle su tesisatlarında oluşan bir hata da ne yazık ki hayatımızı çekilemez bir hale getirebilir. İşte bunun önlenmesi için, su tesisatlarında meydana gelen problemlerin ortadan kaldırılması adına hizmetler sunan tesisat firmalarından yardım almalısınız. Bu konuda ön planda olan Yıldırım Tesisat, sizin için Ankara tesisatçı hizmeti sunarak, profesyonel tesisat hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Ayrıca Ankara su kaçağı tespiti hizmetimiz kapsamında noktasal ve kırmadan su kaçak tespiti hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı

En iyi Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı firması olarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek adına çalışan tüm personellerimiz ustalık belgesine sahip deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ankara tesisatçı hizmetlerinizi en uygun fiyat aralıkları ile kısa sürede çözüme kavuşturmakayız.

Sizlerden gelen telefonlar üzerine Yıldırım Tesisat çalışan personeli verilen adrese 30 dakika gibi kısa sürede ulaşarak, sıhhi tesisat arızanızı teknolojinin getiresi olan termal kameralı cihazlar yardımı ile tespit ettikden sonra tamir aşamasına geçmektedir. Ankara su tesisatçısı profesyonel hizmet almak isterseniz bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ankara Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçaklarının ortaya çıkması, evde, iş yerinde ve daha pek çok alanda önü alınamaz problemlerin oluşmasına etkendir. Ancak belirli durumlarda bu kaçaklar oluşabilir ve tespitinin hızlı şekilde yapılarak, tamir gerçekleştirilmesi gerekir. Geleneksel yöntemlerde bu tespit işlemleri hem maddi hem de manevi anlamda problemleri gündeme getirse de yeni yöntemler artık çok daha avantajlı. Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmetleri ile ön planda olan Yıldırım Tesisat firmamız ise size bu tür su kaçak tespiti hizmetlerini en profesyonel şekilde sunmaktadır. Peki, su kaçak tespiti nasıl gerçekleştirilir?

 • Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti: Ev ve iş yerlerinde yaşanılan duvar içerisi ve zemin altından geçen tesisat borularını görüntüleyen cihazdır. Bu cihaz ile su tesisatlarının duvardaki içerisindeki konumları belli olmakta, kaçak nerede ise doğru yere odaklanılması sağlanmaktadır. Ankara Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti hizmetleri ile gereksiz zemin ve duvar kırılmalarına son veriyoruz. Ayrıca sonra kullanılacak olan cihaza da önemli bir yol haritası oluşturmaktadır.Şöyleki;
 • Akustik Dinleme Cihazı: Su kaçağının noktasal olarak belirlenmesi açısından son derece önemlidir. Termal su kaçak tespit cihazının belirlediği tesisat borularını yüzeyden dinleme imkanı sunar. Bu dinleme çok derinlere kadar sağlanmakta ve ses dalgalarına göre kontrol gerçekleştirilmektedir. Bunun sonucunda kaçağın tam olarak yeri noktasal ve kırmadan belirlendiği için, maddi ve manevi kayıplardan kurtulmuş olacaksınız.

Yukarıdaki iki önemli cihaz ile gerçekleştirilen noktasal su kaçak tespiti, Yıldırım Tesisat firmamızın profesyonel elleri ile üst seviyede sonuca ulaştırılmaktadır.

Su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar hem temiz hem de pis su tesisatlarında kendini gösterebilir. Bu nedenle öncelikli olarak tesisatınızda kaçakların olup olmadığını önceden fark etmek ve bu konuda hemen hizmet talebi oluşturmak gerekir. Peki, temiz ve pis su tesisatlarında hizmet farkları nelerdir?

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Evinizde, iş yerinizde ya da başka bir alanda su tesisatlarında kaçaklar meydana gelmişse, bunu her zaman ilk etapta anlamak mümkün olmaz. Bu nedenle önemli olan, kaçakları olabildiğince erken tespit etmek gerekir. Peki, bunları anlamak için hangi belirtilere dikkat etmemiz gerekir?

 • Su faturası, her ay gelen düzeyden çok daha yüksek gelmişse,
 • Vanalar kapalı haldeyken bile su sayacı dönmeye devam ediyorsa,
 • Duvarda ya da tavanda rutubetlenme ve sararma meydana gelmişse,
 • Komşudan, tavanda sararma olduğu yönünde bir şikayet gelmişse,
 • Derz araları sararmışsa ve
 • Kanalizasyonlarda yaşayan böcekler ile karşılaşılmaya başlandıysa, su kaçağı problemi ile karşı karşıya kalmışsınız demektir.

Yukarıdaki belirtilerden biri ya da birkaçı ile karşı karşıya kalmışsanız, o halde artık profesyonel ve işinde tecrübeli bir su tesisatçısından hizmet almalısınız. Ankara su tesisatçısı olarak hizmet sunan Yıldırım Tesisat firmamızdan, bu konuda üst düzey hizmet alabilirsiniz.

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Kaçakların oluşması için pek çok neden bulunmakla beraber, bu nedenlerin bilincinde olarak hareket etmek çok daha önemli olacaktır. Peki, su tesisatı kaçakları neden meydana gelir?

 • Tadilat sırasında tesisatlara zarar verilmiş olabilir.
 • Tesisatlar döşenirken içerisine inşaat malzemeleri kaçmış olabilir.
 • Tesisat döşemesi sürecinde borular yeterince profesyonel olarak kaynatılmamış olabilir.
 • Musluk ve bataryalar hızlı şekilde açılıp kapatılmış olabilir.

Yukarıdaki sebepler, su tesisatlarında kaçakların oluşmasına en büyük etkendir. Bu kıstaslara dikkat ederseniz, siz de kaçaklardan olabildiğince uzak durmuş olursunuz. Peki, su kaçaklarının tespiti nasıl gerçekleştirilir? Bu konuda kırmadan bir çözüm mümkün müdür?

Su Kaçağı Tespit Cihazı ile Su Kaçak Tespitinin Önemi

Evlerimizde, çalışma alanlarımızda ve daha pek çok yerde ortaya çıkan su kaçaklarının ortadan kaldırılması, hayatımızın normale dönmesi açısından son derece önemlidir. Ancak bu süreçte hatalı işlemler yapılırsa, su kaçağından kurtulsanız ile bu sizin için çok büyük kayıpları ortaya çıkarabilir. Peki, Ankara cihazla su kaçağı tespiti neden önemlidir?

Su kaçaklarının tam olarak nerede olduğunun tespit edilmesi ve bu tespitin en kısa sürede gerçekleştirilmesi, su kaçak tespit cihazları ile mümkündür. Ayrıca Ankara kırmadan su kaçak tespiti hizmeti sunan Yıldırım Tesisat firmamız, size aradığınız profesyonellikte bir hizmet sunacaktır. Bu hizmet ile duvarlarınız kırılarak kaçak aramayacak, kaçağın yeri bulunduktan sonra su kaçak tamir işlemi gerçekleştirilecektir. Bu da sizin için pek çok problemden kurtulmanız adına son derece önemlidir.

Temiz Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Mutfak, banyo, lavabo ve tuvaletlerde kullandığımız temiz suların bize ulaşırken herhangi bir problem ile karşılaşması ve suyun bize ulaşmasının engellenmesi, temiz su tesisatı kaçaklarını ortaya çıkarır. Bu tür kaçaklarda dikkat çeken, genellikle kullanıcıların hatalarıdır. Ancak tesisattan kaynaklı hataların da temiz su tesisatı kaçaklarını ortaya çıkardığı bilinmektedir. Ankara temiz tesisatı su kaçak tespiti işlemlerinizi termal kamera, akustik dinleme cihazı ve basınç ölçer cihazları ile noktasal tespit ederek tamir etmekteyiz.

Atık Su Tesisatı Kaçak Tespiti

Kullandığımız temiz sular, pis su tesisatları aracılığı ile ana kanalizasyon giderlerine ulaşır ve su kullanım dengesi bu şekilde ilerler. Ancak kullandığımız suların bir problem ile karşılaşıp, kanalizasyon giderine ulaşamaması durumunda, pis su tesisatı kaçakları ortaya çıkar. Bu tür kaçaklar temiz su tesisatlarındaki kaçaklardan çok daha olumsuz etkileri doğurabilmekte, tespitinde daha hassas olmak gerekmektedir. Yıldırım tesisat firması olarak atık pis su kaçaklarını kanal görüntğleme kamerası ile tespit etmekteyiz, Sizde Ankara atık su tesisatı kaçak tespiti için bizleri hemen arayınız!

Ankara Su Kaçak Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçaklarının yerleri kırmadan belirlendikten sonra vakit kaybetmeden kaçak olan yerin tamir edilmesi gerekir. Tamir işleminde önemli olan, doğru bir şekilde ilerlemek olacağı için, profesyoneller tarafından bu işlemin gerçekleştirilmesi önemlidir. Peki, Yıldırım Tesisat olarak, Ankara su kaçağı tespiti ve tamiri işlemini nasıl gerçekleştiriyoruz?

 • Su kaçak tespiti Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ve Akustik Dinleme Cihazı ile gerçekleştirilmektedir.
 • Kırmadan su kaçak tespiti işlemi gerçekleştirildikten sonra, tamir işlemi için kaçak olan nokta uygun malzemeler ile açılır.
 • Tam olarak su kaçıran boru çıkarıldıktan sonra boru makası ile kaçak olan borunun az ilerisi ve gerisinden hiza alınarak kesilir.
 • Sonrasında kalite standartlarına uygun olarak tercih edilen yeni borunun alana göre uygun boyutta kesilmesi sağlanır.
 • Boru ütüsü olarak adlandırılan ekipman ile aralara maşon ya da dirsek kullanılarak borunun kaynatılması sağlanır.
 • Gerekli kontroller sağlanır ve kaçağın tekrar kendini göstermediğinden emin olunur.
 • Normal standartlarda tamir edilen yer her ihtimale karşın bir gün bekletilir ve ertesi gün o bölge uygun kapatma standartları ile kapatılır. Kapatılırken boruya zarar verilmemesine özen gösterilir.

Yukarıdaki planlamaya uygun olarak gerçekleştirilen Ankara su kaçağı tamiri hizmetimiz, size profesyonel bir hizmet sunumunu göstermektedir. Bu nedenle güvenle bizden hizmet alabilir, profesyonellikten sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Ankara Kırmadan Su Kaçağı Bulma Firması

Su kaçaklarının tespiti kadar, bu tespiti gerçekleştirecek firmanın profesyonelliği de çok önemlidir. İşinde iyi ve tecrübeli olmayan bir firmadan su kaçak tespiti hizmeti alırsanız, bu sizin için pek çok ek maliyeti ortaya çıkarabilir. Bu konuda uzman olan ve kaliteli ekipmanlar ile çalışan Yıldırım Tesisat firmamız, size profesyonellikten ödün vermeden hizmet sunacaktır.

Su kaçağı tespiti Ankaraiçerisinde gerçekleştirilirken, bu konuda hizmet veren pek çok firmaya rastlamak mümkün. Ancak her firmadan aynı kalitede hizmeti almanız ne yazık ki pek mümkün olmayacaktır. Bu konuda çalışma prensiplerinden ödün vermeden, güvenilir çalışma ilkeleri üzerine hareket eden Yıldırım Tesisat firmamız, size Ankara kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini profesyonel personeller, kaliteli ekipmanlar ve daha fazlası ile sunacaktır.

Ankara 7/24 Tesisatçı Firması

Ankara’nın pek çok bölgesinde su tesisatlarına yönelik hizmetler sunan Yıldırım Tesisat firmamız, gelişen teknolojinin getirdiği avantajları hizmetlerine yansıtmaktadır. Bu nedenle bizi tercih ettiğinizde, pek çok avantajdan yararlanabilecek, profesyonel standartlarda hizmet alabileceksiniz. Ayrıca firmamız sizin için profesyonellikten hiçbir zaman ödün vermeden, 7/24 su tesisatçısı firması olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Siz de bu profesyonellikten günün her saatinde yararlanmak ve 7/24 açık su tesisatçısı firmamız ile iletişime geçmek isterseniz, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Açık Tesisatçı

Yıldırım Tesisat, Ankara’da günün her saatinde Ankara açık su tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Profesyonel ekipmanlar, son teknolojik cihazlar ve alanında deneyimli personeller sayesinde siz de açık su tesisatçısı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gece geç saatte, bayramda ya da herhangi bir zamanda bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız sizin için sorunsuz hizmeti tüm detayları ile beraber sunacaktır.

Ankara Bayramda Açık Su Tesisatçısı

Bayramlar birlik ve beraberliğin, mutluluğun ön planda olduğu özel günlerdir. Ancak bu günlerde yaşadığımız temel problem, tesisat sorunları olabilir. Bu tür bir sorun da ne yazık ki hem kendimizi hem de misafirlerimizi mutsuz eder. Tabi ki bir de bu günlerde açık su tesisatçısı bulmak pek kolay olmaz. Ancak size her zaman olduğu gibi en profesyonel hizmetleri sunan Yıldırım Tesisat firmamız, bayramda açık su tesisatçısı olarak tercih edilmeye devam etmektedir. Siz de bu konuda güvenle bizi tercih edebilir, hizmet avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yıldırım Tesisat, 15 yılı aşkın tecrübesi ile size su tesisatları ile ilgili pek çok hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Bu nedenle Ankara tesisatçı firması olarak, bizden günün her saatinde hizmet alabilirsiniz. Hizmet talebinizi bize ilettikten sonra bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşacağımızdan da emin olabilirsiniz.

Ankara Tesisatçı Hizmetleri

Ankara Tesisatçı & Su Tesisatçısı Kimdir?✅ 1 Yıl Tesisat Garantisi Uygun Fiyat
Ankara En İyi Tesisatçı Firması✅ En Yakın Tesisatçı Hizmeti
Ankara Su Tesisatçısı Onaylı✅ Kırmadan Tıkalı Gider Açma
✅ Ankara Kırmadan Su Kaçak Tespiti✅Ankara Kameralı Tesisatçı 7/24

Ankara Tesisatçı Yıldırım Tesisat Kimdir?

Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçaklarının hangi şartlarda, hangi sebeple ve ne ölçekte gerçekleştiğinin tespit edilmesinden önce öngörülmesi çok daha mühimdir. Bu nedenle işinde profesyonel olan bir tesisat firmasını tercih ederek, fiyat teklifi alabilirsiniz. Ancak Ankara su kaçak tespiti fiyatları genel hatları ile aşağıdaki hususlara uygun olarak belirlenmektedir:

 • Hizmetin sunulacağı yer,
 • Kaçağın hangi tür yapıda olduğu,
 • Binanın ya da yapının yaşı,
 • Daha önce aynı noktada kaçak olup olmadığı,
 • Kaçağın büyüklüğü ve
 • Tespit sırasındaki diğer hususlar göz önünde bulundurularak, kameralı su kaçak tespiti fiyatları belirlenmektedir.
Ankara Su Kaçağı TespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
400 TL
Daire içi su kaçağı tespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
400 TL
Villa su kaçağı tespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
1000 TL
Dubleks su kaçağı tespitiEvetMaksimum Süre
1 saat
700 TL

Ankara Su Kaçağı Tespiti Fiyatı Ücreti

Yukarıdaki tabloda belirtildiği üzere daire içerisinde yaşanılan sıcak, soğuk su borularında oluşan sızıntıların tespiti için firmamız Yıldırım tesisat sabit fiyat garantisi ile Ankara geneli kameralı cihazlarla kırma dökme yapmadan 7/24 saat hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Su Kaçağı Tespit Cihazları Hangileridir?

Su kaçaklarının kırmadan ve noktasal bir şekilde tespit edilmesini sağlayan cihazlar; Termal Su Kaçak Tespit Cihazı ile Akustik Dinleme Cihazı’dır. Bu cihazların her ikisinin de birlikte kullanılması, doğru sonuç elde edilmesi için son derece önemlidir.

Ankara Tesisatçı Hizmetlerinizi Nerelerde Sunuyorsunuz?

Yıldırım Tesisat Ankara tesisatçı firması olarak 7/24 Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde sıhhi tesisat tamiri hizmeti vermekteyiz.

Termal Kamera ile Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Cihazla su kaçağı tespiti, tesisat borularında meydan gelen su kaçaklarını, kameralı cihazla tespit edilmektedir. Kameralı cihazlar yer altındaki tesisat borularını görüntüleyerek arızalı bölgeyi görmemize olanak sağlar.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Manometre ile suyun basıncı ölçülüp su kaçağı olduğu kesinlik kazandıktan sonra termal kamera ile su borularının yeri tespit edilerek, Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Su kaçak tespiti yapılıp sorun giderildikten sonra basınç ölçer ile tekrar ölçüm yapılır.

Su Faturam Çok Yüksek Geldi. Neden?

Su faturalarının yüksek gelmesinin pek çok sebebi olabilir. Bunlardan bir tanesi, hiç kuşkusuz ki su kaçaklarıdır. Bu durumda diğer su kaçak belirtilerini kontrol etmeli, belirtiler baş göstermişse mutlaka bir tesisatçı çağırmalısınız.

Üst Kattan Su Sızıntısı Var. Ne Yapmalıyım?

Üst kat komşunuzun dairesinden, sizin dairenize bir su sızıntısı varsa, büyük ihtimalle komşunuzun tesisatında bir kaçak vardır. Bu durumda hemen komşunuzu uyarmalı, tesisatçı çağırmasını talep etmelisiniz. Bu şekilde sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Yıldırım Tesisat Kaçağı Tespiti Puanı
 
BİZİ OYLAYIN !
 
[Total: 36 Average: 4.7]
 
Kaya Tesisat firması Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim hizmeti için tüm müşterilerinden 5 yıldızlı yorumlar almıştır.
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar
 • Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim Yorum
  Yorum Yapan : Recep TUNA, Konum : Dikmen Ankara
  Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim hizmeti için KAYA TESİSAT firması ile iletişime geçtim, telefondaki profesyonel yaklaşımları hizmet süresi ve fiyat detayı belirtmeleri cazip geldi ve hemen servis talebinde bulundum kısa sürede söz verdikleri saat de geldiler. Personel maske takması ve iş ahlakı ön planda olan bi firma su kacağını dedikleri gibi Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim işlemini gerçekleştirdiler. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
 • Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim Yorum
  Yorum Yapan : Emrah Öztürk, Konum : Ankara Dikmen
  Ankara Tesisatçı & Su Kaçağı Tespiti Yildirim hizmeti için tereddüt ederek aradığım Kaya Tesisat firması işini layıkıyla yapan eli yüzü temiz insanlar beni büyük dertten kurtardılar. Böyle zamanda böyle ustalar bulmak zor işiniz rast gelsin..
0553 267 21 91
Whatsapp